2737
2739
عنوان

متن راجب ازدواج سنتی

| مشاهده متن کامل بحث + 577 بازدید | 71 پست
ولی من فکر میکنم اینطوری باشه😁😂😂😂😂😂

اصولا همه فکرای ما درست نیست😁

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋

مگه زمان مامان بزرگامونه که اینجور ازدواجا باشه ؟؟؟ من قبل مراسم خواستگاری اصلاهمسرمو نمیشناختم وقتی برای اولین بار رفتیم حرف بزنیم بهم گفت من دوست دارم از روی عشق و علاقه اومدم جلو منم گفتم من فعلا هیچ علاقه ای به شما ندارم ترجیح میدم چند ماهی رفت و امد کنیم بیشتر باهم اشنا بشیم اگه من نخواستم دیگه ادامه نمیدم اونم قبول کرد ۷ ماه باهم بودیم بعدش عقد کردیم الانم خداروشکر زندگی خوبی داریم و  عاشق همسرمم

کاربر قدیمی هستم .. اسم کاربریم اسمیه که دخترم برای عروسکش گذاشته .. دختر نازنازی 🥰 توضیح دادن نشانه ی ضعف است! وقتی سعی میکنید مطلبی را به کسی که درکی از ان ندارد بفهمانید ، اتفاقی مثل ریختن پارچ اب در یک لیوان می افتد لیوان از نداشتن گنجایش کافی سر ریز میشود ادم ها هم همینطور .. اگر میخواهید همیشه در ارامش باشید انتظارتان از ادم ها به صفر برسانید نه توضیحی به کسی بدهید نه انتظاری داشته باشید ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصولا همه فکرای ما درست نیست😁

مصوم یه سوال بپرسم تو تجربه داری 

از کجا بفهمیم پسری که می خواد باهامون دوست بشه قصدش ازدواجه؟ 

که بعد عوضی از آب در نیاد مثلا چتامونو و اینارو به خانواده نشون بده آبرو ببره؟ 

چند وقتیه که حتی وقتی می خوام کارهای عادیم رو انجام بدم به این فکر میکنم که همزمان اون سر دنیا چند نفر دارن شهید میشن ؟؟؟؟ چند نفر عزیزشونو از دست دادن؟؟؟  چند نفر برای آخرین بار همو دیدن؟؟؟ چند تا بچه حسرت یک روز بدون جنگ رو میخورن؟؟ و تموم این روزا فکر میکنم، چطور فردا جواب امام حسین رو بدم... چطور بگم منی که مجلس امام حسین می رفتم این حجم از ظلم و ستم و جنایت رو دیدم و کاری نکردم... مایی که همیشه میگفتیم اگر در کربلا بودیم امام حسین رو تنها نمیزاشتیم....                                      امروز...         صدها کربلا جلوی چشمانمون است        خدایااااا ظلم از این بیشتر؟؟؟                                      به کدامین گناه؟                                                 🖤   اللهم عجل لولیک الفرج 🖤                           اونایی که میگفتن مردم و کودکان غزه رو ول کنید مردم خودمونو بچسبید. بیا اینا مردم خودمون، حتما باید دشمن بیاد توخونه‌ت تا بفهمی؟ دشمنی دشمن هنوز برات روشن نشده؟
2731
مصوم یه سوال بپرسم تو تجربه داری  از کجا بفهمیم پسری که می خواد باهامون دوست بشه قصدش ازدواجه؟ ...

ببین تو رفتاراش مشخصه از حرفاش

سنشم مهمه

پسری ک قصد سواستفاده داره زود دستش رو میشه

اینایی ام ک صرفا محبت کلامی دارن. تو عمل نشون نمیدن ادم درستی نیستن 

ببین ب خاطرت چ شرایطی و. میپذیره

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
بنظر من سنتی حس ((رسیدن)) نداره اینه که بهمدیگه بگن دیدی بالاخره مال هم شدیم.دیذی بالاخره بهم رسیدی ...

بیخوده کلا 

لایک نکن. خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد، باید به چپت باشد و کاریت نباشد😂                                  ز تمام بودنی ها تو همین، از ان من باش که به،  غیر با تو بودن دلم، ارزو ندارد. دوست دارم مرد نظامی من💜💜💜👮‍♂️👮‍♂️👮‍♂️
بنظر من سنتی حس ((رسیدن)) نداره اینه که بهمدیگه بگن دیدی بالاخره مال هم شدیم.دیذی بالاخره بهم رسیدی ...

ب جاش خیلی چیزای دیگه داره 

من دوست ندارم عشق قبل ازدواج رو تجربه کنم شاید چون ازش آسیب دیدم 

قبل ازدواج آدم مگه میخواد چند نفر رو امتحان کنه ک یکی باب میلش باشه من شدیدا تنفر دارم از اینکه یکی رو وابسطه کنم و ولش کنم(منظورم اینه بفهمم بدرد هم نمیخوریم   یا کسی رو بخوام و اون من رو نخواد(اون بفهمه بدرد هم نمیخوریم

من ترجیخ میدم با کسی ازدواج کنم که جدیده که برام تازگی داره 

از یه ظرف هم رفتار دوستی کجا و اینکه بری زیر یه سقف کجا 

من خودم دیدم طرف اخلاق نداشته تو دوستی دختره میگفته وای چه رمانتیک برای من غیرت داره و ...  ولی بعده ها فهمیده اخلاقش سگه.  عشق عقل رو از کار میندازه ترجیم اینه با عقل تصمیم بگیرم 

🍁موفق باشی❤

2740
مصوم یه سوال بپرسم تو تجربه داری  از کجا بفهمیم پسری که می خواد باهامون دوست بشه قصدش ازدواجه؟ ...

