2737
2739
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1903760 بازدید | 158296 پست
سلام فدات گل پسری خوبه خداروشکر 😍😍 منم چند روزی سوزش معده داشتم مامانم میگفت بخاطر موهاشه تو هم د ...

سلام عزیزم ممنون

آره سوزش معده داشتم..اما پسرم سفالیک بود

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام،واااای مبارکه به سلامتی،مم هنوز زایمان نکردم این هفته ایشالله

سلام عزیزم ممنون💕

ان شاالله 😍😍 آماده باش هستی پس😍

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
عزیزم شایدم بخاطر هونی که از دست دادی اینجورشدی سعی کن حتما تاچندماه قرص آهن رو بخوری

دو سه روزه اینجور شدم

2731
منم اینجوری بودم طبیعیه بعد یه مدت خوب میشی 

پس از بی حسیه...  داره خارج میشه از بدن

آره عزیزم  مواظب خودت باش... کسی پیشته هنوو یا تنهایی؟؟

نه بابا خونه مامانم اینام

2740
سلام. شاید به خاطره عرق کاسنی وسردیجاتی که واسه زردی بچه میخورین... کاچی وروغن محلی نخوردین؟

نه دیگه نمیخورم... خداروشکر مرحله  ی زردی رو پشت سر گذاشتیم

کاچی هم خوردم.. ولی دیگه نمیخورم

مثلا نسبت به قبل بارداری بیشتر شده باشه دیگه. مثلا اگه قبلا دو هفته یکبار شیو میکردی،الان هفته ای ی ...

من که از رو یه نشونه میدونستم پسره اونم اینکه از بو و مزه ی تمام غذاها خوشم میومد و همیشه واسه نهار و شام غذای مهمونی دلم میخواست. خداروشکر ویار نداشتم میتونستم خودم درست کنم. 

ولی رشد موهام تغییری نکرد

روژان 💜  پژمان 💙  ماهان 🧡  آرمان 💚            دخترم ، نور زندگیم ، بمونی برام.             
سلام.فردابرم دکترواسم بنویسه واسه دوشنبه.. شماامپول بتاروزدین 

آره عزیزم سه تاشو زدم سه تای دیگش مونده 

فردا ب دکتر بگو واسه آمپول 

انشالله سونوت خوب باشه عزیزم

😍خدایا شکرت 😍
بچه ها کسی ازمایشگاه نیلو تهران برای ازمایش خون غربالگری اولش رفته؟

سلام عزیزم، بله من اونجا انجام دادم

خدای مهربونم، خییییلی دوست دارم به مولام💖💖💖 کمکم کن انسان خوبی باشم… یا محمد و یا علی، یا علی و یا محمد 📿📿📿💖💖💖 خدای مهربونم کمکم کن هیچ وقت دل نشکنم…، بغل و بوس گنده خداجونممم 😘😘😘💖💖💖 خدای مهربونم، خدای قشنگممم، شکر، هزاران بار شکر بخاطر خونوادم، همسرم نفسم، پسرم وجودم و ….. عاشقتممم 😘😘😘💖💖💖 خدای مهربونممم امیدوارممم به دلم مثل همیشه نگاه کنی، لایق باشم، دو تا دخمل ناز و جیگر طلا هم بهم بدی 🥰🥰🥰💖💖💖🤲🏻🤲🏻🤲🏻
@67setayesh67     @mamanrosha     بیاین بگید ببینم در چه حالین این ماه انش ...

مرسی آجی جون😘😘

خیلی فکرتو درگیر من نکن.. فک کنم اینماه هم رد دادم😅

چندروز پیش رفتم دکتر واسم کپسول واژینال با مترونیدازول  تجویز کرد..با مصرف اینا فک نکنم دیگه امیدی باشه😅به بی بی هم فک نمیکنم.. امروز بیرون بودم از بغل فروشگاه رد شدم نگرفتم.. بس که ناامیدم کرده باهاش حال نمیکنم😅😅لعنتی داشت بهم چشمک میزد.. نزدیک بود تحریک شم بگیرمش.. 😂😂

واسه شکلات ومانلی ومرضیه ومامان روشا دعا میکنم همین ماه باردار باشن

..خدا یه دونه هم گل پسری ناخواسته به تو بده اونوقت من جیگرم حال بیاد.. 😅😂😂تا تو باشی دیگه اقداماتو عقب نندازی🤣

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
2706