2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اوتیسم قابل درمان‌نیست ولی قابل کنترله یه توصیه بهت میکنم لادن طباطبایی که بازیگر بود الان از ایران رفته یه دختر اوتیسم داره و تو پیجش به خانواده هایی با شرایط مشابه خیلی کمک میکنه دخترش کلی پیشرفت کرده پیجش رو فالو کن یه جورایی دور همی خانواده های اوتیسمه کمکت میکنه

تو تاپیک های قبلتون‌یه جا گفتین دو سال،یه جا ۲۳ ماه یه جا ۲۲ ماه یه جا یک‌سال

چند وقتشه آخر؟؟

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره
2738
کاش هیچوقت بچه دار نمیشدم

عریزم خدا بهت صبر بده

امیدت بخدا باشه و یک لحظه از تلاش برای آموزش پسرت دست بر ندار،

شاید روزی راه درمان قطعی براش پیدا شد.

چه خوب که زود فهمیدید اوتیسم داره

۲۲ ماهوو خورده ایه

خدا صبر و اجرتون بده

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره
2706