2752
2734
عنوان

بچه ها با شوهرم دعوام شد

| مشاهده متن کامل بحث + 548 بازدید | 48 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مادرش مگ پیش شماست؟؟!

اره خودش خونه زندگی داشت اما بهونه کرد فروخت مثلا شوهر گرد از شوهرش طلاق گرفت اوند پیش ما اجی توقع اینک من حمومشن کنه داره مگ چتد سالشه ۴۰ سال

میگن اولین دعوا نیس یسال عروسی این مادرشوهرت چتد بار  دعوا درست کرده  میترسم ابجی

خب گلم تو قوی باش تحمل داشته باش فقط اینو میدونم خونه بابات دست رو دست بزاری چیزی درست نمیشه برو اونجا سعی کن درستش کنی درست نشد دیگه بی اهمیت باش ♥️🖤

2731
اره خودش خونه زندگی داشت اما بهونه کرد فروخت مثلا شوهر گرد از شوهرش طلاق گرفت اوند پیش ما اجی توقع ا ...

یا خدا تا کی میخوای با این مادر شوهر ۴۰ ساله زندگی کنی ،زندگیت به فنا میره

خداوندا من در کلبه ی فقیرانه ی خویش چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم که تو چون خود نداری👍😍
اره خودش خونه زندگی داشت اما بهونه کرد فروخت مثلا شوهر گرد از شوهرش طلاق گرفت اوند پیش ما اجی توقع ا ...

شوهرت اینارو نمیبینه واقعا؟!

اصلا اینا ب کنار شما نباید باهم باشید زن و شوهرید حریم خصوصی دارید 

حتی رابطه هم میخواید داشته باشید ب مشکل می‌خورید تنها نمیشید اصلا ک 

نمی‌تونید برید پیش مشاور؟؟

یا خدا تا کی میخوای با این مادر شوهر ۴۰ ساله زندگی کنی ،زندگیت به فنا میره

پدر مادرمم میگن 

میگن باید جدا شه انموقع ک اومد خاستگار قرار نیود 

میگن صبر کن تا ادمش کنیم

شوهرت اینارو نمیبینه واقعا؟! اصلا اینا ب کنار شما نباید باهم باشید زن و شوهرید حریم خصوصی دارید&nbs ...

مجبور شم میرم جون هم شوهرن من میخاد هم اون

اصلا وقتی میریم تو اتاق حرف برنیم بی اجاره میاد ب ی بهونه الکی یا تو رابطه مون دخالت میکنه 

شوهرم خسته شده همش با شوهرم دعوا میکنه نه خاطد‌متا مجردیاشم اینجوری بوده میگ حوصله بحث دیک ندارم

پدر مادرمم میگن  میگن باید جدا شه انموقع ک اومد خاستگار قرار نیود  میگن صبر کن تا ادمش ک ...

شوهرتم تقصیری ندارد ها بالاخره مادرشه ،گیره بیچاره این وسط

خداوندا من در کلبه ی فقیرانه ی خویش چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم که تو چون خود نداری👍😍
مجبور شم میرم جون هم شوهرن من میخاد هم اون اصلا وقتی میریم تو اتاق حرف برنیم بی اجاره میاد ب ی بهون ...

بنظرم برید پیش مشاور اگ لازم شد بعدش ت ی روز دیگ مادر شوهرتو ببرید مشاور با مادرشوهرت حرف بزنه

بنظرم برید پیش مشاور اگ لازم شد بعدش ت ی روز دیگ مادر شوهرتو ببرید مشاور با مادرشوهرت حرف بزنه

یه ذره لااقل مادر شوهره هم خجالت بکشه خوبه والا،دختر مردم بعد چند مدت اومده خونوادشو ببینه اینطوری میکنن

ابجی خیلی داغونم😔😔😔خیلی ی امروز ندیدمش دلم یراش تنگ شده

مطمئن باش شوهرت از تو داغونتره،مادرشوهرت باید درک کنه ،مثل این ادمای عقده ای،عقده ای بازی درمیاره

2706