2752
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1905418 بازدید | 158308 پست
ایشالله بهترین بچه دنیااا میشه..سالم وصالح وباهوش جنسیتشم هرچی که دلت بیشترباهاشه...همون شه😻

فدات شم خداوند لاینم کنه و گناهت منو ببخشه و دوباره بهم هدیه ی دیگه بده 🥰🙏🏻

🌼  خدا جونم یه نظر بهم بنداز.. 🙏🏻   🌼    خیییلی صدات کردم، یه جاهایی معجزه کردی شکرت، 🙏🏻اما ۱۵ ساله یه دعا کردم جوابم رو ندادی.چررررااااااادوست داری همش صدات کنم صدات میکنم 🦋اما بگو جانم،میشنوم ،،بگو تاآروم بگیرم 😭خداجونم قول میدم جوابمو دادی، نرم پشت سرمم نگاه نکنم 💚💚💚💚  من با اعجاب منتظر غیرمنتظره های شما هستم   ، بار الهی💚💚💚💚🦋🦋🦋🦋🌹🌹میدونم هستی، داری گوش میدی،خدایا باز هم قدرتت رو نشون بده.. 
اره😅 واقعا؟ والا گرمم میشه لباسامو کم میکنم... بعد سردم میشه استخون درد میگیرم

آره عزیزم  مواظب خودت باش... کسی پیشته هنوو یا تنهایی؟؟

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلامت باشی گلم.ماه شش اقدام بودم .این چند ماه خیلی دارو گیاهی و این چیزا خوردم ولی این ماه دیگه هیچ ...

چه خوب.. من آمپول رها سازی و غیره زدم فولی خوبم دارم هر ماه نمیشه.. پشت سرهم که حساب کنی و ۹ماه اقدامم قبل عیدم بوده اما دست و پاشکسته نشد برا من دعا کنید همسرم واسه دوا و درمون حمایت نمیکنه دیگه😕غر میزنه.. 

🌼  خدا جونم یه نظر بهم بنداز.. 🙏🏻   🌼    خیییلی صدات کردم، یه جاهایی معجزه کردی شکرت، 🙏🏻اما ۱۵ ساله یه دعا کردم جوابم رو ندادی.چررررااااااادوست داری همش صدات کنم صدات میکنم 🦋اما بگو جانم،میشنوم ،،بگو تاآروم بگیرم 😭خداجونم قول میدم جوابمو دادی، نرم پشت سرمم نگاه نکنم 💚💚💚💚  من با اعجاب منتظر غیرمنتظره های شما هستم   ، بار الهی💚💚💚💚🦋🦋🦋🦋🌹🌹میدونم هستی، داری گوش میدی،خدایا باز هم قدرتت رو نشون بده.. 
چه خوب.. من آمپول رها سازی و غیره زدم فولی خوبم دارم هر ماه نمیشه.. پشت سرهم که حساب کنی و ۹ماه اقدا ...

ان شاءا... خدا طوری برات معجزه کنه که نیاز به هیچ دکتر رفتنی نباشه جز برا چکاب ماهیانه نی نی🥰

2731
ان شاءا... خدا طوری برات معجزه کنه که نیاز به هیچ دکتر رفتنی نباشه جز برا چکاب ماهیانه نی نی🥰

فدای دل مهربونت.. انشاله یه رو بیای بگی نی نی بدنیا اومد دل مارو شاد کنی.. 

انشاله که صحیح و سالم بدنیا بیاد🙏🏻🧿

ذکرشریف‌ یانوروزیارت‌ آل‌ یاسین‌ به‌ نیت‌ اشکدوعزیزوفاطمهfrv

عزیزتلاوت‌ شدامیدوارم‌ دوست‌ خوبمون‌ اشکدوصاحب‌ یه‌ فرزندسالم‌ وصالح‌ بشه به‌ زودی‌ زودان‌ شالله‌ وفاطمه‌ ی‌ گل‌ صاحب‌ یه‌ نی‌ نی‌ نازوسالم‌ بشه‌ وبارداری‌ خوبی‌ پشت‌ سربزاره

الهی‌ آمین  اللهم‌ صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

سلام 

خانومای عزیز 

روز ۲۰ ام دوره م هستش

حس میکنم سینه هام متورم شدن و خیلی درد میکنن و رحمم تیر میکشه 

قبلا اینجوری نمی‌شدم 

دلیلش چی میتونه باشه بنظرتون!!

این ماه، ماه ششم اقداممه

انشالا که بیبی چک رو غروب براش سوپرایز میزاری

فدااات.😘😘😘😘.مهمون اومد برام نشد بزنم بیبی فردا صب میزنم..الان رفتن مهموناه..خلاصه همه اتفاقا دست به دست هم داد نشد موندفردا برام دعاکنین..فعلن که پری نیومده..ی سینمم بد درد میکنه..دستم میخورد درد داره اینطوری ینی..

دوستان کسی میدونه قیمت داستنیکس(کابرگولین) ایرانی چنده؟؟ خارجیشو چن جا رفتم نداشتن

منم زیاد خوردم کابرگولین..ایرانیشو..دقیق یادم نیست ولی گرون نیس..من خارجیش و خوردم..بدنم جواب نداد ولی ایرانی تو ی دوره جواب گرفتم..خداروشکر..

۲ماه جلوگیری طبیعی داشتی ۶سالم جلوگیری طبیعی داشتی یعنی چی؟

بعد عروسیم..شش سال جلوگیری طبیعی داشتم وباردارندشم بعدشش سال..پارسال تصمیم گرفتیم نی نی بیاریم..که خدانخواست وسقط شد وبعد سقط دوباره بعد ی مدت پنج ماه تو اقدام بودمو نشد..وخوردم به واکسن کرونا بخاطر کرونا دو دور واکسن دوماه..جلوگیری طبیعی داشتم..واین ماه قراربود بعد پری برم برای اقدام که فعلن از پری خبری نیست..نمیدونم از واکسنه یاچی خدا میدونه فقط

زیارت آل یاسین وذکر یا نور ختم شد ان شالله حاجت روایی دوست عزیز ی که به اسمشون هست و بقیه منتظرا تاپیک

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
2706