2733
2739
ظاهرا آقا از اون حرفای خانم (در مورد سرد مزاجی و مقایسش با مردای دیگه) ناراحت شده و ب روش های مختلف ...

اولا خانم از اول نباید میگفت پولی داره دوما نباید شوهرشو با مردهای دیگه خصوصا تو اون زمینه مقایسه میکرد سوما حالا که ماشین گرفته نباید میفروخت و شوهرشو حساس میکرد باید با چرب زبونی کاری میکرد خونه به اسمش بزنه همونطور که آقا با چرب زبونی کاری کرد اون پولشو بده واسه ماشین درضمن درمورد قسط آقا از اول نباید میگفت پرداخت میکنم نباید توقع ایجاد میکرد

من پولی ندارم اما تا جایی ک بشه ب شوهرمم نمیگم چطور ب آقایی ک خواستگار بوده همههه داراییشو گفته لزو ...

عاشق ش بوده

سلام لطفا هرکی دوست داشت برای اجابت شدن خاسته م دعا کنه و صلوات بفرسته... ب امید خدا خودتونم هر خاسته ای دارین برااورده بشه انشالله 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشکل زنا اینه که تا احساسی میشن هرچی دارن میخوان بریزن وسط ما ماشینمون برای منه منم خیلی دوست دارم ...

ولی امکان داره با جمع کردنش از چشم شوهرش بیفته 

سلام لطفا هرکی دوست داشت برای اجابت شدن خاسته م دعا کنه و صلوات بفرسته... ب امید خدا خودتونم هر خاسته ای دارین برااورده بشه انشالله 
اولا خانم از اول نباید میگفت پولی داره دوما نباید شوهرشو با مردهای دیگه خصوصا تو اون زمینه مقایسه می ...

یعنی آقا هیچ اشتباه ی نکرده

2728

شما به چه نتیجه ای میخوای برسی؟

توی زندگی مشترک دوستانه باشن زن ومرد اصلن پول من و ماشین من و یا مرد همش درگیر دارایی زن باشه نیست

اون مرد که انقدر درگیره دلیلش چیه؟خودش از نظر مالی ضعیفه؟یا تلاش میکنه و کاریه؟

بسسسسسیار کار زشتی بوده ک مردو با بقیه مقایسه کنه مثل این میمونه شوهره بگه دختر خالم سایزش اینه تو چرا اینی

هفته ای دوبارم سرد حساب نمیشه و خانم زیادی گرم مزاجه ک احتمالا بخاطر اضطرابو افسردگیه ک تو وجودش داره

اگرم اشتباه نکنم قرار بوده ماشین به نام اقا باشه بعد دو دنگ خونه به زنه داده بشه ک خانم ماشینو به نام مرده نزده و چون پسرش تواون ماشین بازی میکرده خانمه خوشش نیومده

عزیزم من قبلا تاپیکتو خوندم و با عرض معذرت میگم ک مشکل بیشترش از شماس و توقعت زیادی بالاس

هم خانم هم اقا هر دو پولکی هستن. زن همه‌ش دنبتل خونه هست، مرد دنبال پول بی‌زحمت. زندگی که دنبال مادی ...

👍👍👍👍

روباهی از شتری پرسید:«عمق این رودخانه چه اندازه است؟»شتر جواب داد: « تا زانو»ولی وقتی روباه توی رودخانه پرید، آب از سرش هم گذشت و همین طور که دست و پا می‌زد به شتر گفت:«تو که گفتی تا زانو! »شتر جواب داد: « بله، تا زانوی من، نه زانوی تو »هنگامی که از کسی مشورت می‌گیریم یا راهنمایی می‌خواهیم باید شرایط طرف مقابل و خودمان را هم در نظر بگیریم. لزوما" هر تجربه‌ای که دیگران دارند برای ما مناسب نیست.خودتان را با دیگران مقایسه نکنید

این آقا مرد زندگی نیست باید دو دونگی رو که قول داده بده تا خانوم بتونه بهش اعتماد کنه و بعد هر پولی آقا خواست رو بهش بده و اینکه اگه ادامه این زندگی را می خوان باید هر دو تلاش کنند رضایت طرف را بدست بیارن 

2738
هم خانم هم اقا هر دو پولکی هستن. زن همه‌ش دنبال خونه هست، مرد دنبال پول بی‌زحمت. زندگی که دنبال مادی ...

