2737
2739
و بعد دوماه خواهر خانم پولشو پسش میده و خانم میدتش ماشین(دو سومشو)  و از دهنش یکی دوبار میپره ...

من نظرمو در مورد مسائل مالی گفتم .کلا کار خانوم سادگی بوده

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚

ظاهرا آقا از اون حرفای خانم (در مورد سرد مزاجی و مقایسش با مردای دیگه) ناراحت شده و ب روش های مختلف میخواد تلافی کنه (از خانم نقطه ضعف میگیره و میزنه تو سرش و ازش ایراد میگیره با خانمای دیگه مقایسه ش میکنه) بنظرتون حق داره؟ 

دو سه ماه میگذره و آقا حرفی از ب اسم کردن خونه نمیزنه خانمم ک بش میگه یه جورای میپیچونتش و حتی یک بارم میگه حالا من اونموقع یه حرفی زدم

خانمم ک میبینه اقا حاضر نیست از ملکش چیزی ب اسمش کنه میگه میخوام ماشین و بفروشم و پولشو بدم طلا

و آقا چند لحظه بعد ش میگه با چند خانم کار شراکتی راه میندازم ک خودم بتونم یه ماشین بخرم (خانم حساسه رو رابطه شوهرش با نامحرم. آقا اینو میگه ک خانم بگه نه نکن باشه ن میفروشم) ولی خانم میگه باشه خودت میدونی

و ماشین و میفروشه و بعد اون تا بتونه خرج میکنه

نظرتون 

لطفا جواب دو سوال تو این پست و جداگونه بدین

سلام لطفا هرکی دوست داشت برای اجابت شدن خاسته م دعا کنه و صلوات بفرسته... ب امید خدا خودتونم هر خاسته ای دارین برااورده بشه انشالله 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب حالا چرا دعوا و بحث؟ اگه اقا منطقی باشه با رفتن پیش دکتر همه چی درست میشه.نیاز به تحقیر و مخصوصا ...

دروغ گفته آقا

گول زده

سلام لطفا هرکی دوست داشت برای اجابت شدن خاسته م دعا کنه و صلوات بفرسته... ب امید خدا خودتونم هر خاسته ای دارین برااورده بشه انشالله 
ظاهرا آقا از اون حرفای خانم (در مورد سرد مزاجی و مقایسش با مردای دیگه) ناراحت شده و ب روش های مختلف ...

می حواد پولا خانمه رو بگیره همین فقط میخواد پول بچاپه

هر وعده که دادند به ما باد هوا بود هرنکته که گفتند غلط بود ریا چوپانی این کله را به گرگان سپردند این شیوه واین قاعده رسم کجا بود! این همه لالای خواباندن مابود !ای کاش در دیزی ما بازنمی ماندیا کاش که در گربه کمی شرم حیا بود🖤
2728
ظاهرا آقا از اون حرفای خانم (در مورد سرد مزاجی و مقایسش با مردای دیگه) ناراحت شده و ب روش های مختلف ...

ببین آقاهه صد در صد حق داره که ناراحت شده خانومه هم بود بهش برمیخورد.اما اینکه بخواد تلافی کنه کار بچه گانه ایه.هر دوتاشون بچن به نظر من و هیچ سیاست مثبتی رو پیاده نمیکنن تو زندگیشون.

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚
من نظرمو در مورد مسائل مالی گفتم .کلا کار خانوم سادگی بوده

آقا چرا باید سو استفاده کنه از سادگي خانم؟ 

ببین آقاهه صد در صد حق داره که ناراحت شده خانومه هم بود بهش برمیخورد.اما اینکه بخواد تلافی کنه کار ب ...

شاید هر کی جای خانم بود اینجوری میکرد

دوبار ازدواج کرده هردو سرد مزاج 

2738
آقا چرا باید سو استفاده کنه از سادگي خانم؟  

هر کسی اجازه بده سوارش بشن میپرن روش و سواری میگیرن.این طبیعیه همه جا

😐👊تابلوعه که مرده همش بلوف زده 

زنه هم خیلی راحت گول خورده!!!

من جز این هیچ برداشتی نداشتم!

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه امید مامان👼به سلامت و به موقع بیا بغلمون دورت بگردم🤰🫀💋خدایا شکرت که جواب دل شکسته امو دادی👶💙🧿تیکر تولد تنها دلیل زندگی مامانش 🫀
اره

شاید اون موقع چون کسی تو زندگیش نبوده و رابطه ندلشته حسش این بوده.بعدم ممکنه تو زندگیه هر کسی پیش بیاد.باید مدیریت بحران کنن با دعوا و سرزنش که درست نمیشه هیچی

خانم درست عمل کرده غیر از اون قسمت مقایسه و از اول انقدر پول اوردن تو زندگی

یعنی واقعا این دو کارش خیلی اشتباه بوده؟ 

خودتونو بزارین جاش شما بودین چکار می کردید 

در مورد مقایسه 

گول خورده