2752
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1907209 بازدید | 158348 پست
آرمان جانان سونو منم میت نید حدس بزند

من فقط از رو یه مورد جمجمه حدس میزنما،دقیق نیستا.

ولی اینم جمجمه پسره

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عززززززریززززم یه دنیا ممنون از محبتت منم واست صلوات میفرستم انشاءالله هرچی از خدا میخوای بهت بده

ممنووونم گلم شما با اون فرشته کوچولو برای من دعا کنی حتما مستجاب میشه عزیزم ، ب سلامتی برگشتین ؟

خدایا تو رو خدا ....گرچه آهو نیستم اما پر از دلتنگیم ضامن چشمان آهوها به دادم میرسی ..
2731
بخدا حرف دلم منو زدی اتفاقا روی هرچیزی پافشاری داشته باشی بدتر میشه یا برعکسشو خدا بهت میده یا اگرم ...

دقیقا مثل ما 👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
انشاله صحیح و سالمه ازت خواهش میکنم دیگه به جنسیتش فکر نکن اون دیگه تشکیل شده فقط و فقط سلامتیش برات ...

ممنون گلم.

نه دیگه جنسیت هر چی که هست ،همونه.

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
عزیزم.....ای شیطون بلا....خواب تشریف داشته....ای جووونم

آره قربونش برم 

توکه اخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی                                   خدایا شکرت       الهی یک نظر تو کافیست تا دل بندگانت آرام و مطمعن باشد         
مرضیه جون،خیلی ازت ممنونم که ختم آیه الکرسی گذاشتی،بی نهایت در حقم لطف کردی،انشالا خداوند به بهترین ...

همین که جوابت اُکی باشه بهترین خبره برامون 😍

خدایا شکرت که یه بار دیگه مهربونیت را به رخم کشیدی 😍ممنونم که پسرمو بهم برگردوندی خدایا سالم بزار بغلم🤲🤲🤲عاشقتم خدا❤️💫خدای خوبم،خودت بهتر از زندگیم با خبری،خودت خوب میدونی تو دلم چه خبره،میدونم مثل همیشه دستمو میگیری،میدونم تنهام نمیزاری،خدایا میشه پسرمو بهم برگردونی🥺 دلم پر میکشه واسه دیدنش،خدایا ناشکری نمیکنم عاشق دو تا دسته گلمم،ولی من زیاده خواهم پسرمم میخوام چون میدونم تو کریمی،تو رحیمی،تو غفوری،چون میدونم بخوای بدی میدی،خدایا امیدم به توعه نا امیدم نکن،دوستت دارم چون میدونم جات تو دلمه چون خودت گفتی تو دلای شکسته جا داری💞

بچه ها من اخرین پریودم ۲۰ شهریور بود الان چند هفتمه؟

کلا بچه ها شماها ۷ هفته و چند روز سونو قلب رفتین یا ۸ هفته چند ردز؟

خدایا به تمام دوستای نی نی سایتی من فرزند سالم و صالح عطا کن ،مرسی که هوامونو داری خداجونم💚❤       
دقیقا مثل ما 👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻

وما👌👌👌👌

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.🤲💚🤲بفریادم برس یا ارحم الراحمین...خدا جونم خواست خودت رو با خواست دلم یکی کن...خدایا دعای دخترم گوش کن که شبا هر شب دستاش رو به آسمونته بزار باور کنه که خدا بچه هارو دوست داره ...خدایا معجزه کن خانواده ما چهار نفره بشه..خدایاخدایا میدونی که نی نی میخایم🥺🤲👶❤ میشه واسه باردار شدنم یه صلوات بفرستین هرکس فرستاد خودشم حاجت روا
صددرصد خدا مصلحت دیده تک فرزندتون دختر باشه😍 خدا دختر با دوماد وبیشتر صلاحتون دونسته تا پسر با عرو ...

آره بابا همگی ما اولش جو گیر بودیم یه بچه...ولی گل حسرت جون بزار دخترت دنیا بیاد راه بیفته حرف بزنه دلبری کنه..موهاش شونه کنی....با خودت لباسای ست بپوشونی....وای حرفای دلت بهش بگی بعد اون بیاد بغلت کنه...اصن یادت میره یه روزی اینجا گفته بودی پسر بیشتر دوست....بعدم سه سال دیگه میشه ۳۷ ۳۸  سالت میشی تازه سن ما....و پر قدرت از همیشه میری برای اقدام شایدم اصن زودتر خدا به دخترت یه دادشی داد یهویی...مطمین باش دخترت انقد تحت فشارت میزاره که مجبوری به دومی فکر کنی راهی نداره😬😬😬😬😬

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.🤲💚🤲بفریادم برس یا ارحم الراحمین...خدا جونم خواست خودت رو با خواست دلم یکی کن...خدایا دعای دخترم گوش کن که شبا هر شب دستاش رو به آسمونته بزار باور کنه که خدا بچه هارو دوست داره ...خدایا معجزه کن خانواده ما چهار نفره بشه..خدایاخدایا میدونی که نی نی میخایم🥺🤲👶❤ میشه واسه باردار شدنم یه صلوات بفرستین هرکس فرستاد خودشم حاجت روا
ممنووونم گلم شما با اون فرشته کوچولو برای من دعا کنی حتما مستجاب میشه عزیزم ، ب سلامتی برگشتین ؟

عزیزی واسم

آره برگشتم ،جوابش 10روز دیگه آماده میشه

امیدوارم خدا با دعاهای شما واسم بخیر بگذرونه این دوران رو

در دلم جایی برا هیچ کس غیراز تو نیست.....گاه یک دنیا فقط با یک نفر پر میشود...
2706