2733
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1905418 بازدید | 158307 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من چهار هفته و سه روز (بعد مثبت شدن بی بی )رفتم دکتر گفتم درد پری دارم گف جوری  که فک میکن ...

من پیش دکتر هنوز نرفتم،ولی مرضیه گفت بذارم گذاشتم علائم حاملگی مو مثله سردرد و حالت تهوع مو هم کم کرد برام جالب بود

خدای مهربونم،ریزدونه ای که در وجودم نهادی و به سلامت بغل بگیرم و لیاقت نگهداری از هدیه ی ارزشمندتو داشته باشم،پروردگار عزیزم فرزندم توانمند و مفید بشه جوری که دنیا به وجودش نیاز داشته باشه،💌
قاصدک گاهی دلم درد میکنه میترسم طبیعیه تو بارداری،گاهی شکمم سردش میشه،فوری تابمومیکنم تو شلوارم😂&nb ...

منظورت رحم هست؟ این که اشکال نداره داره کش میاد

البته من یه نقطه بالای ناف.. سمت راست درد میکرد.. فک کردم کیسه صفراس.. دکتر گفت هیچی نیست... انگار اعضا و جوارح دارن جا به جا میشن... جاشون درد میگیره😅😅

هوا داره سرد میشه... حواست باشه سرما نخوره شکمت...

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
2731
😂 😂 😂  بیا فقط زنبیلتو بزار ته صف...  اگه زنبیل نداری شماره هم بهت میدیم😅😅 واسه به ...

زنبیل رو بذار تا مراجعه کنم🤣🤣

نوبتم رو حفظ کنین فقط🤣🤣

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم

@marziye68    

الهی بگردمت من که انقد مهربونی اخه🥺 تو فرشته ای بخدا

پس از الان به بعد براتون صلوات میفرستم عشق ترین😘

خدایا به تمام دوستای نی نی سایتی من فرزند سالم و صالح عطا کن ،مرسی که هوامونو داری خداجونم💚❤       
من پیش دکتر هنوز نرفتم،ولی مرضیه گفت بذارم گذاشتم علائم حاملگی مو مثله سردرد و حالت تهوع مو هم کم کر ...

بمن ۱۶ تا داد،ولی از مرضیه جون پرسیدم گفتن بزارم تا سونو قلب،

اره خیلی خوبه شیاف،بزار اصصصصلا ضررنداره

خدایا به تمام دوستای نی نی سایتی من فرزند سالم و صالح عطا کن ،مرسی که هوامونو داری خداجونم💚❤       

سلام دختر ها انشاا... که همگی خوبید

سکره مریم به نیت بانو سمیه جان خونده شد انشاا... که به زودی صاحب یک نی نی خوشگل میشند

در جستجوی آنچه برایم مقدر نکرده‌ ای خسته ‌ام مکن...
سلام دوست جونیام😍 چند تا اسم دخترونه خوشگل بگین واسه گل دختریم😊 هنوز اسم انتخاب نکردم😂

سلااااامممم.... خوبی دورطلایی جان؟ 😄

چه جور اسمی دوست داری؟ چی برات مهمه تو انتخاب اسم؟ 

یکم ملاک هاتو بگو تا کلی اسم خوشگل واست بفرستم 😉

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
عزیزم ماه چندم اقدام باردار شدی ؟ دوست گلم

ماه سوم عزیزم،قبلش جلوگیریم طبیعی بود،سه ماه اقدام ماه اولش که اخرای سیکل اقدام داشتم،بعد با تاپیک اشنا شدم،دیگه ماه دوم سفت و سخت که همون ماه  پریودم۲۶ روز عقب افتاد(روز۱۳عقب زدن رفتم دکتر امپول پروژسترون داد دوتا باهم زدم و ۱۳ روز بعدش پریود شدم) ینی کلا ماه ۴ اقدام میشه چون انگار یک ماه پری نشدم

بعد دیگه  اقدام کردم و گرفت(البته من از دوم تا ششم پری لترزول خوردم و ۱۴ سیکل ازادسازی زدم)

سلااااامممم.... خوبی دورطلایی جان؟ 😄 چه جور اسمی دوست داری؟ چی برات مهمه تو انتخاب اسم؟  یکم ...

سلام مامان روشاجون خوبی عزیزدل؟

اقدام رفتین اینماه؟

قرص خوردی یانه؟