2733
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1905426 بازدید | 158317 پست
سلام قربونت بد نیستم،یه روزا خوبم نینی خیلی تکون میخوره،یه روزا کمتر یکم نگران میشم النم که تیرییدم ...

تکونش عادیه واسه منم اینجوریه یه وقتا واقعا زیاد تکون میخوره یه روز در حد چند تا لگد 

خب قرص قبل صبحانه بخور خواهر منم داشت واسه بارداری گرفته بود قرص می‌خورد

😍خدایا شکرت 😍
واییییی😍😍😍 دلم‌ رفت واسه دخترت  خدا حفظ کنه برات  خدا یه رفیق سالم و صالح هم قسمت هم ...

فدات گلم

شما بچه دارین؟اگه آره که خداحفظش کنه براتون اگرم نه که انشاالله یه خوشگل و تپلشو هرچه زودتر نصیبتون کنه

سلام به هر آنچه که به موقعش می آید  خدایا شکرررت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

28 یکم بزرگ نیست؟ 11 و 13 و 15 سیکلم نزدیکی کردم امیدوارم این ماه بگیره چون خیلی وقته قرص میخورم ...

توروخدا مواظب باش آمپول میزنی یه خانمی تو تاپیکم میگفت هایپر شده هرماه نباید استفاده کنی 

انشااالله انتظارت این ماه تموم میشه و گل پسری میاد تو دلت

فدات گلم شما بچه دارین؟اگه آره که خداحفظش کنه براتون اگرم نه که انشاالله یه خوشگل و تپلشو هرچه زودت ...

آره عزیزم یه پسر ۶ ساله دارم 

ممنون از دعات مهربون❤ دو سه ماه دیگه میخوام‌اقدام کنم واسه دومی کم خونی شدید دارم باید درمان کنم 

2731
اصلا اسپرم‌جدا نمیشه شست شو میدن اسپرمای خوب و باکیفیت و سبک جدا میشن و همون تو واژن تزریق میکنن تعی ...

سلام مرضیه جان ببخشید یه سوال داشتم،من بعد دو سال قرص ضد بارداری رو دوماهه که ترک کردم چند وقت طول میکشه تا پریودیم به روال قبل برگرده و منظم بشه؟

💫خدایا شکرت💫
آره عزیزم یه پسر ۶ ساله دارم  ممنون از دعات مهربون❤ دو سه ماه دیگه میخوام‌اقدام کنم واسه دومی ...

خدا نگهدارش باشه

دوست داری گل دختری بیاری یا داداش برای پسرت؟

سلام مرضیه جان ببخشید یه سوال داشتم،من بعد دو سال قرص ضد بارداری رو دوماهه که ترک کردم چند وقت طول م ...

ی دو سه بار پری بشه پری هات منظم میشه دکتر برات دوفاستون ننوشت؟؟

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
وااای مرضیه جون من ماه قبل بعد پریودم ی عالمه خوردم قاصدک و اسطوخودوس...سه تا گل چیه ...ی عالمه خورد ...

سلام گلم 

شما پریتون عادی شد؟

من این ماه بخاطر واکسن چند روزی عقب انداختم ولی شدتش مثل ماهای گذشته ست

خدا نگهدارش باشه دوست داری گل دختری بیاری یا داداش برای پسرت؟

فدات 

شدیییییدا دلمون دختر میخواد پسرمم خیلی خواهر دوست داره دیگه مونده به خواست خدا 

جدیدا دختر کوچولوهارو میبینم دلم ضعف میره

@67setayesh67     @mamanrosha     بیاین بگید ببینم در چه حالین این ماه انش ...

سلام عزیزم. خوبی؟ من امروز که ۱۱ روز از تخمک گذاریم میگذره بیبی چک زدم. منفی بود 😑😑😑😑😑

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚

من آمپول آزادسازي رو پنج شنبه شب زدم يه اقدام پنج شنبه صبح داشتم يه اقدام هم ديشب ساعت 4 صبح. به نظرت با توجه به اينكه شوهرم اسپرمش ضعيفه فردا شب هم اقدام كنم؟ اقدامي دختر هستم اما چون خيلي اسپرم كمه و تحركش هم كمه نمي تونم به يه اقدام اكتفا كنم. دكتر كه گفت فقط يه اقدام شب قبل از آمپول

من آمپول آزادسازي رو پنج شنبه شب زدم يه اقدام پنج شنبه صبح داشتم يه اقدام هم ديشب ساعت 4 صبح. به نظر ...

به نظر من برا دختر دار شدن کافیه اقدامت.

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
2706