2733
2734

دخترمن مهرماه میشه ۶ سال و دو ماه 

ثبتنامش کردم مدرسه غیر انتفاعی 

کارای سنجشش هم انجام دادم 

حالا که فکر میکنم نمیتونم بفرستم بره 

اوایل فکر میکردم کرونا تموم میشه 

ولی با این اوضاع هیچی یاد نمیگیره از طرفی مدرسه شون خیلی سخت گیرن کلا باید تصویری انلاین باشن 

خیلی جثه ریزی داره 

احساس میکنم هنوز زودشه 

کپ کاری تیروئید هم داره فراموش کاره 

نمیدونم بزارم یکسال دیگه یه کم بزرگتر شه 

من نمیخوام بهش فشار بیارم 

نظر شما چیه ؟؟

یه همسر خوب   ، دوتا دخمل گل   یه پسرتپل     .دارایی های با ارزشم .خدایا شکرت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ترجیح میدم با هم سن هاش بره مدرسه، و خودم بیشتر باهاش کار میکنم

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
2740

بزار طبق سنش بره خودتم دیگه باید باهاش کار کنی ...تو انلاین کار مادر خب خیلی بیشتره

کاربری مهرناز۳۵ سابق...زمستان سرد کلاغ غذا نداشت تا جوجه ها شو سیر کنه، گوشت بدن خودشو میکند و میداد به جوجه هاش تا سیر شوندزمستان تمام شد و کلاغ مرد!اما بچه هاش نجات پیدا کردند و گفتند:آخی خوب شد مرد، راحت شدیم از این غذای تکراری!این است واقعیت این روزگار ما... 
امسال نره بهتره  پیش دبستانی یا کلاس اول ؟ پیش دبستانی اگه میخواد بره اشکال نداره بزار بره

پیش ۲ رو رفته کامل 

بزار طبق سنش بره خودتم دیگه باید باهاش کار کنی ...تو انلاین کار مادر خب خیلی بیشتره

حالا کار خودم هیچی میترسم بهش فشار بیاد 

2706