2737
2739

تاپيكاتو خوندم احساس ميكنم پسرت مشكلش فقط تاخير در كلامه .بهش هر روز تخم بلدرچين بده روزي يدونه با پودر گردو مثلا بريز تو بستني بده. امكانش خيلي بالاس كه با بزرگتر شدنش مشكلاتش رفع شه و كاملا عادي شه.برداشت من اينه

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه

استارتر عزیز خیلی سخته. منم خواهرم مثل شما درگیره. یه بچه معلول داره. اولش فک میکرد زندگیش خراب شده و کاخ ارزوهاش ریخته. ولی خدا راه زندگیش رو باز کرد. الان با بچه هاش خوشه و دخترشم که معلول بود زندگی خوبی داره. 

کنترلش کن. کمر همت ببند و پشتش باش،

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بین دو تا شش سال دوران طلاییه برای کاردرمانی اوتیسم . اگه تهرانی سریع برو مرکز اوتیسم دانشگاه شهید بهشتی .تهرانم نیستی این پیج رو فالوو کن 

tehran__autism

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
قطعا این خانم الان خیلی دلش پره. و در لحظه داره اینجور میگه. و حرفاش همه جنبه درد و دل داره. به جای ...

عزیزم گفتم متاسفم واسه این طرز حرف زدنشون که خدا رو ظالم خطاب کردن درحالی ک خدا خیلی مهربون و بخشنده هست من درباره ی کسی قضاوت نکردم چیزی ک دیدم و خوندم رو گفتم و به دوست گلم تذکر کوچولو دادم همین 😐 کسی الان قضاوت کرد شما بودید نه بنده 😊

لطفا مراقب دلها باشیم ⚘

حست طبیعی و حق داری .

ولی از یه جایی به بعد با خودت کنار میای .

حتما استعداد پسرت رو پیدا کن ،تو یک مادر باید قوی باشی .

بچه ات میفهمه و درک میکنه این حس رو بهش نده که ازش بدت میاد .

نمیتونم خودم رو جای شما بزارم ،ولی تمام تلاشت رو برای موفقعیتش بزار .حتما تو موسیقی موفق میشه 

2738
عزیزم گفتم متاسفم واسه این طرز حرف زدنشون که خدا رو ظالم خطاب کردن درحالی ک خدا خیلی مهربون و بخشنده ...

گفتی متاسفم برات با این طرز فکر

اصلا شبیه تذکر کوچیک نبود. شما هم الان دلتون با حرف من نمیشکنه قطعا. اصلا تصوری از حال استارتر نداری... خودت رو با استارتر یکی میدونی. 

بی خیال بابا. بهرحال اره شما راست میگی.

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
نگران نباشید خدا بزرگه منم میتونم کمکتون کنم

ممنون..حس میکنم دنیام به ته خط رسیده..خودم افسرده شدم...دارم انگار زنده زنده توی آتیش میسوزم...اخه من چه گناهی کرده بودم اینجوری شد...نمیدونم چیکار کنم با این بچه..نمیدونم جلو دوست و دشمن چجوری سر بلند کنم...من ذره ذره دارم اب میشم برا بچم...

ممنون..حس میکنم دنیام به ته خط رسیده..خودم افسرده شدم...دارم انگار زنده زنده توی آتیش میسوزم...اخه م ...

اصلا همین بچه بعداً باعث افتخارتون میشه حتما اگر تهرانید جهت مشاوره به موسسه من یک سری بزنید

اصلا همین بچه بعداً باعث افتخارتون میشه حتما اگر تهرانید جهت مشاوره به موسسه من یک سری بزنید

نه متاسفانه تهران نیستیم...پیشه بگین با این بچه چیکار کنم؟ اردبیل هستیم..جایی هست نگهداری کنن از این بچه ها؟میگما ولی فکرنکنم دلم راضی بشه بسپرم یه جا...فکرشم عذابم میده..من نمیخام این بچه رو😭😭😭😭😭

نه متاسفانه تهران نیستیم...پیشه بگین با این بچه چیکار کنم؟ اردبیل هستیم..جایی هست نگهداری کنن از این ...

نگهش دارین این شماره من ۰۹۹۴۰۹۶۳۴۰۰بعنوان یک مشاور در خدمت شما هستم من خودم حاضرم این موجود نازنین رو نگه دارم