2733
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1899859 بازدید | 158267 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شکلات تلخ جان راهنمایی میکنی..مرضیه جان آرمان اینا نیستن انگار

عزيزم من يادمه براى كسى كه شرايطش مشابه شما بود مرضيه جان گفتند آويشن دم كنه ولى زعفران اصلا مصرف نكنه چون ضخامت رحم رو كم مى كنه

يا حسين عاشقى ام عاشق ديوانه كيمين        💚💚          كوى عشقوندا يانان عاشق مستانه كيمين.       💚💚              خدا جونم سه تا گل منو در پناه امام حسين حفظ كن.       🍎🌷🌷
خوبه ازمایشگاهش عزیزم؟راضی بودی شما؟ جوابش چند روزه اومد؟ ان تی رو کجا رفتین؟

آره عزیزم خوبه، من تمام آزمایشاتم رو اونجا انجام دادم، دکترم گفت یا نیلو برو یا دنا جفتش خوبه، نزدیک به یه هفته آماده میشه جوابش

انشالله به سلامتی دنیا بیاد فندق نازت 🥰🥰🥰

خدای مهربونم، خییییلی دوست دارم به مولام💖💖💖 کمکم کن انسان خوبی باشم… یا محمد و یا علی، یا علی و یا محمد 📿📿📿💖💖💖 خدای مهربونم کمکم کن هیچ وقت دل نشکنم…، بغل و بوس گنده خداجونممم 😘😘😘💖💖💖 خدای مهربونم، خدای قشنگممم، شکر، هزاران بار شکر بخاطر خونوادم، همسرم نفسم، پسرم وجودم و ….. عاشقتممم 😘😘😘💖💖💖 خدای مهربونممم امیدوارممم به دلم مثل همیشه نگاه کنی، لایق باشم، دو تا دخمل ناز و جیگر طلا هم بهم بدی 🥰🥰🥰💖💖💖🤲🏻🤲🏻🤲🏻
2728
عزيزم من يادمه براى كسى كه شرايطش مشابه شما بود مرضيه جان گفتند آويشن دم كنه ولى زعفران اصلا مصرف نك ...

ینی آویشن دم کنم..میترسم آخه پرولاکتین وتروعید دارم هورمونامو یوقت بهم نریزه..از گیاهیجات یکم میترسم..من..بنظرت چن روزم صب کنم نیومد برم دکتر..خوبه..

سلامت باشی عزیزم.ممنون.امروز موعدم بود که بی بی چک زدم

چقدرررر عالی که روز موعدت انقدرررر پررنگ شد 😍 بازم تبریک میگم بهت 😊

عزیزم لطفا واسه همه مون دعا کن که از چشم انتظاری در بیایم... 

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
ینی آویشن دم کنم..میترسم آخه پرولاکتین وتروعید دارم هورمونامو یوقت بهم نریزه..از گیاهیجات یکم میترسم ...

آره چند روز صبر كنى كه چه بهتر اگه نيومد حتما دكتر برو

يا حسين عاشقى ام عاشق ديوانه كيمين        💚💚          كوى عشقوندا يانان عاشق مستانه كيمين.       💚💚              خدا جونم سه تا گل منو در پناه امام حسين حفظ كن.       🍎🌷🌷
قربونت عزیزم 😘  والا من جدیدا  هر ماه بعد اقدام تا موعدم یه مرضی میگیرم😅احساس می‌کردم و ...

ایششششالا که خیره عزیزدلم 😊 بخدا بیشتر از خودم منتظر بیبی مثبت تو ام 😉 به امید خدا همین روزا میبینمش 🙂

منم هیچی... دیروز تو تاپیک گفتم، بیبی چک زدم منفی بود. ۱۱ روز لز تخمک گذاری گذشته بود. الانم دو روز مونده به موعدم. تا ببینیم خدا چی میخواد...‌ 

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
2740

[QUOTE=216969216]چقدرررر عالی که روز موعدت انقدرررر پررنگ شد 😍 بازم تبریک میگم بهت 😊 عزیزم لطفا واسه همه مون دعا ک ...[/QUOTEان شاءا... همه منتظرا به زودی این حس خوب تجربه کنن

شکلات تلخ جان راهنمایی میکنی..مرضیه جان آرمان اینا نیستن انگار

سلام عزیزم واالا من در این موارد اصلا اطلاعی ندارم سابقه تاخیر داری؟ شما که تیروئید و پرولاکتین بالا داری خیلی احتیاط کن. خدارو چه دیدی شاید مثل آرمان با بی بی منفی باردار بودی. عجله نکن فردا با ادرار صبح بزن گفتی چند رو تاخیر داری؟

آره عزیزم خوبه، من تمام آزمایشاتم رو اونجا انجام دادم، دکترم گفت یا نیلو برو یا دنا جفتش خوبه، نزدیک ...

ممنونم عزیزدلم خیلی خیلی لطف کردی

سونو ان تی رو کجا رفتین؟

دکترتون کی بود؟

خدایا به تمام دوستای نی نی سایتی من فرزند سالم و صالح عطا کن ،مرسی که هوامونو داری خداجونم💚❤       
سلام به همگی.چله امروز به اسم من بود و لطف خدا شامل حالم شد وبی بی چکم مثبت شد.ممنونم از همه دوستان ...

سلام عزیزم...ای جوووونم😍مبارکت باشه عزیزم...چه بی بی چک خوشرنگی....ان شاالله بسلامتی بگذرونی این نه ماه وبسلامتی نی نی بیاد بغلت ...چقدر امیدوار شدم چه چله ی پر برکتی چه زود جواب داد خدایا شکرت.....التماس دعا عزیزم برای ما منتظرا هم دعاکن....اگه میشه بگو چند وقته تو اقدامی واینماه چه کارایی کردی...ممنون

سلام عزیزم واالا من در این موارد اصلا اطلاعی ندارم سابقه تاخیر داری؟ شما که تیروئید و پرولاکتین بالا ...

آره پرولاکتین همیشه بالاپایین میشه با قرص نرما میکنم ولی الان دوماه نه پرولاکتین نه تروعیدم خبر ندارم..منتظرم..پری بیاد برم آزمایش بدم..که اینطوری شد..الان دقیق حساب کردم چهار روزه