2737
2739
عنوان

❀❀❀❀❀ کاربر مامانی صدرا تو رو خدا برگرد❀❀❀❀❀ 😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1981 بازدید | 168 پست
قصر کاغذی پست ها : 3202 عضویت:1393/1/11 1393/6/31 - 2:49 عصر نفیسه عزیزم برای رفتنت از اینجا باید رو دل خیلی از دوستات پا بذاری،خیلی ها! تا یه چند تا نارفیق خوشحال بشن!!! واقعا حاضری رو دلامون پا بذاری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از اینکه غر بزنم و نق بزنم خوشم نمیاد ولی دوستایی که از من شکایت داشتن باید به خودم میگفتن یا نهایتش نی نی یارها باید بهم میگفتن وقتی کسی رو بدون گفتن دلیلش کتک بزنن خیلی دردش میاد .. دوست ندارم قابل ترحم باشم ولی من به خاطر خیلی از مشکلاتی که دارم به پول این کار نیاز داشتم ... یه ایول به همه دوستانی میگم که بهم گزارش زدن فقط بخاطر تاپیک ام ... از مهسا جووونم یا الهه و علی و... ممنونم که دوستم دارن منم همتونو دوست دارم
بچه ها چقدر مهربونید شماها مطمینا بعضی هاتون با اینکه ایشون رو نمیشناسید درخواست برگشتش رو دارید منم برم اینقدر خواهش میکنید برگردم!!!! خخخخخ کسی منو میشناسه؟؟؟!!!
انسان خوشبخت کسی نیست که در شرایطی خاص به سر می برد، بلکه کسی است که دیدی خاص دارد.
2742
خیلی ها پای کاربرای چاخانی مث سارا ١٣٥٦ و یانگوم ها و .... میشینن و دم نمیزنن حالا که کسی داره واسه بچش پول در میاره ، زیر آب میزنن من اینجا تاپیک های جلف و زننده ای دیدم اما کسی گزارش نمیزنه
سلام نفیسه ام. اگه واقعا دوسمون داری باید بمونیییییییییییییییییییی!
من همیشــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه خوشحالــــــــــــــــــــــــــــم...................گور بابای غمای دنیـــــــــــــــــــــــــــــا[smiley]s/sm80.gif[/smiley]
2738
2706