2733
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1907510 بازدید | 158349 پست
سلام خانم های عزیز ی سوال داشتم ممنون میشم اگه کسی می دونه جواب بده❤️ اینکه میگن واسه پسر باید تخمک ...

من سال ۹۵ سونو دادم فولی از تخمدان راست ۷ میل

از تخمدان چپ ۲۰ میل

و همون ماه باردار شدم پسرم الان ۵ سالشه

خدایا مارو در برابر چیزایی که تو حکمتشو میدونی،ولی ما هیچی ازش نمیدونیم صبور کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آخی دختر منم همسن دختر شماست یعنی بنظرت طول میکشه۵ساله جلوگیری کردیم؟

نمیدونم والا من که شهریور فهمیدم همسرم یکم ضعیفه ،از اونوقت تاالان تقویتش کردم یکم بهتر شده توکل برخدا

خدایا مراقب بچه‌ها و عزیزام باش،مرسی🤲🏻🤍💛❤💚🧡💙💜🤎
سلام عزیزم ممنون میشم منم توی گروه عضو کنی تا ازشون راهنمایی بگیرم

بیا عزیزم اینم لینکشhttps://t.me/iuivf

البته اکثرا ۵شنبه آی یو کردن و چندنفرن تو صف انتظارن و هنو کسی نتیجه رو نمیدونه ولی اینو میدونم که قبلش رژیمم گرفتن

2731
کاش میشد منم عضو بشم میشه بیشتر توضیح بدی دوستانی رفتن آی یو آی تعیین جنسیت جواب گرفتن؟

ببین من تازگیا عضو شدم قدیمیای گروه میگن کساییکه رفتن انجام دادن لفت دادن دیگه نیومدن بگن ولی خب اومدنتون خوبیش اینه که هرسوالی دارین دوستان جواب میدن

لینکشhttps://t.me/iuivf

لرز ندارم... سردمه از دورن ۱۰ روزه مثه معتادان در حال ترک هستم 😅

عزیزم😍😍😍

امروز ۱۰روزه شد پسرمون😍😍

والا من یادمه لرز کردم مامانم می‌گفت باید لرزو بکنی میگن تب ولرز زاچی به روایتی😂😂😂

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
لرز ندارم... سردمه از دورن ۱۰ روزه مثه معتادان در حال ترک هستم 😅

سلام عه زایمان کردی😁😁نمیدونستم.. تبریک میگم عزیزم قدمش پر خیرو برکت باشه 😍💋❤

جوجه چیکار میکنه موهاش زیادع؟

خدا حفظش کنه واست عزیزم🌹 ممنون 

ممنون عزیزم

الهی که خدا برا شماهم بخواد هر اونچه دلتون میخواد

خودشم سالم و صالح

خدایا مارو در برابر چیزایی که تو حکمتشو میدونی،ولی ما هیچی ازش نمیدونیم صبور کن
عزیزم😍😍😍 امروز ۱۰روزه شد پسرمون😍😍 والا من یادمه لرز کردم مامانم می‌گفت باید لرزو بکنی میگن تب ...

اره😅

واقعا؟ والا گرمم میشه لباسامو کم میکنم... بعد سردم میشه استخون درد میگیرم

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
سلام عه زایمان کردی😁😁نمیدونستم.. تبریک میگم عزیزم قدمش پر خیرو برکت باشه 😍💋❤ جوجه چیکار میکنه م ...

سلام.. آره😅😅

ممنون💕💕

خوبه خداروشکر... پرررر موووو🤣🤣

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
سلام.. آره😅😅 ممنون💕💕 خوبه خداروشکر... پرررر موووو🤣🤣

سلام فدات گل پسری خوبه خداروشکر 😍😍

منم چند روزی سوزش معده داشتم مامانم میگفت بخاطر موهاشه تو هم داشتی  گل پسرت پر مو شده 

😍خدایا شکرت 😍
2706