2733
2739
عنوان

من اگه امسال دخترم نفرستم مدرسه چی میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1377 بازدید | 70 پست
بفرست عزیزم منم دخترم مهر میره دوم پارسال گفتم نفرستم ولی آخرش فرستادم و خداروشکر رفت چون صد درصد ...

دو دلم عزیزم میترسم روش فشار بیاد 

دختر من خیلی زبر و زرنگه با اینکه ریز نقشه 

ولی حجم کتاباشون زیاده 

یه همسر خوب   ، دوتا دخمل گل   یه پسرتپل     .دارایی های با ارزشم .خدایا شکرت.
6 ساله معمولا کلاس اول میرن به ریزی و درشتی جثه که نیست

متوجهم عزیزم ولی چون اوله  اگه حضوری بود مشکلی نبود ولی انلاین

میگم اگه بزرگتر بود عاقلتر و حرف گوش کن تر میشد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زمان ما مد بود شناسنامه رو زودتر میگرفتن شناسنامه من و نصف بچه های هم نسل من شهریور هست! هیچ حسن ند ...

من 87 هستما زمان شمارو نمیدونم ولی من که همه دوستام ازم بزرگترن 

عشقم به زودی بهت میرسم 😆
زمان ما مد بود شناسنامه رو زودتر میگرفتن شناسنامه من و نصف بچه های هم نسل من شهریور هست! هیچ حسن ند ...

دقیقا

2731
تکرار پایه بد نیست ؟ 

نه اصلا... خوب پیش نره تکرار میشه اصلا خود معلم مدرسه پیشنهاد میدن ک بجه باز بخونه  که این حرفم خیییلی احتمالش کمه چون سنجش هم ک قبول شده لنگ میزد همونجا ردش میکردن...بفرست بره ی سال خونه بمونه ک چی بشه جز ایتکه بیکاره و حوصلش سر میره

کاربری مهرناز۳۵ سابق...زمستان سرد کلاغ غذا نداشت تا جوجه ها شو سیر کنه، گوشت بدن خودشو میکند و میداد به جوجه هاش تا سیر شوندزمستان تمام شد و کلاغ مرد!اما بچه هاش نجات پیدا کردند و گفتند:آخی خوب شد مرد، راحت شدیم از این غذای تکراری!این است واقعیت این روزگار ما... 
متوجهم عزیزم ولی چون اوله  اگه حضوری بود مشکلی نبود ولی انلاین میگم اگه بزرگتر بود عاقلتر و حر ...

نه این کارو نکن چن سال دیگه همین بچه سرزنشت میکنه که به چه حقی یه سال منو عقب انداختی نگران نباش همه شرایطشون مثل خودته

مگه چند تا بچه دارین😁 خب هیچی دیگه فکر کردم از شاد میترسی کلاس اول فقط ریاضیش یکم سخته چمیدونم جدول ...

سه تا دارم 

یکی امسال میره چهارم یکی پیش ۲ اینم خو اوله 

روحم شاد و یادم گرامی 😐😐😐

2740
دو دلم عزیزم میترسم روش فشار بیاد  دختر من خیلی زبر و زرنگه با اینکه ریز نقشه  ولی حجم ک ...

از دختر من ریز تره؟تازه مهر میشه ۷سالش و کلاس دوم و ۱۹ کیلو  ولی اصلا اذیت نشد.قشنگ یاد گرفت.راحت بود.اتفاقا ریز میزه ها زرنگ ترن.بفرست پشیمون نمیشی

من که امسال نذاشتم دخترم پیش دبستانی دوم بره،دوست دارم حضوری تو محیط مدرسه درس یاد بگیره آنلاین فاید ...

البته یه سال که عقب نمیوفته تازه ۵ سال و ۵ماهشه

ولله که شهر بی تو مرا حبس می شود.... 
من که امسال نذاشتم دخترم پیش دبستانی دوم بره،دوست دارم حضوری تو محیط مدرسه درس یاد بگیره آنلاین فاید ...

منم همینو میگم حالا تازه سه تا بچه مدرسه ای دارم 

2706