2703
2553
عنوان

متن راجب ازدواج سنتی

575 بازدید | 71 پست

کپی کردم از یه جایی.جالب بود:

⁣⁣⁣⁣
بعد از عقد رفتیم برای شام,⁣
شام ما دوتا را توی یک اتاق تزئین شده جداگانه گذاشته بودند!⁣
چند نفری آمدند و برایمان آرزوی خشبختی کردند و رفتند,⁣

تنها که شدیم..⁣

به چشمانش نگاه کردم,⁣
چشمان سیاه و ابروان کشیده ای داشت!⁣
به دقت تمام اجزای صورتش را نگاه کردم!⁣

جزئیات صورتش زیبا بود...⁣
او هم با دقت فراوانی,⁣
مثل اینکه بخواهد ببیند چیزی که خریده سالم است یا ایراد و خراش دارد به من خیره بود!!⁣

به تمام اجزای صورتم...⁣

لبخند ملیحی زدم.⁣

لب های بهم چسبیده اش را باز کرد و لبخندم را با لبخند پاسخ داد..!⁣

زمانش بود یکی مان چیزی بگوید;⁣
اما هیچ حرفی برای گفتن نمی یافتیم!⁣

او هم در درونش چیزی را جست و جو میکرد که در آن لحظه باید زده میشد,اما چیزی نبود!⁣

نمیتوانست بگوید بالاخره مال من شدی ,چون ما به سادگی چند روز پس از مراسم خاستگاری به عقد هم در آمده بودیم تا قبل از آن غریبه ای بیش نبودیم!⁣

نتوانستم بگویم بالاخره به تو رسیدم,چون بالاخره ای وجود نداشت!⁣

نتوانست بگوید دوستت دارم...⁣
نتوانستم بگویم عاشقتم...⁣

زیرا هنوز عشقی شکل نگرفته بود و قرار بود بعد از ازدواج کم کم شروع شود!!⁣

انگشتان سردم را روی دست های مردانه اش کشیدم... اما موهای تنم سیخ نشد,اوهم هیچ تغییری نکرد و چشمان سیاهش از ذوق گرد نشد...!⁣

ترسیدم,⁣

مانند کسی که در جایی کاملا تاریک گرفتار شده باشد و وقتی بخواهد تنها چراغ موجود را روشن کند ببیند چراغ کار نمیکند... هر چه کلید برق را بزند چراغ روشن نشود...⁣
ما داشتیم تمام تلاشمان را میکردیم در آن لحظه جرقه ی لعنتیه عشق بینمان روشن شود...⁣
اما نمیدانستیم چه موقع ؟⁣
شاید حتی سالها بعد!⁣
ما هر دو...⁣
منتظر شروع عشقی بودیم که نمیدانستیم در کدام روز از "بعد از ازدواجمان" قرار بود بوجود بیاید.....⁣

دخترا همه ناز هستن انسانای خاص هستن😝

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

خیلی زمان برد تا فهمیدم دوس داشتن واقعی، خیلی بالاتر از قربونت برم ها و برات میمیرم هاست. خیلی بالاتر از سورپرایزها و کادو ها و اول تو قطع کن ها! دوس داشتن واقعی اونجاست که خوشحالیت بشه خوشحالیش و غمت بشه غمش. اونجا که تلاش میکنه که همه جوره بهت کمک کنه تا رشد کنی ، تا بالا بری، تا موفق بشی و وقتی به چیزی که میخواستی رسیدی عشق کنه از خنده هات، از قدرتت، از موفقیتت و کنارت احساس غرور و موفقیت کنه . دوس داشتن واقعی اونجاست که آدم های دوس داشتنیه زندگیت رو / خانوادت رو دوستهات رو دوس داشته باشه

اگر دوست نداشت هم به حرمت دوست داشتن تو بهشون احترام بذاره»

دوس داشتن واقعی اونجاست که به وقتت ، به برنامت، به تصمیمت احترام بذاره و کاری نکنه که حس کنی انتخاب و برنامه ی تو بی ارزشه و هیچوقت الویت نیستی. دوس داشتن واقعی اونجاست که پای قولی که بینتون رد و بدل شده بمونه! اونجا که فکر نکنه رشد تو مانع رشد من میشه و به جاش ازمون بخواد با هم و کنار هم رشد کنیم . اونجا که اگر کسی نبود، اگر دنیا فقط همین ما دو نفر بود بازم حرفی برای گفتن باشه . اونجا که تغییر حالت رو بفهمه و برای دونستن و عوض کردنش تلاش کنه . اونجا که براش مهم نباشه بقیه چی میگن و چی فکر میکنن! به این فکر کنه که خودتون با چی حال میکنین. اونجا که پیشت، پشت آدم های دوست داشتنی زندگیت حرف نزنه . اونجا که اگر یه روز به هر دلیلی نباشی، از نبودنت برای بیشتر بودن خودش استفاده نکنه.

اونجا که خشمت، ترست، استرس هات و بشناسه و به جای اینکه محكومت کنه کمکت کنه که عبور کنی. اونجا که به جای « من» ، ما ببینه و برای خوشحالی و بالا رفتن کیفیت این «ما» تلاش کنه. پس میگم بیاید تو این روزها بیشتر چشم هامون رو باز کنیم و دقیق تر گوش بدیم و شاخک هامون رو تیز کنیم ، ببینیم کی واقعا مارو دوست داره ! اون وقت حضورش رو تو زندگیمون پررنگ تر کنیم و قدرش و بیشتر بدونیم و برای نگه داشتنش بیشتر تلاش کنیم

اگه فرصتی برای خوشحال کردن مردم داری، این کار رو انجام بده.گاهی اوقات اونا تو سکوت مبارزه میکنن شایدعمل مهربونی تو بتونه روزشونو رقم بزنه✨💛

آره ولی خب بعضی از سنتی هام فقط آشناییشون سنتیه

چند ماه با هم ارتباط دارن تا علاقه مند بشن

البته خب هرکسی خودش میدونه کدوم روش مناسب تره براش

ما را که تو منظوری خاطر نرود جایی❤💍/بعد از کارشناسی میخوام به دلایل شخصی مجدد کنکور بدم.لطفا به تاپیکام گیر ندین😘/من فقط تو شبکه های اجتماعی اجتماعیم✋
2714
خیلی زمان برد تا فهمیدم دوس داشتن واقعی، خیلی بالاتر از قربونت برم ها و برات میمیرم هاست. خیلی بالات ...

این متن خیلی خوبه

اگه فرصتی برای خوشحال کردن مردم داری، این کار رو انجام بده.گاهی اوقات اونا تو سکوت مبارزه میکنن شایدعمل مهربونی تو بتونه روزشونو رقم بزنه✨💛

ازدواج سنتی رو هم باید قبلاینکه بیان  خواستگاری با خانوادش، با پسره باید 2،3 ماه بیرون رفت و در ارتباط بود اگر اوکی بود که چه بهتر، اگر نه که آدم رد میکنه دیگه

اینکه چیز بدی نیست انقد ازدواج سنتی رو بد جلوه میدید

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊
2706