2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نگهش دارین این شماره من ۰۹۹۴۰۹۶۳۴۰۰بعنوان یک مشاور در خدمت شما هستم من خودم حاضرم این موجود نازنین ر ...

علایمش ایناست اقای دکتر

۲۳ ماهشه حرف نمیزنه.ولی هر دستوری بهش بگیم انجام میده میگم دماغت کو بینیت کو نشون میده کل اعضای بدنشو میشناسه .به بیرون رفتن علاقه زیادی داره.میبرمش پارک لذت میبره.کار تکراری و بازی تکراری نمیکنه .غذاش خوبه مشکل گوارشی هم نداره.سوار ماشین که میشیم میره بغل باباش دوست داره فرمون و خودش بچرخونه و بوق بزنه و راهنما بزنه و اینا وقتی اسمشم صدا میکنیم بعضی وقتی بر میگرده و یه نگاه کوتاه میکنه و بعضی وقتا هم برنمیگرده و گاها هم لبخند میزنه اینم بگم زیاد جلو تلویزیون و موسیقی بوده .تماس چشمی هم یه لحظه میبینی نگاه میکنه سریع برمیگرده و اینا بعضی وقتا هم یکم رو پنجه راه میره ولی بعدش اصلاح میکنه .اگه چیزی هم بخواد با اشاره میگه یا دستمونو میگیره میبرتمون طرف اون چیز مثلا اب میخواد و اینا .کلا درکش خوبه ولی حرف زدنش تنها چند کلمه  مثل انگور  و  عمه  و  اقا  و اچ و هوا هوا به نظرتون میتونه مشکل پسر من از اوتیسم باشه

2731
علایمش ایناست اقای دکتر ۲۳ ماهشه حرف نمیزنه.ولی هر دستوری بهش بگیم انجام میده میگم دماغت کو بینیت ک ...

عزیزم... واقعا میگم. انگارررر که مشخصات بچه منا گفتی. میخوای به تاپیک قبلی‌هام یه سری بزنی متوجه میشی که چقدر براش تاپیک میزدم. 

من رفتم بررسی کامش کردن. گفتن چون ارتباط اجتماعی خوبی داره و ارتباط چشمی هم داره اوتیسم نیست. یه حالتهایی از اوتیسم داشت که دکتر به عنوان تشخیص گفت شبه اوتیسم. 

چند ماه بعدش همه چیز خوب شد. صحبت کردنش رسید به بچه های هم سن خودش و کلا من دیگه نگران نیستم. در کل یکم حس می‌کنم توجهش کمه و نمیتونه روی یه چیز تمرکز کنه و مشکلش اینه برای پسر من. دیگه باهاش دارم تو خونه کار میکنم و بازی های توجهی باهاش کار می‌کنم داره بهتر میشه. 

بچه شما هم من مطمئنم اوتیسم نیست.

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
نه متاسفانه تهران نیستیم...پیشه بگین با این بچه چیکار کنم؟ اردبیل هستیم..جایی هست نگهداری کنن از این ...

واقعا که پاره تنت ببرش درمانش کنی حالش خیلی بهتر میشه شبی ادمای عادی میشه قوی باش 

عمه جونم دلم برات تنگ شد چقد زود رفتی پیش خدا روزی نیست که یادت نباشم 
2740
چه اجری؟ خدا خیلی ظالمه..من همیشه تو زندگیم یه جوری عذاب کشیدم الانم اینجوری

عزیزم اصلا اینطوری نگو زود خوب میشه اگر تلاش کنی یکی از اشناها بچش کامل خوب شد با ۲ سال تلاشش

سلام دوستان گلم من به تازگی با یک پیج اشنا شدم با اجازه استارتر میخوام بهتون معرفیش کنم که اگر بچه گلتون مشکلی داره توجه و تمرکز نداره یا مشکلی مثل اوتیسم داره خیلی بهتون کمک میکنه این پیج بازی های که خودش رفته یکسال کاردرمانی رو بهتون معرفی میکنه که شما زیاد هزینه نکنین خلاصه که خیلی خوبه و مطالبی درباره خوراک بچه میزاره.منم وظیفه خودم دونستم که بهتون پیشنهاد بدم شاید لازمتون شد

ایدیش:

@bazi.va.kardarmani