2752
2734
عنوان

گفت دیه تو میندازم جلوت، توروخدا بگین ببخشم یا ادامه بدم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 56189 بازدید | 1197 پست
اره خب ولی دیگه اعصابم نمیکشه پیگیر شکایت از پزشگ هم بشم

خب این یک جور بی عدالتی و اجحاف محسوب میشه، اگر فقط شکایت از اوپراتور باشه. 

ربطی هم به میزان هزینه های درمان شما نداره که کمتر میشه یا بیشتر. 

یه کار درست رو که اراده کردی انجام دادی تا آخرش درست انجام بده. 

کلا اگر بیخیال شکایت از پزشک بشی، یه جور ظلم و بی عدالتی محسوب میشه. 

یا ممکنه از این به بعد برخی پزشک ها پیش خودشون فکر کنند که مردم فقط زورشون به ضعیف تر ها و پایین دست ها میرسه. 

شما حق و خدا رو در نظر بگیر و مطمئن باش که نتیجه کار، خوب خواهد شد. 

ظلم و فساد باید از ریشه قطع بشه.

وگرنه یک روزی باید پاسخگو باشیم در محضر خدا و در زندگی شخصی مون. 

همانطور که اراده و حوصله و انرژی داشتی برای شکایت از اوپراتور، برای شکایت از پزشک هم باید داشته باشید. 

به دعای خیر همه ی شما نی نی سایتی ها محتاجم و سپاسگزارم اگر برای حل مشکلاتم صلوات بفرستید.   

عزیزم به نظر من دیه ات رو بگیر تا یاد بگیرن چطوری باید رفتار کنن و این بلا رو سر بقیه در نیارن،به هر حال توام آسیب دیدی چهار ماه دوندگی کردی..

آدمی که پول نداره نمیاد ژل بزنه مژه بزنه و فلان.. به نظر من اینکار رو نکن قسطی ازش پولتو بگیر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرت اپراتور فقط ۵۰درصد مقصره؟؟؟ اپراتوری که کار بلد نیس اشتباه میکنه بدون اینکه به مشتری اعلام کنه ...

دقیقاااااا  اصلن پولش بکنار

من فقط به قربانیای بعدی فک میکنن ک با روح و زیباییشون بازی میشه

ولی اگ ادب بشه این خانم ۶ دنگ هواسش میره پی کارش و تکرار نمیکنه دیگ

گذشتم  از گذشته ای ک گذششت
2731
اره خب ولی دیگه اعصابم نمیکشه پیگیر شکایت از پزشگ هم بشم

خب این یک جور بی عدالتی و اجحاف محسوب میشه، اگر فقط شکایت از اوپراتور باشه. 

ربطی هم به میزان هزینه های درمان شما نداره که کمتر میشه یا بیشتر. 

یه کار درست رو که اراده کردی انجام دادی تا آخرش درست انجام بده. 

کلا اگر بیخیال شکایت از پزشک بشی، یه جور ظلم و بی عدالتی محسوب میشه. 

یا ممکنه از این به بعد برخی پزشک ها پیش خودشون فکر کنند که مردم فقط زورشون به ضعیف تر ها و پایین دست ها میرسه. 

شما حق و خدا رو در نظر بگیر و مطمئن باش که نتیجه کار، خوب خواهد شد. 

ظلم و فساد باید از ریشه قطع بشه.

وگرنه یک روزی باید پاسخگو باشیم در محضر خدا و در زندگی شخصی مون. 

همانطور که اراده و حوصله و انرژی داشتی برای شکایت از اوپراتور، برای شکایت از پزشک هم باید داشته باشید.... 

به دعای خیر همه ی شما نی نی سایتی ها محتاجم و سپاسگزارم اگر برای حل مشکلاتم صلوات بفرستید.   

۱۴تومن چیزی نیس در برابر درآمدشون

نهایتا قسطی بپردازن

عمل بینی به کنار

ولی ژل و کاشت و اینچیزا که هرماه نیاز به ترمیم داره چجور میپردازه؟

من بودم میگرفتم چوم توهین کردن

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡
اخه این نداره نهایتا قسط بندیش میکنن اگه پای پزشک وسط بود حتما تا قرون آخرشو میگرفتم ولی از این دلم ...

با خدا معامله کن 

مادرش غرورش و له کرده اومده التماس شما میکنه شما کوتاه بیا جای دوری نمیره اونم تا الآن تنبیه شده 

کسی که وضع مالیش بده میاد اپراتور لیزر میشه 

آیه قرآن رحم کنید تا برشما رحم شود .

ارحم ترحموا

۱۴ تومنو بگیر یه لیوان دوغم روش بنوش

زنیکه قرمساق تا دیروز عین نوکر شخصیش باهات رفتار میکرد حالا که باید تاوان بده ننه من غریبم بازی درمیاره

در حق آدم لاشی و زورگو لازم نکرده مهربونی کنی

زدن خار پوستتو گ*اییدن باید تاوانشو بدن به هر شکلی که شده

ریدم تو گذشت و بخشش و مهربانی

هم پول دیه بگیر هم پول توهین اصلااااا کوتاه نیا

به این فکر کن که چند تا آدم بی گناه دیگه مثل تو همچین بلایی سرشون اومده یا ممکن بعدا سرشون بیاد...

اون اوپراتور هم اگه پول نداشته باشه مطمئن باش خودش میوفته دنبال شکایت از دکتر و حق خودشو میگیره

نمیدونم بخدا از عذاب وجدان دارم دیونه میشم دلم راضی نمیشه ازش بگیرم اخه این نداره نهایتا قسط بندیش م ...

اوووف چقدر همین جمله تکراری گفتی.مسخره کردی اگه تصمیم تو گرفتی چرا هی نظر میپرسی

ببین یا دلت بسوزه برای طرف وقید ناقص کردن وخرج وبرج دادگاه بزن  رضایت بده یا نه هزینه درمان بگیر درنهایت عذاب وجدان نداشته باش کسی کاری بلد نیست نباید انجام بده واگرخطا کردباید تاحدی جبران کند نه تابع اطرافیان باشه وبی احترامی کنه،معذرت خواهی حال کرده که فهمیده قانون باشماست.

2706