2752
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1905418 بازدید | 158307 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره واقعا موثره ،منم غسل صبر رو گاهی انجام میدادم ولی چندوقتیه کلا هروقت حموم میرم هم غسل صبر و هم ت ...

میخای غسل بگیر بگو غسل صبر حضرت ایوب و صبر حضرت زینب میگیرم

من چندین سال این دوتا غسل میگیرم همه بهم میگن خیلی صبوری😆

غسل ما فی الذمه هم بگیرید اگه غسلی گردنتون باشه پاک میشه 

من غسل شهادت و طهراتم میگیرم  

2731
اِی بابا مردا فقط تخمشونو میکارن و خلاص بزار باردار شدی بیخوابی کشیدی میفهمی زحمت اصلی به دوش کیه من ...

😂😂اره واقعا خیلی سخته بارداری 

تحربه دوبار باردلری رو دارم خواهر انقدر بلا میاد سرم از سنگ کلیه بگیر تا دندون درد و خونریزی و ووو🤧

پسرم رادین
آره عزیزم  دوتا دختر دارم..اقدامم برای پسر البته اگه خدا صلاح بدونه😊😊

ما دوتا پایه ثابت شدیم فک کنم ،من که ماه پیش ۳۴ میل کیست داشتم سمت راست که دکتر گفت ولش کن و اقداماتو برو اما از شب ۱۳ پری ال دی خوردم که ۱۴ تا خوردم خونریزی کردم و دیگه ننداختم الانم پری ام این ماه کلومیفن داده بهم حالا نمیدونم رفته نرفته بخورم قرص یا نه 😞😞😞

👑👑👑
آره عزیزم  دوتا دختر دارم..اقدامم برای پسر البته اگه خدا صلاح بدونه😊😊

گلو کوفاژ میخورم هرروز یکی به نظرت به کیست اثر میزاره چی بخورم به نظرت تو پریود که اب شه اگه نشه دوماه باید ال دی بخورم اصلا کیست نداشتم تو این یکسال یه ورق لتروزول اینجوری کرد

👑👑👑
سلااااامممم.... خوبی دورطلایی جان؟ 😄 چه جور اسمی دوست داری؟ چی برات مهمه تو انتخاب اسم؟  یکم ...

فداتشم عزیزم ....اسم خوشگل باشه

وقتی بزرگ شد هم بهش بیاد...اسم خودم بهار اسم همسرم مهدی اگه به اسم خودمونم بیاد که چه بهتر 😄😍

سلام روشا تو اولین کسی بودی که موقع سونو یادت افتادم برات دعا کردم مامان شی دوباره ستایش انتظار و کا ...

گلحسرت مبارک باشه عزیزم 

دختر یا پسر فرقی نداره ک

من خودم همیشه میگم فقط بچه باشه و سالم باشن دور و ورم اینور اونور برن باهاشون حرف بزنم دیگه فرقی برام نداره چی باشه خیلیا بهم میگن اینسری هم بچت دختر باشه چ فلان ولی خودم اصلا ب حالم فرقی نمیکنه هرچی ک باشه میگم فقط بچها هام باشن دختر یا پسر 

حالا اینو خدا خودش صلاح میدونه ک دختر بده یا پسر ما فقط از خدا می‌خوایم سالم باشن همین کافیه

وقتی فکر میکردم خدا باهام نیس، با این معجزه قشنگش بهم نشون داد بهم خیلی نزدیک😍....مرسی خداجونم😚پسرم دنیامه🤩🥰خدا جونم دوباره بعد ۳ سال معجزشو بهم نشون داد🤩دوتا فرشته شدن معجزه های زندگیم🤩
نه عزیزم باردار نیستم

انشاالله همین ماه باردار میشی عزیزدلم😍

خدایا به تمام دوستای نی نی سایتی من فرزند سالم و صالح عطا کن ،مرسی که هوامونو داری خداجونم💚❤