2733
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1907492 بازدید | 158349 پست
الان رفتم wc ترشح خونی دیدم نمیدونم چرا حس میکنم ایندفعه گرفته ان‌شاالله وااای یعنی اشتباه میکنم خ ...

شاید لانه گزینیه

انشاالله که حس مثبتت درست دربیاد وباردار باشی 

سلام به هر آنچه که به موقعش می آید  خدایا شکرررت
سلام دوست عزیز  برا چی این قرص رو مصرف میکنی  دکتر برا منم نوشته یک هفته اس دارم مصرف می ...

عزیزم برا تنظیم سطح پرولاکتینه

بـِخند بِزار هَمه بِفَهمَن قَوى تَر اَز ديروزى!♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آخه دوماه جلووگیری طبیعی داشتیم..شش سالم جلوگیری طبیعی داشتم....مگه میشه..شش سال..اتفاق نیفته وتو دو ...

۲ماه جلوگیری طبیعی داشتی

۶سالم جلوگیری طبیعی داشتی

یعنی چی؟

2731
سلام عزیزم ممنون  من همیشه ۱۴ روز بعدزدن آمپول پریود میشدم  اگه بی بی بزنی معلومه الان&n ...

مرسی عزیزم جواب دادی. 

حالتای پری دارم همش میترسم بشم. 

حالا یکی دوروز دیگم صبرمیکنم سابقه عقب انداختن ندارم اصلا. یعنی بعد آمپول دیگه حتما پری باید بیاد؟ 

سلام عزیزم چرا دیروز یهو شکم درد و گرفتگی پهلو داشتم امروز خدارشوکر عادی هستم

انشاالله که اینها نشونه ی لقاح هست عزیزم 😍😍😍

در جستجوی آنچه برایم مقدر نکرده‌ ای خسته ‌ام مکن...
من تو گروه آی یو آی آی وی اف تو تلگرام هستم هرکسی رو آی یو آی تعیین جنسیت خواسته بره قبلش سه ماه رژی ...

کاش میشد منم عضو بشم

میشه بیشتر توضیح بدی

دوستانی رفتن آی یو آی تعیین جنسیت جواب گرفتن؟

حالا خیلی زوده باید مثل خط بالایی پررنگ بشه  منم از ۱۱ پری شروع کردم ب کیت زدن  هرروز سر ...

عزیزم چند تا اقدام داشتی با فاصله ی چند ساعت؟

رژیم و جوش شیرین هم رعایت کردی؟

توی مطب انجام میده یا آزمایشگاه؟؟؟  

روژان جان میشه بگی به چه شکلی انجام. میشه؟ چه دارهایی میدن؟ ممنون. میشم راهنماییم کنی

لطفا اگه تونستم راهنماییتون کنم واسه سلامتی بچه هام صلوات مهمونم کنید ممنونم❤️
یعنی شانس بارداری پایین میاد عزیزم؟  شما میخوای انجام بدی؟

نه عزیزم من که باردارم ۹هفتمه..

آره دیگه اگه تو حالت عادی طبیعی اقدام کنی ۷۰درصده  اما ای یو ای اسپرما و شستو شو میدم وبکم از حالت عادی در میاد گلم...

بخاطر همین۱۰درصده

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
مرسی عزیزم جواب دادی.  حالتای پری دارم همش میترسم بشم.  حالا یکی دوروز دیگم صبرمیکنم ساب ...

آره بعد آمپول حتما پری میاد ولی خب بازم بعضی وقتا عقب جلو میشه 

واسه من همیشه ۱۴ روز بعدش میشدم 

انشالله که بارداری و پری نمیشی

😍خدایا شکرت 😍
2706