2733
2734
عنوان

❀❀❀❀❀ کاربر مامانی صدرا تو رو خدا برگرد❀❀❀❀❀ 😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1982 بازدید | 168 پست
اگه تاپیکای تبلیغتون زیاد بوده پس چرا من ندیدم!!!؟؟؟ واقعا که دیگه این گزارش زدن داشت؟؟؟؟ مامانی صدرا ناراحت نشو همین کارم با کامیلا کردن به نظرم کامیلا مامان آروین هم خانوم محترمی بود نباید اینجوری باهاتون برخورد میشد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نرو سارا جون. بمون کنارم سرو ناز بی تاب
من همیشــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه خوشحالــــــــــــــــــــــــــــم...................گور بابای غمای دنیـــــــــــــــــــــــــــــا[smiley]s/sm80.gif[/smiley]
2731
نفیسه جونم برگرددددد
هیچکدام از آنهایی که همسرت را با آنها مقایسه میکنی نوز با تو زندگی نکردند تا نقاط ضعفشان را هم ببینی از دور همه در زندگیشان قهرمانند.. اما نه قهرمان واقعی کسی است که با خوشی و ناخوشی عاشقانه در کنارت زندگی میکند ... !!!/http://8pic.ir/images/trsq7q4kegwbbiltou38.jpg
اگه تو بری منم دیگه نمیامممممممممم
هیچکدام از آنهایی که همسرت را با آنها مقایسه میکنی نوز با تو زندگی نکردند تا نقاط ضعفشان را هم ببینی از دور همه در زندگیشان قهرمانند.. اما نه قهرمان واقعی کسی است که با خوشی و ناخوشی عاشقانه در کنارت زندگی میکند ... !!!/http://8pic.ir/images/trsq7q4kegwbbiltou38.jpg
مهسا میدونی شاید کسی توی دنیای واقعی رودرو بیاد ازم شکایت کنه و دلیلش و بگخ ناارحت نشم ولی واقعا نامردی در حقم تموم کردن ... بخاطر دوستای خیلی خوبی که دارم نمیتونم اینجا رو ول کنم ولی دیگه نمیتونم مرتب بیام باید دنبال کار بیرون از خونه باشم ...
علی داری با کی حرف میزنی؟
من همیشــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه خوشحالــــــــــــــــــــــــــــم...................گور بابای غمای دنیـــــــــــــــــــــــــــــا[smiley]s/sm80.gif[/smiley]
2706