2733
2739
عنوان

متن راجب ازدواج سنتی

| مشاهده متن کامل بحث + 577 بازدید | 71 پست

اونایی که سنتی ازدواج کردن جواب بدن لطفا 

واقعا واقعا واقعا چطور تونستید فردی رو انتخاب کنید که تا یک رب قبل عقد و روز های خواستگاری غریبه بودید؟

که از خواسته هاش نیازهاش خبر ندارید 

نمیدونید قبل شما چه کسی تو زندگیش بوده 

بنظرم وقتی می‌خواین کسی رو انتخاب کنید که تا آخر عمر باهاش زندگی کنید حداقل ۸ ۹ ماه آشنایی و رفت و آمد لازمه 

چون بعد یک مدت طرف مقابل از نقش بازی کردن خسته میشه 

خیلی ریسک بزرگیه سنتی ازدواج کردن اصلا قبولش ندارم 

اگه فرصتی برای خوشحال کردن مردم داری، این کار رو انجام بده.گاهی اوقات اونا تو سکوت مبارزه میکنن شایدعمل مهربونی تو بتونه روزشونو رقم بزنه✨💛
چون تثورتون از سنتی بله گفتن سریع و اجبار هس واقعا اینطور نیی بعد کلی رفت و امد باید بله گفت

تصور درسته عزیزم 🤔

اگه فرصتی برای خوشحال کردن مردم داری، این کار رو انجام بده.گاهی اوقات اونا تو سکوت مبارزه میکنن شایدعمل مهربونی تو بتونه روزشونو رقم بزنه✨💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لایک داشت متنت بعضیا نمیدونم چی فکر میکنن متنای چرت مینویسن

خب ینی امکانش نیس دو. نفر دوست باشن ازدواج کنن عشقشون واقعی باشه و. متن این خانم صدق کنه براشون؟؟؟ 

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
2731
اونایی که سنتی ازدواج کردن جواب بدن لطفا  واقعا واقعا واقعا چطور تونستید فردی رو انتخاب کنید ک ...

ب نظرم حداقل یک سال زمان لازمه رفت و. امد لازمه 

شناخت لازمه 

نباید تو دو سه ماهم جواب داد 

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
اونایی که سنتی ازدواج کردن جواب بدن لطفا  واقعا واقعا واقعا چطور تونستید فردی رو انتخاب کنید ک ...

بعد خاستگاری که زارت عقد نکردیم..۴ ماه نامزد بودیم رفت و آمد و صحبت داشتیم همسرمم همون دفعه اول که دیدم به قول خودش عاشقم شد ولی خب من خودم شخصا ازدواج با علاقه قبلی رو دوست داشتم قسمتم نشد

دقیقا منم نفسم به نفس شوهرم بنده .خیلی هم زود عاشقش شدم 

ماهم همینظور.روزای اول نامزدیمون شوهرم میگفت منو دوست داره تو دلم میگفتم مگه میشه تو این چندروزه انقدر منو دوست داشته باشه اما خب از رفتاراش میدیدم که واقعا منو دوست داره منم دوسش دارم اتفاقا من خودم ازدواج سنتی رو بیشتر قبول دارم به نظرم کساییکه سنتی ازدواج میکنن زندگی بهتری دارن

خدایا مراقب آدمهای خوب زندگیم باش...
2740
طولانی بود😐یکی خلاصه کنه😂🚶🏻‍♀️

میگه با غریبه  و سنتی ازدواج کردم ولی هیچ حسی بهم نداشتیم معلوم هم نیس بعدا عشقی بوجود بیاد يانه میگه ازدواج سنتی اینه تاماااام😑😑

هرکی امضای منو دید دعا کنه به عشقم برسم 😢😢😢😢🙏حاجتروا بشید انشاله🥺🙏
خب ینی امکانش نیس دو. نفر دوست باشن ازدواج کنن عشقشون واقعی باشه و. متن این خانم صدق کنه براشون؟؟؟&n ...

متن منو میگن عزیزم 😐راجب ازدواج سنتی نبود صفحه اول میتونید بخونید 

دقیقا این همیشه دغدغه فکری منه.چه تضمینی داره بعدا عاشق کسی بشی که تا چندوقت قبل اصلا نمیشناختیش حتی؟

اگه کار اینترنتی 🚫بدون پیش پرداخت🛇 با درامد روزانه میخوای تاپیک منو بخون یا به آیدی @ceeport997 پیام بده😊
میگه با غریبه  و سنتی ازدواج کردم ولی هیچ حسی بهم نداشتیم معلوم هم نیس بعدا عشقی بوجود بیاد يان ...

چقدر خلاصه و مفید 

زیبا بود 😂❤️

چون تثورتون از سنتی بله گفتن سریع و اجبار هس واقعا اینطور نیی بعد کلی رفت و امد باید بله گفت

ته تهش من دیدم

۳ ماه رفت و امد میکنن نهایت ۵ ماه

اصلا زمان کافی برای شناخت درست ادمها نیست

اگرم سنتی خاستگاری میرن باید یک سال رفت و. امد شه 

خب ینی امکانش نیس دو. نفر دوست باشن ازدواج کنن عشقشون واقعی باشه و. متن این خانم صدق کنه براشون؟؟؟&n ...

چرا میشه عزیزم  .من منظورم این بود ازدواج سنتی اینقدرا هم بد و بدون عشق و علاقه نیست تو هر دو مورد بنظرم رضایت خانواده خیلی مهمه

خدایا مراقب آدمهای خوب زندگیم باش...
2706