2752
2734
عنوان

آخرین چت شوهرم با من و اخرین چتش با رفیقش

| مشاهده متن کامل بحث + 91404 بازدید | 1211 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایشالا که باردار نباشی😖

@زن_ممدقولی     😂😂😂😂😂دعای خیر در حق همدیگه 🤝اگه دیدید یکی با کاربریه جدید عکس شاشش رو گذاشت گفت ببینید حامله ام یا نه من نیستم

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
روغن چکه میکنه😳😁

نه ته دیگ سیب زمینی خورده بود🤣🤣 منم همونو برداشتم گفتم بقیه رو کثیف نکنم یه ذره ریختم گفتم بزار یه  عکسم بگیرم😂😂

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود. 🙂🙃
2731
اره😂 حالا اینو انجام بده نی نی سایتیا انجام که دادن نتیجه ش براشون درست بود

😬😬😬

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
@زن_ممدقولی     😂😂😂😂😂دعای خیر در حق همدیگه 🤝اگه دیدید یکی با کاربریه جدید عکس ...

باشه🤣🤣

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود. 🙂🙃
باشه🤣🤣

😂😂😂

دست و پاشو ببندید سر سفره عقد بنشانید😁😁✌🏻✌🏻

مینشانیم😁

@زن_ممدقولی     😂😂😂😂😂دعای خیر در حق همدیگه 🤝اگه دیدید یکی با کاربریه جدید عکس ...

🤣🤣🤣خااااک

من اگه دیدم حس میکنم باردارم متاسفانه دیگه تا یه هفته شاشم نمیاد پس کار خودته نه من😔😂

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌

کو

بہ ق‍‌ول ش‍‌ای‍‌؏ : دی‍‌ر مےف‍‌ه‍‌مے زن‍‌دگے ن‍‌ڪ‍‌ردے و ش‍‌ی‍‌ش دُن‍‌گ ح‍‌واس‍‌ت بہ چے م‍‌ی‍‌شہ ه‍‌ا ب‍‌وده..️                                      
2706