2733
2734
عنوان

متن راجب ازدواج سنتی

| مشاهده متن کامل بحث + 578 بازدید | 71 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا این همیشه دغدغه فکری منه.چه تضمینی داره بعدا عاشق کسی بشی که تا چندوقت قبل اصلا نمیشناختیش حتی ...

والا من به تصمیم دوستان احترام میزارم ولی خودم قبولش ندارم 

من با همسرم نزدیک یک سال و نیم تو دوره آشنایی بودیم فقط 

مشاوره رفتیم خودم هر نوع صحبتی رو باهاش باز کردم که مطمئن باشم

تست دادیم و هزارتا چیز دیگه 

اصلا تو ازدواج سنتی بیشتر کارها و کفتارها که خیلی مهمه توی زندگی رو نمیشه زد چون باید زمان ثابت کنه 

یکم ارزش قائل باشن برای شناخت طرف مقابل و زود بله ندن خیلی از بچه های بی‌گناه آواره نمیشن

اگه فرصتی برای خوشحال کردن مردم داری، این کار رو انجام بده.گاهی اوقات اونا تو سکوت مبارزه میکنن شایدعمل مهربونی تو بتونه روزشونو رقم بزنه✨💛
پسری که دوست دختر خودشو نگیره باید بره دوست دختر مردمو بگیره⁦☠️⁩

حالا یجا هم خوندم هر چی دیر تر ازدواج کنی زنتو بیشتر میبرن شمال😂😂😂😂

خدایا مراقب آدمهای خوب زندگیم باش...
2742
دقیقا این همیشه دغدغه فکری منه.چه تضمینی داره بعدا عاشق کسی بشی که تا چندوقت قبل اصلا نمیشناختیش حتی ...

چه تضمینی داره اونی ک دوس دخترش بودی تا آخر عاشقت بمونه؟ 

این همه آدم سنتی ازدواج کردن بعد عقد عاشق هم شدن 

بعدشم اصلا به سنتی غیر سنتی بودنش نیست بستگی به دو طرف داره

و اینکه اگر کسی خاستگاره سنتی داره لازم نیست همون ۲ ،۳ باره اول که همو دیدن عقد کنن ک

میتونن ۲ تا ۳ ماه برن بیرون در ارتباط باشن ببینن اگر همو خواستن بعد عقد کنن

چرا میشه عزیزم  .من منظورم این بود ازدواج سنتی اینقدرا هم بد و بدون عشق و علاقه نیست تو هر دو م ...

درسته بدون رضایت خانواده که نمیشه کاری از پیش برد

تصور عموم اینه ک ازدواجایی ک از قبل طرفین اشنا بودن چشم و گوش بستس

فقط عشقه و. عقل نیست

و. رضایت خانواده ها نیستـ.. 

ولی تو هر دو مدل ازدواج امکان خوشبختی یا جدایی هست

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
درسته بدون رضایت خانواده که نمیشه کاری از پیش برد تصور عموم اینه ک ازدواجایی ک از قبل طرفین اشنا بو ...

اره هست ولی خب میدونی اوناییکه دوست میشن و ازدواج میکنن اکثرا به مشکل میخورن کمتر به هم اعتماد دارن

خدایا مراقب آدمهای خوب زندگیم باش...
2740
پسری که دوست دختر خودشو نگیره باید بره دوست دختر مردمو بگیره⁦☠️⁩

میرن دختر سر به زیر میگیرن🤣🤣🤣🤣

الان داداشای من تو دوران مجردی دوس دختر داشتن... حتی دوس دختر یکیشون اومد جلو مامانمو گرفت و باهاش صحبت کرد.... مامانمم با داداشم صحبت کرد که بیا برو با این دختره ازدواج کن... ولی قبول نکرد که نکرد😐😐😐

گفت من با دختری که تن به رابطه با پسر نامحرم بده ازدواج نمیکنم

کربلا کاش من مسافرت بودم❤👑 لطفا برای حاجتم یه صلوات بفرستین🌹
اره هست ولی خب میدونی اوناییکه دوست میشن و ازدواج میکنن اکثرا به مشکل میخورن کمتر به هم اعتماد دارن

فکر نمیکنم اینطور باشه

من تو سنتی هام خیلی مشکل دیدم تو دوستیهام دیدم

طرف مقابل مهمه

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
میرن دختر سر به زیر میگیرن🤣🤣🤣🤣 الان داداشای من تو دوران مجردی دوس دختر داشتن... حتی دوس دختر ...

