2733
2739
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1902897 بازدید | 158294 پست
بچه ها من اخرین پریودم ۲۰ شهریور بود الان چند هفتمه؟ کلا بچه ها شماها ۷ هفته و چند روز سونو قلب رفت ...

من شش هفته و پنج روز رفتم صدای قلبشو هم شنیدم 

وقتی فکر میکردم خدا باهام نیس، با این معجزه قشنگش بهم نشون داد بهم خیلی نزدیک😍....مرسی خداجونم😚پسرم دنیامه🤩🥰خدا جونم دوباره بعد ۳ سال معجزشو بهم نشون داد🤩دوتا فرشته شدن معجزه های زندگیم🤩
میخای غسل بگیر بگو غسل صبر حضرت ایوب و صبر حضرت زینب میگیرم من چندین سال این دوتا غسل میگیرم همه به ...

اره حضرت ایوب هم میگم،غسل ما فی الذمه رو خواهرم گفته بود

مرسی که گفتی😍غسل شهادت و طهارت نیتش چیه؟

خدایا به تمام دوستای نی نی سایتی من فرزند سالم و صالح عطا کن ،مرسی که هوامونو داری خداجونم💚❤       
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بمن ۱۶ تا داد،ولی از مرضیه جون پرسیدم گفتن بزارم تا سونو قلب، اره خیلی خوبه شیاف،بزار اصصصصلا ضررند ...

پس تا سونو قلب هر شب یکی میذاری؟

خدای مهربونم،ریزدونه ای که در وجودم نهادی و به سلامت بغل بگیرم و لیاقت نگهداری از هدیه ی ارزشمندتو داشته باشم،پروردگار عزیزم فرزندم توانمند و مفید بشه جوری که دنیا به وجودش نیاز داشته باشه،💌
زنبیل رو بذار تا مراجعه کنم🤣🤣 نوبتم رو حفظ کنین فقط🤣🤣

بله گذاشتم🧺🧺🧺🧺

نوبت شما با موفقیت ثبت شد😍😍

6ماه دیگه اینجا تو اقدامی ها میبینمتون😍😍

تا درودی دیگر بدرود✋✋✌️✌️✌️

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
2731
اره حضرت ایوب هم میگم،غسل ما فی الذمه رو خواهرم گفته بود مرسی که گفتی😍غسل شهادت و طهارت نیتش چیه؟

عزیزم شما چند تا بچه داشتی؟واسه این نی نی رژیم و برنامه ریزی داشتی؟

خدای مهربونم،ریزدونه ای که در وجودم نهادی و به سلامت بغل بگیرم و لیاقت نگهداری از هدیه ی ارزشمندتو داشته باشم،پروردگار عزیزم فرزندم توانمند و مفید بشه جوری که دنیا به وجودش نیاز داشته باشه،💌
2740
عزیزم شما چند تا بچه داشتی؟واسه این نی نی رژیم و برنامه ریزی داشتی؟

من بچه اولمه عزیزم،نه بابا اصلا جنسیت برام مهم نیست

خدایا به تمام دوستای نی نی سایتی من فرزند سالم و صالح عطا کن ،مرسی که هوامونو داری خداجونم💚❤       

سلام شبتون بخیر سوره مریم به نیت دوست عزیزمون خوانده شد حاجت روا باشید♥️😘

«رَبَّنا وَ اجْعَلْنا مُسْلِمَيْنِ لَکَ وَ مِنْ ذُرِّيَّتِنا أُمَّةً مُسْلِمَةً لَکَ وَ أَرِنا مَناسِکَنا وَ تُبْ عَلَيْنا إِنَّکَ أَنْتَ التَّوَّابُ الرَّحيمُ»                                             🌸 الحمدلله رب العالمین 🌸
سلام. قاصدک جون من دیشب فراموش کردم قرص دوفاستون بخورم حالا امشب باید دوتا بخورم؟ 

نه همون یکی رو بخور

اگه شب یادتون رفت، صبح یادتون اومد بخورید...

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
من شش هفته و پنج روز رفتم صدای قلبشو هم شنیدم 

ااا شما دومین نفری که میگی ۶ هفته و خورده ای رفتی😍الهیییی😍

ولی خب من میترسم ،مرضیه جون هم گف همون هفته ۷ و ۸ برم

واسم خیلی دعاکن عزیزم

حلمای  عزیز امروز خیلی برات دعا کردم امیدوارم نینیت سالم باشه و جنسیت دلخواهت  واسه من که ...

سلام عزیز دلم خوبی میفهمم درکت میکنم ک الان چه حس و حالی داری، وقتی ادم با تمام وجود واسه یک جنسیت همه کاری میکنه و خیلی امیدواره یهو تمام امیدش نا امید میشه..هیچ چیزی نمیتونم واسه تسکین ناراحتیت بگم چون خودمم این حسو تجربه کردم و فقط زمان شاید درمان نا امیدی آدم باشه.. ولی عزیزم دیگه هرچی خدا بخواد همونه ما در مقابل اراده و سرنوشت خدا ناتوانیم و نمیتونیم تغییرش بدیم.امیدوارم نی نی نازتو سالم بغل بگیری و میدونم جاشو‌تو دلت باز میکنه.. واست بهترینارو از خدا میخوام و ممنونم که بیادم بودی عزیزم

با تو در نهایتم من♾
گلو کوفاژ میخورم هرروز یکی به نظرت به کیست اثر میزاره چی بخورم به نظرت تو پریود که اب شه اگه نشه دوم ...

ای بابا لتروزول داره دیگه واسمون گل میکاره🤦‍♀️🤦‍♀️

گلوکوفاژ قند خون میاره پایین به نفع جنسیت دخترهست. 

توکل به خدا ان شاءلله که کیستت خودش زود دفع بشه.

. عجب دکترت اول نگفت کیست ودرمان کن بعدش بهت کلومیفن داد..؟ 🤔 

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
2706