2733
2734
عنوان

من اگه امسال دخترم نفرستم مدرسه چی میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1378 بازدید | 70 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خوب من نمی دونم حالا که سنجش رفته و ثبت نام سده چه مشکلی پیش میاد وگرنه کلا اعتقادم اینه که بچه متو ...

من مردادی بودم 5سالگی رفتم پیش دبستانی و 6سالگی کلاس اول از همه کوچولو تر بودم😂😂😂❤

عشقم به زودی بهت میرسم 😆
بذار بره فوقش شمام به جمع مادران خسته شاد میپیوندید😁

من قبلا پیوستم خخخ پسرم دوم و سوم رو تو شاد بوده 😆😆

یه همسر خوب   ، دوتا دخمل گل   یه پسرتپل     .دارایی های با ارزشم .خدایا شکرت.
کلاس چندمه دلیلتون چیه عزیزم

بفرست عزیزم

منم دخترم مهر میره دوم

پارسال گفتم نفرستم ولی آخرش فرستادم و خداروشکر رفت

چون صد درصد امسالم مجازیه.کرونا حالا حالا هست

بفرست نزار عقب بمونه.منم خیلی حساس بودم گفتم نمیفرستم بعد الان میگم خداروشکر فرستادم

دختر من متولد ۳۰ شهریور ۹۳هست.کلا انگار ۱سال زود رفت ولی خوشحالم که نزاشتم عقب بمونه

و قشنگ ماشاالله با اینکه مجازی بود یادگرفت همه چیزو

ترجیح میدم با هم سن هاش بره مدرسه، و خودم بیشتر باهاش کار میکنم

ببین بچه متولد شهریور یک سال زودتر باید بره تا بچه متولد مهر! درحالیکه فقط یک ماه شایدمکمتر فرقشون هست 

از اون طرف بسیار بسیار فرق هست بین بچه متولد مهر تا بچه متولد تابستون سال بعدش که باهم باید برن مدرسه 

من پسرم متولد تیر بود با اینکه هوش خوبی داشت ولی خوب باز خیلی فرق بود بین او با بچه متولد مهر و آبان 

حالا زمان ما هنر میکردن شناسنامه بچه رک شهریور میگرفتن زود بره مدرسه فقط ضرر بود منم ضرر خورده ام

حالا من خودم ارشد میخونم کلی درس دارم مشقای داداش ۸ سالمم اضافه میشه به خوشبختیام دخترا باز حرف گوش ...

آخ 

حرف گوش کن هست ولی کوچولو موچولوئه 

حالا کار خودم هیچی میترسم بهش فشار بیاد 

نبابا هیچی نمیشه تهههههش میدونی چیه اینکه سال بعد باز بشینه اول این دیگه تههههش ک ممکن اصلا پیش نیاد و راحت  بره دوم...

کاربری مهرناز۳۵ سابق...زمستان سرد کلاغ غذا نداشت تا جوجه ها شو سیر کنه، گوشت بدن خودشو میکند و میداد به جوجه هاش تا سیر شوندزمستان تمام شد و کلاغ مرد!اما بچه هاش نجات پیدا کردند و گفتند:آخی خوب شد مرد، راحت شدیم از این غذای تکراری!این است واقعیت این روزگار ما... 
ببین بچه متولد شهریور یک سال زودتر باید بره تا بچه متولد مهر! درحالیکه فقط یک ماه شایدمکمتر فرقشون ه ...

دقیقا عزیزم 

پسر خواهرم ابانیه یه سال دیر تر میره دیگه سنشم بزرگتر میشه عاقل تر میره کلاس اول 

نبابا هیچی نمیشه تهههههش میدونی چیه اینکه سال بعد باز بشینه اول این دیگه تههههش ک ممکن اصلا پیش نیاد ...

تکرار پایه بد نیست ؟ 

من قبلا پیوستم خخخ پسرم دوم و سوم رو تو شاد بوده 😆😆

مگه چند تا بچه دارین😁 خب هیچی دیگه فکر کردم از شاد میترسی کلاس اول فقط ریاضیش یکم سخته چمیدونم جدول سودوکو و مسئاله دو مرحله ای و اینا ولی از پسش بر میاد نگران نباش باید وقت زیادی براش بذاری

اگه مخالف نظرمی ریپلای نکن😁 
من مردادی بودم 5سالگی رفتم پیش دبستانی و 6سالگی کلاس اول از همه کوچولو تر بودم😂😂😂❤

زمان ما مد بود شناسنامه رو زودتر میگرفتن شناسنامه من و نصف بچه های هم نسل من شهریور هست!

هیچ حسن نداشت جز اینکه همیشه دوره دبستان از همه کوچیکتر بودیم و ریزه تر ....

2706