ببخشید ولی اونموقع باید به داداشت میگفتی دختری که این چیزا براش مهم باشه زن کسی نمیشه که تن به دوستی با دختر نامحرم بده 

ببخشید ولی اعصابم از اینجور پسرا خیلی خورد میشه 

خودشون میرن با دختره دوست میشن شماره میدن بعد میگن دختره ال دختره بل خب خودت مگه یوزارسیفی؟ 

چند وقتیه که حتی وقتی می خوام کارهای عادیم رو انجام بدم به این فکر میکنم که همزمان اون سر دنیا چند نفر دارن شهید میشن ؟؟؟؟ چند نفر عزیزشونو از دست دادن؟؟؟  چند نفر برای آخرین بار همو دیدن؟؟؟ چند تا بچه حسرت یک روز بدون جنگ رو میخورن؟؟ و تموم این روزا فکر میکنم، چطور فردا جواب امام حسین رو بدم... چطور بگم منی که مجلس امام حسین می رفتم این حجم از ظلم و ستم و جنایت رو دیدم و کاری نکردم... مایی که همیشه میگفتیم اگر در کربلا بودیم امام حسین رو تنها نمیزاشتیم....                                      امروز...         صدها کربلا جلوی چشمانمون است        خدایااااا ظلم از این بیشتر؟؟؟                                      به کدامین گناه؟                                                 🖤   اللهم عجل لولیک الفرج 🖤                           اونایی که میگفتن مردم و کودکان غزه رو ول کنید مردم خودمونو بچسبید. بیا اینا مردم خودمون، حتما باید دشمن بیاد توخونه‌ت تا بفهمی؟ دشمنی دشمن هنوز برات روشن نشده؟
چه تضمینی داره اونی ک دوس دخترش بودی تا آخر عاشقت بمونه؟  این همه آدم سنتی ازدواج کردن بعد عقد ...

ازدواج که کلا تضمینی نداره درسته ولی اونجا حداقل اینو مطمئنی که طرف مقابلتو دوسش داری شاید مثال اشتباهی باشه ولی شما لباسی میخری که الان دوسش داری ولی احتمالش هست بعدا ازش بدت بیاد یا لباسی که الان دوسش نداری ولی احتمالش هست بعدا خوشت بیاد؟بنظر من یکی از شرطای اصلی ازدواج دوست داشتنه  درکنارش معیارات رو داشته باشه یعنی بدون اینکه یه نفرو دوست داشته باشی چه دلیلی داره باهاش بری زیر یه سقف.

اخه توی اون دو سه ماه قبول داری هر دوطرف سعی میکنن بهترین ورژن خودشو نشون بدن؟ولی توی دوستی خیلی کمتر اینجوریه قشنگ میفهمی طرف چجوریه ولی خب ازدواج با عشق بدون عقل و منطقم خیلی اشتباهه جفتش باید باشه بنظرمن

اگه کار اینترنتی 🚫بدون پیش پرداخت🛇 با درامد روزانه میخوای تاپیک منو بخون یا به آیدی @ceeport997 پیام بده😊
ببخشید ولی اونموقع باید به داداشت میگفتی دختری که این چیزا براش مهم باشه زن کسی نمیشه که تن به دوستی ...

چی بگم☹

کربلا کاش من مسافرت بودم❤👑 لطفا برای حاجتم یه صلوات بفرستین🌹
چی بگم☹

هیچی فقط متاسف میشم... 

چند وقتیه که حتی وقتی می خوام کارهای عادیم رو انجام بدم به این فکر میکنم که همزمان اون سر دنیا چند نفر دارن شهید میشن ؟؟؟؟ چند نفر عزیزشونو از دست دادن؟؟؟  چند نفر برای آخرین بار همو دیدن؟؟؟ چند تا بچه حسرت یک روز بدون جنگ رو میخورن؟؟ و تموم این روزا فکر میکنم، چطور فردا جواب امام حسین رو بدم... چطور بگم منی که مجلس امام حسین می رفتم این حجم از ظلم و ستم و جنایت رو دیدم و کاری نکردم... مایی که همیشه میگفتیم اگر در کربلا بودیم امام حسین رو تنها نمیزاشتیم....                                      امروز...         صدها کربلا جلوی چشمانمون است        خدایااااا ظلم از این بیشتر؟؟؟                                      به کدامین گناه؟                                                 🖤   اللهم عجل لولیک الفرج 🖤                           اونایی که میگفتن مردم و کودکان غزه رو ول کنید مردم خودمونو بچسبید. بیا اینا مردم خودمون، حتما باید دشمن بیاد توخونه‌ت تا بفهمی؟ دشمنی دشمن هنوز برات روشن نشده؟
2706