2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

آره گاهی خط رو خط میشه

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا من باهات قهرم بودم که بچه مو ازم گرفتی ولی با اینکه بنده خوبی نبودم بازم منو مادر کردی و بهم یه فندق تو دلی دادی ❤️ خودت مراقبش باش تا صحیح و سالم بیاد بغلم ❤️

اره 

گاهی خط به خط میشه

ویکتور هوگو در یکی از کتاب های خود می‌گوید :(مرا برای دزدیدن تکه نانی به زندان انداختند و پانزده سال در آنجا نان مجانی خوردم!!این دیگر چه دنیایی است ؟) ((((درضمن این کاربری دست دو نفره لطفا اگه چیز بدی گفتن مراعات حال منو کنید و بخاطر من ببخشید )))ممنون
چرا اینجوری شده

نمیدونم میگن خط رو خط میشه

اقایون درخواست ندین لطفا،اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن حوصله ی بحث ندارم و اینکه وقتی جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس فکر نکنی حق باتوعه
یبار زنگ زدم همسرم یه خانمه برداشت خارجی گفت موجودی حساب شما کافی نیست  لطفا حساب خود را شارژ ...

منم یه بار زنگ زدم گفت مشترک مورد نظر اشغال است😂

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
از مدرسه پسرم زنگ زدن به گوشی من. ولی گوشی خواهرم زنگ خورد🤯 بعد ۵ سال هنوز هنگم. چجوری اینجوری شد؟

دایورت شده

گوشی منم اینجوری شده

ی مدت همش خانوادم میگفتن زنگ میزنیم شوهرت بر میداره

منم میگفتم وا کی برداشته

شوهرمم میگفت خانوادت زنگ میزنن ب من سراغتو میگیرن، ینی نمیدونن من سرکارم؟ 

بعد فهمیدم دایورت شده

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