2737
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1899848 بازدید | 158267 پست
عهههه چه خوووووب سیکل کوتاه هم نعمتیه ها انتظارت زود به سر میرسه. یعنی شما حدودای 15 سیکلتون لک لانه ...

اگه لایق باشم سرنمازام به یاد همه تون هستم ان شاءا... خیلی زود همه منتظرای تاپیک شاد بشن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@mamania96     سلام عزیزم.. چه خبر؟ بی بی زدی؟ من امروز  تو تاپیک نبودم..  د ...

سلام ستایش جون خوبی عزیزم. مرسی که یادمی

راستش امروز 17 روزاز آمپول میگذره روز28 سیکلم هست البته من26 روزم همیشه ولی هنوز بیبی نزدم. 

خیییییلی میترسم منفی بشه. 🤦‍♀️

هی هرروز میگم بذار فردا 

سز شدی اخر😄 با شب بیداریا چ میکنی  من هنوز عادت نکردم خ سخته😢

اره... دکتر گفت اگر میموندیم تا لحظه اخر، بازم سز میشدی چون وزن بچه بالا می‌رفت

بعدم خدا رحم کرد سر کردم، دوتا فیبروم داشتم که دکتر درآورد برام...

خداروشکر شبا چند ساعتی میخوابه بعدش دیگه پا میشه شیر میخواد

منم هنوز خوابم سبک نشده

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
2731
اگه لایق باشم سرنمازام به یاد همه تون هستم ان شاءا... خیلی زود همه منتظرای تاپیک شاد بشن  

ممنونم عزیزم   

احتمالا همون اقدام اولت گرفته امیدوارم بارداری خوب با جنسیت دلخواهت داشته باشی و نی نی سالم بیاد بغلت

2740

چله نور به نيت دوستمون ارديان عزيز و همه منتظراى تاپيك ادا شد 🍎

يا حسين عاشقى ام عاشق ديوانه كيمين        💚💚          كوى عشقوندا يانان عاشق مستانه كيمين.       💚💚              خدا جونم سه تا گل منو در پناه امام حسين حفظ كن.       🍎🌷🌷