خانم چون پسره مرده چندین بار تو ماشین نشسته و انگاری قفل ماشینو خراب کرده از سر لج بازی ماشینو فروخته و قرارم بوده ک ماشین به اسم اقا بشه درعوض دو دنگ خونه به اسم خانمه ک خانم به اسم مرده نزده حالا میگه چرا اون خونه به نامم نکرده

به هفته ای دوبار نمیگن سرد به ماهی یبار،دوماه یبار و بدتر از اینا میگن سرد

هفته ای 1-2 بار وقتی کافیه که رابطه کیفیت داشته باشه لابد این هفته ای دوبارم بی کیفیت و از رو بی میلیه و اجبار آقا میاد جلو که خانمه راضی نیست.

ماشین به نام اقا بوده یا خانم؟ بگو تا دقیق بگم چه نتیجه ای گرفتم. 

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 
ماشین به نام اقا بوده یا خانم؟ بگو تا دقیق بگم چه نتیجه ای گرفتم. 

قرار بوده به نام اقا بشه ک اقا درعوض دودنگ خونه به نام خانم کنه خانم به نام مرده نزده ماشینو حالا میگه چرا اون دودنگ به نامم نمیزنه

از قضا چون پسره مرده چندین بار تو ماشین این خانم نشسته خانم ناراحت میشه و ماشینو میفروشه

قرار بوده به نام اقا بشه ک اقا درعوض دودنگ خونه به نام خانم کنه خانم به نام مرده نزده ماشینو حالا می ...

😑

اهان پس به نظر من خانم با بدبینی زیاد حالا به خاطر شکست از ازدواج قبلی یا هرچیزی وارد زندگی مشترک شده.  

استارتر عزیز 

به نظرم هفته ای دوبار رابطه  کاملا عادی و نرماله هرچند نباید اقا دروغ می گفت. 

اینکه ماشین گرفتین و به نام اقا نزدین پس اقا هم حق داره که خونه به نامتون نزنه. 

و اینکه اصلا قول دادن و عمل نکردن حال ادمو بد میکنه من نمیگم پولو بهش بده ولی یه بار یه نفر چند بار پیش من گفت نذر کردم اگه خونه خریدم برات النگو بگیرم.  بعد خونه خرید.  و گفت اگه طلا ارزون شه برات میخرم (من کلا چیزی نمی گفتم ها) بعد گفت اگه ماشینتو بخری چشم روشنیش همون النگو رو می گیرم باز خبری نشد.  من بروش نیاوردم ولی واقعا ناراحت شدم.  خوب نداید امیدوارش میکردی مردا همیشه بدهی دارن و خوب دلشو خوش کرده بوده به این پول . 

پسر شوهرتونم مثل پسر خودتون بدونین.  الان بچه شما و بچه اقا کاملا بی گناه بیشترین ضربه رو دیدن. 

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 

یه چیز دیگه اینکه بگی فلان مرد خیلی تو رابطه خوبه اصلا چیز جالبی نیس.  برعکسشو تصور کن

عزیزم ببندد به زنجبیل

بعدش دیگه باید ببندید طرفت نیاد

زنجبیل به شدت تاثیر داره توغذاهاش بریز چای زنجبیلی بهش بده

درمان تضمینی بواسیر یا همورویید،سه روز.    روزی سه بار.     به مدت 20تا 30دقیقه.       توی تشت آب گرم بشینید   گره ها باز میشن وخون از گره خارج میشه     هرکی به دردش خورد 10تا صلوات بفرسته برای سلامتی و ظهور امام زمان.           خدا به شیطان گفت به آدم سجده کن ،شیطان گفت سجده نمیکنم ولی یجوری عبادتت میکنم که هیچ موجودی قبل و بعد من اونجوری عبادتت نکرده باشن.  ،خدا گفت نه من اینجوری میخوام میخوام تو منو طبق اراده و خواست خودم اینجوری عبادت کنی نه اونجوری که خودت میخوای......شیطان قبول نکردو رانده شد .....الان هم همون شگردو به کار میبره،خدا ۱۲۴ هزار پیامبرو فرستاد آخرم پیامبر مارو وقرآن و قشنگ فهموند که از ما چجور عبادتی و میخواد .....نماز بخونید روزه بگیرید باحجاب باشید و ......اما بازم بعضیا میگن دلت پاک باشه بسه ...دل پاک به چه دردی میخوره خدارو اونجور که خودش میخواد عبادت نکنیم!!!!!!!.            آیت الله بهجت میگه دنیا خانه ی بلاست...........         چه توقعاتی از خونه ی بلا دارید