2733
2734
عنوان

بچه ها با شوهرم دعوام شد

546 بازدید | 48 پست

بعد از یک ماه شوهرم قرار بود بیارم خونه پدر مادرم ما رابطه عاشقانه داربم خیلی هم دویت داریم مادرشوهرم ک اومد پیشمون زندگی کنه زوم کرد رو من و تنه کنایه کار کلفتی

هیچی نگفتم هنوزم شوهرم رابطه اش باهام خوب بود حتی مامانشش دعوا کرد

دیشب ما ساعت ۱۰ رسیدیم خونه بابام خابیدم صبح پاشده جلو مامانم هی تنه کنایه اینک گیر داد باید ظهر بریم من کار دارم من بغض کردم به شوهرن گفتم تو بمت قول دادی

شوهرن ب مامانش گفت ول کن این حرفا

مامانش ول نمیکرد

بهو مامانم اتیشی شد ک علیرضا دخترم نمیزارم بیاد روانی اش کردی فلان کردی مامان تو ک کار داشت نمی اومد شوهرم با ّبغص نگام کرد رفت مامانشم رفت

حالا مامان بابام گیر ندان نباید بری تا ادم بشن

شوهرم پیان داد نمیتونم ک مامانم ول کنم توهم خسته شدی دیگ خونه بابات راحت داری

اما الان خبردار شدم بابا مامامانش دعواش شده

میترسم نکنه واقعا زندگیمون ازهم بپاشه 

مامان بابام خیلی قهر کردن مثل ما اما اشتی کردن؟ 

امشب دلم لک زده برا شوهرم برا ّبغلش میترسم  از دستش بدم خودش خیلی خوبه مامانش حسود

اصلا افسرده داغونن دلم خونه زندگی خودم با ارامش شوهرم میخاد 😔

بوده شما تاحالا بزنید ب توپ تاپ هم اشتی کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همه دارن از این مسائل ،نترس بابا.مامانت هم زود دخالت کرده به نظرم

هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2742
فقط فهمیدم هر دو بغض کردین اره عزیزم اینا که چیزی نیستن ، اسمشو هم نمیشه گذاشت دعوا ،حل میشه

واقعا همه اسم طلاق میارن یعنی شوهرم ی شب تمام دوست داشتن میزاره کنار منم باور نکردم

2740

عزیزم با پدر مادرت صحبت کن بگو ک مشکلی با شوهرت نداری مشکل مادرش هست بگو با اینجا موندن من چیزی درست نمیشه میرم دلم هم واسه شوهرم تنگ شده رفتی اونجا با مادر شوهرت حرف بزن بپرس مشکلش چیه با تو جلو شوهرت بپرس حلش کنین بره  

عزیزم با پدر مادرت صحبت کن بگو ک مشکلی با شوهرت نداری مشکل مادرش هست بگو با اینجا موندن من چیزی درست ...

میگن اولین دعوا نیس یسال عروسی این مادرشوهرت چتد بار  دعوا درست کرده 

میترسم ابجی

2706