ببخشید که جوابتونو میدم در حالی که از یه نفر دیگه پرسیدین

ولی واقعیت اینه که اکثر دوستیا اولش هدفشون معلوم نیس چی میخواد باشه،و شما هم اگه تو دوستی حس کردین طرف داره از حد و حدود خودش میگذره و مثلا تقاضاهای جنسی داره باید باهاش کات کنین،درغیر این صورت مسئله خاصی براتون پیش نمیاد و بقیش عادیه

ما را که تو منظوری خاطر نرود جایی❤💍/بعد از کارشناسی میخوام به دلایل شخصی مجدد کنکور بدم.لطفا به تاپیکام گیر ندین😘/من فقط تو شبکه های اجتماعی اجتماعیم✋
ب جاش خیلی چیزای دیگه داره  من دوست ندارم عشق قبل ازدواج رو تجربه کنم شاید چون ازش آسیب دیدم&n ...

با کمال احترام کاملا مخالفم.اصلا نمیتونم تصور کنم با کسی که عاشقش نیستم ازدواج کنم.به چه امیدی زندگی بی عشقو شروع کنم

تو ایران چون مردم بین سنت و مدرنیته گیر کردن سر درگمن.خیلیا رو دیدم روحساب رفع تکلیف ازدواج میکنند نه عشق و تشکیل خانواده.همون نامزدی هم که میگن اگه بهم بخوره چون فرهنگ لقی وجود داره اون دخترو لقبایی مث دست خورده و... میدن. تا زمانی که ازدواج یه معامله باشه و با عشق شروع نشه هیچ امیدی به موفق بودنش نیست.تو همین سابت هستن کسایی که ازدواج کردنو هنوز منتظرن عاشق بشن

دخترا همه ناز هستن انسانای خاص هستن😝
ببخشید که جوابتونو میدم در حالی که از یه نفر دیگه پرسیدین ولی واقعیت اینه که اکثر دوستیا اولش هدفشو ...

خواهش میکنم عزیزم کار خوبی کردی چون واقعا برام سوال بود

واقعنش من تا حالا با هیچ پسری دوست نشدم یعنی وقتی میومدن سمتم نمیتونستم بهشون اعتماد کنم چون خب من خودم اگه یه روزی با کسی دوست بشم خیلی خیلی خط قرمز و چارچوب برای خودم دارم اگر هم یه روزی با کسی دوست شدم برای سرگرمی نیست جهته شناخته ولی نمیدونم از کجا بهمم مثلا مث خیلی چیزایی که شنیدم بیاد مثلا درخواست نا بجا داشته باشه ما قبول نکنیم چتامونو به خانوادمون نشون بده یا خیلی کارای دیگه و.... 

چند وقتیه که حتی وقتی می خوام کارهای عادیم رو انجام بدم به این فکر میکنم که همزمان اون سر دنیا چند نفر دارن شهید میشن ؟؟؟؟ چند نفر عزیزشونو از دست دادن؟؟؟  چند نفر برای آخرین بار همو دیدن؟؟؟ چند تا بچه حسرت یک روز بدون جنگ رو میخورن؟؟ و تموم این روزا فکر میکنم، چطور فردا جواب امام حسین رو بدم... چطور بگم منی که مجلس امام حسین می رفتم این حجم از ظلم و ستم و جنایت رو دیدم و کاری نکردم... مایی که همیشه میگفتیم اگر در کربلا بودیم امام حسین رو تنها نمیزاشتیم....                                      امروز...         صدها کربلا جلوی چشمانمون است        خدایااااا ظلم از این بیشتر؟؟؟                                      به کدامین گناه؟                                                 🖤   اللهم عجل لولیک الفرج 🖤                           اونایی که میگفتن مردم و کودکان غزه رو ول کنید مردم خودمونو بچسبید. بیا اینا مردم خودمون، حتما باید دشمن بیاد توخونه‌ت تا بفهمی؟ دشمنی دشمن هنوز برات روشن نشده؟
با کمال احترام کاملا مخالفم.اصلا نمیتونم تصور کنم با کسی که عاشقش نیستم ازدواج کنم.به چه امیدی زندگی ...

منم  که پای روابطه رو قبول ندارم  مگه چند نفر رو آدم میخواد امتحان کنه که ببینه اونی که میخواد هست یا نه  وقتی با ی نفر یه مدت دوست باشی و احساسی حرف بزنی کم کم عاشقش میشی 

وقتی هم عاشق بشی عقلت میپره 

اینو قبول دارم ی سری افراد چشم بسته ازدواج میکنند تا یکی میاد که میبینن مال داره یا خوش روئه یا... سریع ازدواج میکنند بدون شناخت.  که کاره خیلی اشتباهیه  و بحث یک عمر زندگیه 

اما این فرهنگ اشتباه هم که میگه دختر دست خورده کاملا مخالفم   اما ربطی به سنتی نداره 

خب ازدواج سنتی هم با عشق همراهه  نیست؟ پس این همه زندگیه همسر شهید که نوشتند چیه!