2733
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1907366 بازدید | 158348 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

راستی بچه ها من ماهی که باردار شدم هر روزی که میرفتم حموم(مخصوصا اگر حمومم قبل اقدام بود) حتما غسل توبه و غسل صبر حضرت زینب(س) میکردم،به شوهرمم میگفتم غسل توبه کنه

میگن وقتی غسل توبه میکنی ونگار کل گناهان میریزه

و غسل صبر واقعا خوبه واقعا تاثیر داره ،من هنوزم این غسل هارو انجام میدم

خدایا به تمام دوستای نی نی سایتی من فرزند سالم و صالح عطا کن ،مرسی که هوامونو داری خداجونم💚❤       
2731
منم اگ این ماه نشدم حتما میرم دکتر تا لتروزول بنویسع واسم

کلا تحت نظر دکتر نیستی؟

خدایا به تمام دوستای نی نی سایتی من فرزند سالم و صالح عطا کن ،مرسی که هوامونو داری خداجونم💚❤       

سلام بچه ها یه سوال دارم

من دیروز امروز یا فردا موعود پریودمه

پریشب یه لک دیدم

دیروزم یکی

امروزم یکی

الان سینه راستم وحشتناک درد میکنه

نفسم بند میره

به نظرتون ممکنه بارداری باشه یا پریود؟

سلام دوست جونیام😍 چند تا اسم دخترونه خوشگل بگین واسه گل دختریم😊 هنوز اسم انتخاب نکردم😂

خداااا😍😍

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
سلام بچه ها یه سوال دارم من دیروز امروز یا فردا موعود پریودمه پریشب یه لک دیدم دیروزم یکی امروزم ...

خب یه بی بی بزنم..  اگه فردا هم موعدت باشه و باردار باشی، نشون میده

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
منظورت رحم هست؟ این که اشکال نداره داره کش میاد البته من یه نقطه بالای ناف.. سمت راست درد میکرد.. ف ...

اره همون دور و بر ناف گاهی درد میگیره،من شکمم زیاد بزرگ نیست ب نسبت ماهم خودم میگم شاید داره بزرگ میشع

خدایا شکرت که یه بار دیگه مهربونیت را به رخم کشیدی 😍ممنونم که پسرمو بهم برگردوندی خدایا سالم بزار بغلم🤲🤲🤲عاشقتم خدا❤️💫خدای خوبم،خودت بهتر از زندگیم با خبری،خودت خوب میدونی تو دلم چه خبره،میدونم مثل همیشه دستمو میگیری،میدونم تنهام نمیزاری،خدایا میشه پسرمو بهم برگردونی🥺 دلم پر میکشه واسه دیدنش،خدایا ناشکری نمیکنم عاشق دو تا دسته گلمم،ولی من زیاده خواهم پسرمم میخوام چون میدونم تو کریمی،تو رحیمی،تو غفوری،چون میدونم بخوای بدی میدی،خدایا امیدم به توعه نا امیدم نکن،دوستت دارم چون میدونم جات تو دلمه چون خودت گفتی تو دلای شکسته جا داری💞
سلام دوست جونیام😍 چند تا اسم دخترونه خوشگل بگین واسه گل دختریم😊 هنوز اسم انتخاب نکردم😂

ب چی بیاد؟

خدایا شکرت که یه بار دیگه مهربونیت را به رخم کشیدی 😍ممنونم که پسرمو بهم برگردوندی خدایا سالم بزار بغلم🤲🤲🤲عاشقتم خدا❤️💫خدای خوبم،خودت بهتر از زندگیم با خبری،خودت خوب میدونی تو دلم چه خبره،میدونم مثل همیشه دستمو میگیری،میدونم تنهام نمیزاری،خدایا میشه پسرمو بهم برگردونی🥺 دلم پر میکشه واسه دیدنش،خدایا ناشکری نمیکنم عاشق دو تا دسته گلمم،ولی من زیاده خواهم پسرمم میخوام چون میدونم تو کریمی،تو رحیمی،تو غفوری،چون میدونم بخوای بدی میدی،خدایا امیدم به توعه نا امیدم نکن،دوستت دارم چون میدونم جات تو دلمه چون خودت گفتی تو دلای شکسته جا داری💞
غسل صبر خیلی خوبه گاهی انجام میدم ولی غسل توبه نشنیدم چه جالب حتما انجام میدم 

اره واقعا موثره ،منم غسل صبر رو گاهی انجام میدادم ولی چندوقتیه کلا هروقت حموم میرم هم غسل صبر و هم توبه رو انجام میدم، خیلی خوبه،شما بارداری درسته؟

2706