2733
2734
هم خانم هم اقا هر دو پولکی هستن. زن همه‌ش دنبال خونه هست، مرد دنبال پول بی‌زحمت. زندگی که دنبال مادی ...

زنی ک شوهر اولش سرده طبیعت ن گرمی براش مهمه

و چرا روشون بهم باز شده؟ 

سلام لطفا هرکی دوست داشت برای اجابت شدن خاسته م دعا کنه و صلوات بفرسته... ب امید خدا خودتونم هر خاسته ای دارین برااورده بشه انشالله 
شما به چه نتیجه ای میخوای برسی؟ توی زندگی مشترک دوستانه باشن زن ومرد اصلن پول من و ماشین من و یا مر ...

متوسط وضع ش

سلام لطفا هرکی دوست داشت برای اجابت شدن خاسته م دعا کنه و صلوات بفرسته... ب امید خدا خودتونم هر خاسته ای دارین برااورده بشه انشالله 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانم چون پسره مرده چندین بار تو ماشین نشسته و انگاری قفل ماشینو خراب کرده از سر لج بازی ماشینو فروخت ...

والا چنین قراری نبوده🙄

ماشین به نام اقا بوده یا خانم؟ بگو تا دقیق بگم چه نتیجه ای گرفتم. 

خانم

2728
قرار بوده به نام اقا بشه ک اقا درعوض دودنگ خونه به نام خانم کنه خانم به نام مرده نزده ماشینو حالا می ...

چ جالب 🤔

شما توهم زدی؟! 

عروسی تموم میشه ب خوبی و همون هفته های اول ازدواج ک خانم زیاد مشتاق رابطه بوده سه چهار باری بعد راب ...

چه‌قد زشت

بقیشو نخوندم دیگه

خیلی زشت بود حرفای خانمه

رخت‌خواب هر چی فامیل بود پهن کرد وسط

به نظرم مردي كه دوبار جدا شده حتما يه ايرادي داشته اين خانم زود تصميم گرفته 

از اونجايي كه از مطالبتون ميبينم اقا بشدت بخاطر پول با خانمس و ميخاد پولاشو از چنگش در بياره و ندارم ندارمش الكيه زنه دو دستي پولشو بچسبه و پس انداز مخفي جور كنه وگرنه اقاهه خيلي مكاره

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
خانم چون پسره مرده چندین بار تو ماشین نشسته و انگاری قفل ماشینو خراب کرده از سر لج بازی ماشینو فروخت ...

شما اشناشوني؟؟؟

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
2738

از اخلاقه مرده خوشم نیومد دنبال گول زدن و تیغ زدن بوده انگار  و خانم هم در مورد اوردن پول تو زندگی اونم اینقد زیاد و پورو کردن مرد و مقایسه اشتباه کرده ولی بازم زن قوی هست ک ماشینو فروخته و زیر باری جورایی ظلم نمونده ...   در مورد مقایسه و میل جتسی میتونسست بشینه خیلی منطقی حرف بزنه زرن دکتر میل هر دو متعادل بشه  در ضمن ظاهرا خانم خیلی گرمه مرده عادیه هفته ای دو بار نرماله دیگع 

من با این کاربری برا هر موضوعی و درد دلی ک فامیل و دوست و اشنا میگه تاپیک میزنم بیشر مواقع ب زبون اونا میگم پس لطفا فاز مچ گیری بر ندارین . 

اینو قبلا هم تو همین سايت خوندم. اشتباهات خانم:اول اینکه از همسر قبلی آقا تحقیق نکرده علت جدایی رو. دوم اینکه تو خرید ها چیزای ارزون خریده و آقا پرو شده چون زنی که خرج نداره ارج نداره. سوم قبل ازدواج حتما باید پیش مشاور میرفتن باهم که نرفته چهارم متوجه نشده که این آقا فقط میخاد پول‌های این خانم ازش بگیره و پس انداز شو رو کرده براش. بدترین اشتباهش این بوده ٱقا رو مقایسه کرده مقایسه سم ی رابطه است 

اشتباهات آقا :از خانم توقع داره هرچی پول داره بده به اون 

حاظره هی پول رو پول بزاره برای پسرش ولی واسه زن و زندگی خودش خرج نکنه و توقع داشته باشه زن کمکش کنه 

توقع داشته زن براش ماشین بخره 

به پول مهریه زن چشم داشته 

راستگو نبوده 

ی جورایی خانم رو ساده گیر آورده 

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم...
ظاهرا آقا از اون حرفای خانم (در مورد سرد مزاجی و مقایسش با مردای دیگه) ناراحت شده و ب روش های مختلف ...

سوال اولت 

بله کارت اشتباه بوده ،مقایسه کردن خط قرمز باید باشه براتون ،چه مقایسه ی آقا با شوهرهای دیگران،چه مقایسه ی خانم با زنهای دیگران 

کار به شدت اشتباه بوده و خانه خراب کن 

سوال دوم 

بازم کارت اشتباه بوده ،هنوز برای ازدواج به بلوغ نرسیدی ،به خدا انتخاب همسر علم میخواد چه برسه به تشکیل خانواده 

چرا هنوز هیچی نشده اینقدر احساسی عمل کردی ؟ سرزنشت نمیکنم ،ولی اینقدر احساسات کنترل نشده نگران کننده است 

زود سرمایه ی زندگیتو دادی دست ایشون ! 

کلا ازدواجتون از روی احساسات و بدون منطق و عقلانیت بوده ،

آشنایی تو فضای مجازی !

والا ما به کسایی که تو فضای حقیقی میشناسیم آنچنان اعتمادی نمیکنیم

و اینکه چون صرفا گفته من گرمم ،قبول کردی؟!! 

اشتباهت میدونی چی؟ه زود باور هستی ،خیلی روی شناختت از دیگران حساب باز نکن گلم 

هر جفتتون مشاوره لازم هستید 

الآنم به فکر این نباش که مقصر کی بوده ...بچه که نیستی ...هر دوی شما مقصرید ...به فکر راه حل و علاج باش ....برو از یه متخصص کاربلد مشاوره بگیر 

آقا دروغ گفته گولش زده

خانمه چرا گول خورده ؟!

از این مردها تو جامعه فراوان هستن ،خانمه چرا گول خورده ؟ با اینکه که یه بار تجربه ی زندگی ناموفق رو داشته !؟

نمیشه همه چیو انداخت تقصیر اون آقا ....خانمه هم بی عقلی کرده