2737
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1899848 بازدید | 158267 پست
مرسی آجی جون😘😘 خیلی فکرتو درگیر من نکن.. فک کنم اینماه هم رد دادم😅 چندروز پیش رفتم دکتر واسم کپ ...

سلام ستایش جونم...خوبی عزیزم....ان شاءالله که همین ماه که رد دادی ویه کوچولوناامیدی خدا چنان با یه بی بی چک مثبت سوپرایزت کنه که از ته دل خوشحال بشی وجیغ بزنی...الهی آمین....ان شاءالله من وتو ومرضیه ومامان روشاوشکلات جون وبقیه ی اقدامیها بحق حضرت زهرا(س)مثل فاطمهfvrتا آخر چله ی نور دلمون شاد ونورانی بشه با یه نی نیه ناز وسالم وصالح ان شاالله😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش منم تو اقدام بودم بخاطر عقب افتادنم ی امیدی داشتم..کلن کلافه شدم بخدا..رفته رو اعصابم

عزیزم شماکه علائم زیادی داری کاحتمال بارداریت هست بیبی چکا بعضی وقتانشون نمیدن اصلا فقط آز مشخص میکنه

سلام خانما من سه بار بی بی هاله انداخت مثبت بود کمرنگ یکیش ولی رفتم آزمایش خون هنوز موعد پری نرسیده بود آزمایش منفی شد امروز هم روز موعدمه چکار کنم بی بی بزنم ؟؟یزا برم دکتر؟باز می‌فرسته آزمایش؟

2731
عزیزم شماکه علائم زیادی داری کاحتمال بارداریت هست بیبی چکا بعضی وقتانشون نمیدن اصلا فقط آز مشخص میکن ...

علایم..یدون درد سینه دارم دیگه اونم هی میگره ول میکنه..نمیدونم بخدا..دلم میخاد همین الان پری بیاد راحت شم..میدونم نیستم باردار فقط الکی هز میفته عقب..😔😔

سلام خانما من سه بار بی بی هاله انداخت مثبت بود کمرنگ یکیش ولی رفتم آزمایش خون هنوز موعد پری نرسیده ...

عزیزم دو سه روز صبر کن ایشالا پری نمیاد بتا هم بالا میره. به هاله بی بی ها زیاد نمیشه دلخوش کرد

2738