2752
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1907592 بازدید | 158353 پست
بچه ها من خیلی استرس دارم،این هفته ان تی دارم نمیدونم چمه بخدا،فکرای جور واجور میاد تو سرم،خیلی است ...

انشالا که صحیح و سالمه

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
انشالا که صحیح و سالمه

برام دعا کن ارمان جون،بخدا جنسیت ذره ای برام مهم نیست فقط سلامتیش برام مهمه

خیلی نا ارومم😔

خدایا به تمام دوستای نی نی سایتی من فرزند سالم و صالح عطا کن ،مرسی که هوامونو داری خداجونم💚❤       

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلام بچه ها من امروز روز ۸ پری هستم صبح ترشح تخم مرغی داشتم با ادرار دوم الان کیت زدم  اولین ب ...

حالا خیلی زوده باید مثل خط بالایی پررنگ بشه 

منم از ۱۱ پری شروع کردم ب کیت زدن 

هرروز سر همون ساعت با ادرار غلیظ بزن کیت مدیکور عالیه

برای من روز ۱۵ و ۱۷ پری رفت رو اوج و پررنگ شد اقدام داشتیم و خداروشکر همون ماه هم حامله شدم

برگم روی میز بود پسرم یه لیوان آب ریخت روش یکم رنگشون رفت کمرنگ شد 

وقتی فکر میکردم خدا باهام نیس، با این معجزه قشنگش بهم نشون داد بهم خیلی نزدیک😍....مرسی خداجونم😚پسرم دنیامه🤩🥰خدا جونم دوباره بعد ۳ سال معجزشو بهم نشون داد🤩دوتا فرشته شدن معجزه های زندگیم🤩
2731
بچه ها من خیلی استرس دارم،این هفته ان تی دارم نمیدونم چمه بخدا،فکرای جور واجور میاد تو سرم،خیلی است ...

عزیزم هیچی نیست نگران نباش منم هفته پیش رفتم 

وقتی فکر میکردم خدا باهام نیس، با این معجزه قشنگش بهم نشون داد بهم خیلی نزدیک😍....مرسی خداجونم😚پسرم دنیامه🤩🥰خدا جونم دوباره بعد ۳ سال معجزشو بهم نشون داد🤩دوتا فرشته شدن معجزه های زندگیم🤩
برام دعا کن ارمان جون،بخدا جنسیت ذره ای برام مهم نیست فقط سلامتیش برام مهمه خیلی نا ارومم😔

مطمعن باش سالمه سالمه

حالا ببین.

یه وروجک خوشگل تو دلته .

این فکر ها رو دور کن

با دل خوش هم بر میگردی از سونو

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
من تو گروه آی یو آی آی وی اف تو تلگرام هستم هرکسی رو آی یو آی تعیین جنسیت خواسته بره قبلش سه ماه رژی ...

سلام عزیزم ممنون میشم منم توی گروه عضو کنی تا ازشون راهنمایی بگیرم

لطفا اگه تونستم راهنماییتون کنم واسه سلامتی بچه هام صلوات مهمونم کنید ممنونم❤️
برا جنسیت ای یو ای کنی؟

سلام عزیزم بله دکترم میگه با ای یو ای شانس تعیین جنسیت بیشتر میشه ولی نمیدونم چطور با یه شست و شو اسپرم ها رو جداسازی میکنن فکر نمیکنم ممکن باشه

لطفا اگه تونستم راهنماییتون کنم واسه سلامتی بچه هام صلوات مهمونم کنید ممنونم❤️
عزیزم هیچی نیست نگران نباش منم هفته پیش رفتم 

ای جان،انشاالله به سلامت بغل بگیری نی نیو عزیزدلم،

من بخدا خیلی استرس دارم،میترسم همش😔

خدایا به تمام دوستای نی نی سایتی من فرزند سالم و صالح عطا کن ،مرسی که هوامونو داری خداجونم💚❤       
مطمعن باش سالمه سالمه حالا ببین. یه وروجک خوشگل تو دلته . این فکر ها رو دور کن با دل خوش هم بر م ...

ممنونم ارمان جونم،عزیزمی،برام دعا کن،به پرنسس خوشگل تو دلت بگو برام دعا کنه مهربون😘

حالا خیلی زوده باید مثل خط بالایی پررنگ بشه  منم از ۱۱ پری شروع کردم ب کیت زدن  هرروز سر ...

من چون اینماه سیاهدونه عسل دارم میخورم و بادکش میکنم گفتم شاید زود انجام بشه 

مکس ک زدم کلا دو خط میوفتاد مدیکور اولین باره استفاده میکنم دیدم همون لحظه هاله داره گفتم ازتون بپرسم 

امشب ی اقدام میرم بعد صبر میکنم تا دو خط بشه 

مرسی عزیزم انشاالله ک منم نتیجه میبینم

2706