2752
2734
عنوان

بچه ها با شوهرم دعوام شد

| مشاهده متن کامل بحث + 546 بازدید | 48 پست
وای چه حرفی زده مامانت 😐 مامانتم زیاد عاقل نیست. ادم زن شوهر دار رو میگه شوهرش میدم‌ 

نه منظورش این بوده اون گفته یعنی طلاقش میویم اینم گفته دخترم خوشگله سنش کمه شوهرش میدم

حرفهایم،مثل یک تکه چمن روشن بود.من با آنان گفتم: آفتابی لب درگاه شماست که اگر دربگشایید به رفتارشما می تابد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه منظورش این بوده اون گفته یعنی طلاقش میویم اینم گفته دخترم خوشگله سنش کمه شوهرش میدم

در هر صورت گفتنش اشتباههه. مامان منم یه بار مادرشوهرم گفت طلاقش میدم مامانم گفت قدمش رو چشمم. نمیذارم جایی باشه احترامش حفظ نشه. 

آینده حتما" زیباست.🥰

من اگه بودم با پدر و مادرم صحبت میکردم بابام به شوهرم زنگ بزنه صحبت کنه بگه خونه ی مادرت رو جدا کنه. بذار حریمشون حفظ شه. احترامشون حفظ شه. مادرتم سنی نداره. یه خونه نزدیک خودتون بگیر که هر وقت خواستی بهش سر بزنی. اخلاقاشون نمیسازه با هم‌ خودتم میدونی دختر من مقصر نیست. حیف زندگیتونه که به خاطر این چیزا خراب شه. 

آینده حتما" زیباست.🥰
2731