2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دو سال میشه چند ماه؟

۲۴

سن دقیقشون رو‌خواستم بپرسم🤨

آخه باز رو‌ نام کاربریشون بزنین گفتن ۱ سال

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره
حالا ۲ سال و ۲۲ ماه و ۲۳ ماه مگه چقدر با هم فرق دارن، عجبا

سن دقیقشون رو‌خواستم بپرسم!!!!!!

واقعا عجبا!

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره
2731

عزيزم اميدتو از دست نده قوي باش. خوبه كه زود تشخيص داده شده اينجوري ميتونين روش كار كنيد و تا حدودي قابل كنترل و درمان بشه

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
چه اجری؟ خدا خیلی ظالمه..من همیشه تو زندگیم یه جوری عذاب کشیدم الانم اینجوری

متاسفم واستون با این طرز فکرتون اتفاقا خدا خیلی راحمه هیچوقت اونطور نگو حتما یه حکمتی داشته واقعا خیلی ناراحت شدم واسه پسرتون انشالله خدا خودش نگهدارش باشه❤

2740

........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

موفق باشید

اسی هیچ وقت نمیخوام قضاوت کنم میدونم الانم درکت میکنم تو وضعی هستی ولی خدا از دل همه خبر داره تو مسلما بنده عزیز خدا هستی که میخواد بابچه ات امتحانت کنه تو مادری جا نزن پشت پسرت باش(الکی نگفتن بهشت زیر پای مادران هست)

متاسفم واستون با این طرز فکرتون اتفاقا خدا خیلی راحمه هیچوقت اونطور نگو حتما یه حکمتی داشته واقعا خی ...

قطعا این خانم الان خیلی دلش پره. و در لحظه داره اینجور میگه. و حرفاش همه جنبه درد و دل داره. به جای اینکه باهاش همدردی کنید و با ملایمت از خدا و مهربونی هاش بگید میگید متاسفم؟

هیچ وقت درباره کسی قضاوت نکنید. ک بخواید متاسف باشید. خدا انقدر میچرخونه ک برا خودت متاسف میشی... 

مراقب دلها باشیم⚘

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی

امیدوارم مشکلی نداشته باشه و زمان این رو ثابت کنه از اموزش و پرورش استثنایی کمک بگیر تلفن بزن با کارشناس اوتیسم صحبت کن و برای اموزش خانواده ببین از چه سنی پذیرش دارن 

به عشق بچه ات و خانواده خودت رو قوی کن نگذار کل زندگیت با این مسئله از بین بره امیدوارم مشکلت حل بشه زمان ثابت کرده معجزه همیشه وجود داره 

اسی قوی باش پسرت جز تو کسی نداره اینجوری پشت پسرت باش بزرگش کن که همه تورو الگوی خودشون بدونن نه مثلان که خودت باختی خدا از نیت دل آدم خبر داره همیشه دلت صاف بگیر حتی اگه به زبونم نیاری میدونه چی تو دلته