2737
2739
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1902997 بازدید | 158294 پست
سلام عزیزم، بله من اونجا انجام دادم

خوبه ازمایشگاهش عزیزم؟راضی بودی شما؟

جوابش چند روزه اومد؟

ان تی رو کجا رفتین؟

خدایا به تمام دوستای نی نی سایتی من فرزند سالم و صالح عطا کن ،مرسی که هوامونو داری خداجونم💚❤       
https://neshan.org/maps/places/tehran/vaccine  عزیزم اینجا رو ببین پایگاه های واکسیناسیون با ن ...

ممنون گلم. 🥰💋

🌼  خدا جونم یه نظر بهم بنداز.. 🙏🏻   🌼    خیییلی صدات کردم، یه جاهایی معجزه کردی شکرت، 🙏🏻اما ۱۵ ساله یه دعا کردم جوابم رو ندادی.چررررااااااادوست داری همش صدات کنم صدات میکنم 🦋اما بگو جانم،میشنوم ،،بگو تاآروم بگیرم 😭خداجونم قول میدم جوابمو دادی، نرم پشت سرمم نگاه نکنم 💚💚💚💚  من با اعجاب منتظر غیرمنتظره های شما هستم   ، بار الهی💚💚💚💚🦋🦋🦋🦋🌹🌹میدونم هستی، داری گوش میدی،خدایا باز هم قدرتت رو نشون بده.. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@mamania96    

سلام عزیزم.. چه خبر؟

بی بی زدی؟ من امروز  تو تاپیک نبودم.. 

در چه حالی؟ 

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
2731
مرسی آجی جون😘😘 خیلی فکرتو درگیر من نکن.. فک کنم اینماه هم رد دادم😅 چندروز پیش رفتم دکتر واسم کپ ...

ستایش جون ایشششالا که فکرت اشتباه باشه در مورد رد دادن 😉  کپسول و مترونیدازول واسه چی دختر؟ مگه عفونت داری؟ 

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
سلام به همگی.چله امروز به اسم من بود و لطف خدا شامل حالم شد وبی بی چکم مثبت شد.ممنونم از همه دوستان ...

🤩🤩🤩🤩🤩 وااااااای خدااااا.... چه رنگی... مبارک باشه عزیزم. انشالا ۹ ماه زیبا داشته باشی. چند روز از موعدت گذشته بود که بی‌بی چکت انقدررر خوشرنگه؟؟؟؟

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
فدااات.😘😘😘😘.مهمون اومد برام نشد بزنم بیبی فردا صب میزنم..الان رفتن مهموناه..خلاصه همه اتفاقا دست ...

انشالا که خیره.

ولی درد سینه ات میگه هورمون بارداری داره پخشه بدنت میشه انشالا

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
من که از رو یه نشونه میدونستم پسره اونم اینکه از بو و مزه ی تمام غذاها خوشم میومد و همیشه واسه نهار ...

منم این طورم ولی نی نیم دختره.

میدونی حتما حست قوی بوده که بهت منتقل شده پسره

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
2740
عزیزم چند تا اقدام داشتی با فاصله ی چند ساعت؟ رژیم و جوش شیرین هم رعایت کردی؟

نه عزیزم من رژیم نداشتم هیچی

روز ۱۳ و ۱۵ و ۱۷ پری هرشب حالا هرساعتی شد اقدام داشتیم یک شب درمیون بنظر خودم روز ۱۷ پری تخمک گذاری داشتم چون قبل اقدام تخمدانم خیلی تیر میکشید 

وقتی فکر میکردم خدا باهام نیس، با این معجزه قشنگش بهم نشون داد بهم خیلی نزدیک😍....مرسی خداجونم😚پسرم دنیامه🤩🥰خدا جونم دوباره بعد ۳ سال معجزشو بهم نشون داد🤩دوتا فرشته شدن معجزه های زندگیم🤩
من چون اینماه سیاهدونه عسل دارم میخورم و بادکش میکنم گفتم شاید زود انجام بشه  مکس ک زدم کلا دو ...

منم سه ماه بود ک سیاه دانه و عسل میخوردم وبادکش انجام میدادم

ماه سوم کیت خریدم نتیجه گرفتم 

کلا بعضیا دیر تخمک گذاری دارن من خودم روز ۱۲ پری رفتم سونو اصلا فولیکول نداشتم ولی روز ۱۷ آزاد شد 

وقتی فکر میکردم خدا باهام نیس، با این معجزه قشنگش بهم نشون داد بهم خیلی نزدیک😍....مرسی خداجونم😚پسرم دنیامه🤩🥰خدا جونم دوباره بعد ۳ سال معجزشو بهم نشون داد🤩دوتا فرشته شدن معجزه های زندگیم🤩

سلام به همگی.چله امروز به اسم من بود و لطف خدا شامل حالم شد وبی بی چکم مثبت شد.ممنونم از همه دوستان ...

مبارررکت باشه عزیزم😍😍😍❤️

شمام برا همه منتظرا دعا کن با حال خوبت

بـِخند بِزار هَمه بِفَهمَن قَوى تَر اَز ديروزى!♡
2706