2733
2739
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1899848 بازدید | 158267 پست
سلام  خانومای عزیز  روز ۲۰ ام دوره م هستش حس میکنم سینه هام متورم شدن و خیلی درد میکنن ...

خیلی ممنون از پاسختون  

اینجا باید خیلی شناخته شده باشی تا دوستان وقت بزارن و جواب بدن 

برای من تازه وارد جایی نیست 

یا علی 

آره عزیزم سه تاشو زدم سه تای دیگش مونده  فردا ب دکتر بگو واسه آمپول  انشالله سونوت خوب ب ...

ممنونم عزیز..

راستش واسه امپول خیلی میترسم عوارض واسه بچه نداره.مامانم میگه بهتره نزنی عوارض داره فقط استراحت کن..حالاموندم خداکمکم کنه انشالله.

راستی واسه کامل شدن ریه بچه جگرسفیدگوسفندخیلی خوبه اگه میتونی بخور،سردخترمم دکتر گفت جگرسفیدهفته یکباربخورمنم یادمه خوردم بااینکه دوهفته زودتردنیااومدریهاش کامل بود 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی ممنون از پاسختون     اینجا باید خیلی شناخته شده باشی تا دوستان وقت بزارن و جواب بدن& ...

سلام عزیزم. از پاسخ نگرفتن ناراحت نشید. من خودم به شخصه پیامتون رو خوندم اما دقیق چون نمیدونم نخواستم به اشتباه چیزی بگم. 

علائم بارداری خیلی شبیه شروع سیکل هست. معمولا باید ۱۰روز از لقاح بگذره تا شروع علائم. بهتره صبر کنید تا موعد تون بی بی بزنید

🌼  خدا جونم یه نظر بهم بنداز.. 🙏🏻   🌼    خیییلی صدات کردم، یه جاهایی معجزه کردی شکرت، 🙏🏻اما ۱۵ ساله یه دعا کردم جوابم رو ندادی.چررررااااااادوست داری همش صدات کنم صدات میکنم 🦋اما بگو جانم،میشنوم ،،بگو تاآروم بگیرم 😭خداجونم قول میدم جوابمو دادی، نرم پشت سرمم نگاه نکنم 💚💚💚💚  من با اعجاب منتظر غیرمنتظره های شما هستم   ، بار الهی💚💚💚💚🦋🦋🦋🦋🌹🌹میدونم هستی، داری گوش میدی،خدایا باز هم قدرتت رو نشون بده.. 

[QUOTE=216958242]خیلی ممنون از پاسختون     اینجا باید خیلی شناخته شده باشی تا دوستان وقت بزارن و جواب بدن& ...[/QU

هر زمان سوالی داشتید بهتره مرضیه جون رو یاتگ کنید یا روی یکی از پیام هاشون ریپ بزنید متوجه بشن بنده خدا سوال زیاده گاهی متوجه نمیشم🥰🙏🏻

🌼  خدا جونم یه نظر بهم بنداز.. 🙏🏻   🌼    خیییلی صدات کردم، یه جاهایی معجزه کردی شکرت، 🙏🏻اما ۱۵ ساله یه دعا کردم جوابم رو ندادی.چررررااااااادوست داری همش صدات کنم صدات میکنم 🦋اما بگو جانم،میشنوم ،،بگو تاآروم بگیرم 😭خداجونم قول میدم جوابمو دادی، نرم پشت سرمم نگاه نکنم 💚💚💚💚  من با اعجاب منتظر غیرمنتظره های شما هستم   ، بار الهی💚💚💚💚🦋🦋🦋🦋🌹🌹میدونم هستی، داری گوش میدی،خدایا باز هم قدرتت رو نشون بده.. 
2728
[QUOTE=216958242]خیلی ممنون از پاسختون     اینجا باید خیلی شناخته شده باشی تا دوستان وقت ب ...

میدونم مرضیه جونم یه نفرن با کلی سوال

من سوالم رو کلی و از همه پرسیدم بخاطر همین

تشکر     میدونم مرضیه جونم یه نفرن با کلی سوال من سوالم رو کلی و از همه پرسیدم بخاطر هم ...

انشاله که بار دارید این ماه🙏🏻🥰

2740
ستایش جون ایشششالا که فکرت اشتباه باشه در مورد رد دادن 😉  کپسول و مترونیدازول واسه چی دختر؟ مگ ...

قربونت عزیزم 😘 

والا من جدیدا  هر ماه بعد اقدام تا موعدم یه مرضی میگیرم😅احساس می‌کردم واژنم ملتهب وحساس شده رفتم دکتر بهم کپسول واژینال با مترو داد. گفتم یک هزارم احتمال بارداری دارم. گفت بی ضرره..

بعدش گفت اگه تا یه سال تو اقدام نتیجه نگرفتی برو مرکز ناباروری..

تو در چه حالی عزیزم؟ از تخمکگذاریت چندروز گذشته؟ 

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
خیلی ممنون از پاسختون     اینجا باید خیلی شناخته شده باشی تا دوستان وقت بزارن و جواب بدن& ...

سلام به دل نگیر عزیزم.. 😘 

ما که کهنه واردیم بعضی موقع ها سوالامون بی جواب می مونه. 😅

من سوالتونو ندیده بودم.. چون اعلان داشتم اومدم اونو جواب دادم رفتم. 

بچه ها اینجا همه گل اند.. مطمئن باش اگه سوال وبخونن وجوابشو بدونند حتما بهت میگن.🤗

ببین عزیزم من که چندماهه تو اقدام هستم هرماه بدنم یه واکنشی نشون داده که با خودم گفتم علامت بارداری ولی نبوده.. ولی شماکه تو این چندماه علائمی نداشتید ان شالله که خیره😍ونشونه ی لانه گزینیه نی نی دلخواهتونه😍😍😍

ان شاءلله بی بی مثبت شدی مارو هم خبرکن باهم ذوق کنیم😍🙏🙏

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
سلام به همگی.چله امروز به اسم من بود و لطف خدا شامل حالم شد وبی بی چکم مثبت شد.ممنونم از همه دوستان ...

ای جانم 😍 😍 

ماشالله چقدر خوشگله😍

چه روز قشنگی..خدا روهزار بارشکر

مبارکت باشه مامان خانمی😍😍

به سلامتی بیاد بغلت 🙏 

یه سوال چندروز از موعدت گذشته؟ آخه بی بیت خیلی خوشرنگه🤩

قسمت همه ی منتظرا ان شالله 🙏 🙏 

چله نور

روز هفتم

به نیت باردار شدن اردیان ۹۹

انشالله این عزیزمون هم بزودی حاجت روا بشن🙏🙏🙏

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏

روز یازدهم 

چله ایه الکرسی با یه دونه صلوات به نیت جواد الائمه

انشالله که هر عزیزی تو این چله شرکت کرد حاجت روا بشه🙏🙏🙏

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏

سلام دخترا خوبین من از هاله بی بی چک ضربه ها خوردم ولی باز حیا ندارم امروز که روز 27سیکلمه باز هاله انداخته. ماه چهار اقداممه هر4ماه هاله داشته، بنظرتون چرا؟  میگن پلی کیستیک اینجوری میشه؟