2733
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1908352 بازدید | 158382 پست
سلام عزیزم عصر میاد ، خودمم حالم خوب نیست دو شبه فقط دارم گریه میکنم،خدا فقط بهم رحم کنه استرس و افک ...

سلام 

شماها که قندتون خیلی خوبه!

من قندناشتام ۱۲۰ و قند دوساعت بعد روی ۲۰۰....دارم روزی دوبار انسولین میزنم و یک قرص متفورمین میخورم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مگه سینه ربطی ب کیسه اب داره؟ من از وقتی باردار شدم هروز فشارش میدم ترشح داره تمیز شه کلی هم درد می ...

🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️خاک نکن دختر، زایمان زودرس میاره اون ترشحاتتم دست نزن بابت غده های شیریه اینا چرا از دکتراتون نمیپرسین😑

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏                                      زندگی زیباست بد تولدت و چشم انتظاری برا اومدن هم بازیت  
سلام دوستان این ذخیره خوبه؟تنبلیو نشون میده؟

تو وضعیت نرماله

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏                                      زندگی زیباست بد تولدت و چشم انتظاری برا اومدن هم بازیت  
ترشح دارم هنو از دیروز شده شد ترشحاتم دیروز کش میومد امروز کمتر کش میاد و یکم ابکی توره

امروز نمیتونی یه سونو بری چند سیکلی دیروز کیت نزدی پس کیت امروزت نمیشه زباد حساب باز کرد ترشحاتت نشون میده داره ازاد میشه

امروز نمیتونی یه سونو بری چند سیکلی دیروز کیت نزدی پس کیت امروزت نمیشه زباد حساب باز کرد ترشحاتت نشو ...

اگه بتونم سونو برم چون امروز سمت ما سونو نیست درمانگاها😞

بعد روزای سختی ک گذشت امروز ۱۴۰۲.۵.۱۸ بی بی چکم مثبت شد🤰🏻😍ایشالا این دفعه همه چی خوب پیش بره و نی نی سالم بیاد بغلم بدونه دردسر🧑🏻‍🍼🖤نشد ک بشه🖤خدایا تو همیشه بهترینارو برام خواستی این یه بارم روش برام بخوا که بشه همونی ک میخوام🖤
عزیزم بلا به دور ایشالله که چیزی نیست استراحت کن خوب میشی اصلا اعصابت بهم نریز ایشالله بسلامتی وقتش ...

توکل بخدا، انشالله. ببینیم خدا چی‌میخواد

2706