2737
2739
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1899858 بازدید | 158267 پست
سلام عزیزم...ای جوووونم😍مبارکت باشه عزیزم...چه بی بی چک خوشرنگی....ان شاالله بسلامتی بگذرونی این نه ...

این کدوم دوستمون بود خیلی خیلی تبریک منم میگم بهش ایشالا..قدمش مبارک باشه..وصحیح وسالم بیاد بغلش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه لایق باشم سرنمازام به یاد همه تون هستم ان شاءا... خیلی زود همه منتظرای تاپیک شاد بشن 

مبارک باشه دوستم به شادی و سلامتی این دوران رو طی کنی عزیزم  یه نی نی ناز و تپلی بیاد بغلت با حال قشنگ واسه همه ما دعا کن انشالله ماهم نتیجه بگیریم😊

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.🤲💚🤲بفریادم برس یا ارحم الراحمین...خدا جونم خواست خودت رو با خواست دلم یکی کن...خدایا دعای دخترم گوش کن که شبا هر شب دستاش رو به آسمونته بزار باور کنه که خدا بچه هارو دوست داره ...خدایا معجزه کن خانواده ما چهار نفره بشه..خدایاخدایا میدونی که نی نی میخایم🥺🤲👶❤ میشه واسه باردار شدنم یه صلوات بفرستین هرکس فرستاد خودشم حاجت روا
آره پرولاکتین همیشه بالاپایین میشه با قرص نرما میکنم ولی الان دوماه نه پرولاکتین نه تروعیدم خبر ندار ...

سابقه نه پریام بین سی تا سی پنج روز همیشه عقب نمیندارم اصلن

2731
آره پرولاکتین همیشه بالاپایین میشه با قرص نرما میکنم ولی الان دوماه نه پرولاکتین نه تروعیدم خبر ندار ...

عزيزم ورزش و پياده روى خيلى كمك مى كنه من خودم به شخصه اينجوز مواقع يه راه حل دارم يه خونه تكونى اساسى راه ميندازم😁همه جا رو تميز مى كنم همون شبش پريود ميشم

يا حسين عاشقى ام عاشق ديوانه كيمين        💚💚          كوى عشقوندا يانان عاشق مستانه كيمين.       💚💚              خدا جونم سه تا گل منو در پناه امام حسين حفظ كن.       🍎🌷🌷

@67setayesh67  

ستایش جون شیطون گولم زد رفتم الان بیبی خریدم زدم کاملا منفی شد😢

من اصلا سابقه عقب انداختن نداشتم. 

راستی یه سوال عزیزم من 12 سیکل امپول زدم چندتا فولی داشتم اقدامامو رفتم بعد 18سیکل یه درد شدیدشبیه تخمک گذاری احساس کردم یه اقدام دیگه الکی رفتم بنظرت تخمکای 14 15 ممکنه اون موقع آزادشده باشن؟! یا بعدآزادسازی تخمک کوچیکا از بین میرن کلا؟! 

2740

[QUOTE=216971526]عزيزم ورزش و پياده روى خيلى كمك مى كنه من خودم به شخصه اينجوز مواقع يه راه حل دارم يه خونه تكونى اسا ...[/QUاتفاقن منم چن روزه همه جارو ریختم بهم..زود خسته میشم ولی..زیادم کارکردنی کمرم درد میکنه قبلن اینطور نبودم این ماه بهم ریخته انگار هورمونام

اشکالی نداره فدای سرت عزیزم ایشالا ماه بعد. چندماه اقدامی؟ حالا تا پری نیومده نا امید نشو 

من ازتابستون تقریبا اقدامم.. 

توکل بخدا. برای شمام انشالا مثبت واقعی باشه عزیزم بقول خودت تا پری نیومده امیدعست😍

ممنونم عزیز.. راستش واسه امپول خیلی میترسم عوارض واسه بچه نداره.مامانم میگه بهتره نزنی عوارض داره ف ...

خیلیا آمپول ریه رو زدن حالا میل خودته عزیزم 

حداقل کاش بهت قرص ایزوکسوپرین بده که دردات و از بین ببره 

😍خدایا شکرت 😍
من ازتابستون تقریبا اقدامم..  توکل بخدا. برای شمام انشالا مثبت واقعی باشه عزیزم بقول خودت تا پ ...

ممنون عزیزم من تو نینی سایت دیدم بعضیا 17،18 روز بعد آمپول بی بی مثبت شدن ایشالا شما هم مثل اونا باشی

من ازتابستون تقریبا اقدامم..  توکل بخدا. برای شمام انشالا مثبت واقعی باشه عزیزم بقول خودت تا پ ...

کاش منم تو اقدام بودم بخاطر عقب افتادنم ی امیدی داشتم..کلن کلافه شدم بخدا..رفته رو اعصابم