2752
2734
عنوان

دیشب مهمونی داشتم میشه بیایید

1039 بازدید | 53 پست

سلام دوستان

دیشب مهمونی داشتیم خواهرامو دعوت کردیم بجز یکیشون شوهرامو باهم مشکل دارن وبخاطر همین همسرم اجازه نداد دعوتش کنم تومهمونی فهمیدم شوهرش شیفت شب بود ودیشب خونه نبوده وخواهرام ک تویه آپارتمانن بابچه ش تنها توخونه بوده ازدیشب خودخوری میکنم ایگاش به حرف شوهرم گوش نمیدادم سرخود دعوتش میکردم نظرتونو بهم بگید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ارتباطتو با خواهرت قطع نکن تا حد امکان

حتی اگه شوهراتون با هم نمیسازن خواهرتو همیشه بگو بیاد

https://harfeto.timefriend.net/17178692639966•🦋مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه💛🌊 

تنها چیزی رو که متوجه شدم کلا بعد ازدواج روابط همه بهم می‌ریزه تو درصد بالایی از خانواده ها.خوب از یه طرف حق دارید و از یه طرف هم ممکن بود با دعوت کردنش همسرتون ناراحت بشه.

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
2706