2733
2734
نه عزیزم اینطوریا هم نیست مشکلی که ما داریم بیشتر اینه که افرادی که علایم دارن اصرار میکنن از سرماخ ...

البته الان مشکل نبود جای خالی تو بیمارستاناست حتی تخت خالی هم نیست چه برسه ای سیو .داروهم که فقط بازار سیاه .همین دیشب دوتا اتمرا خریدن ۲۰ تومن ۱ تومن امبولانس و ۲ و خورده ای رمدسیور ولی بیمار با سچوریشن ۶۰ پذیرش نگرفته هنوز 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالم خیلی بده من دوازدهم ناقل بودم پنج روز فهمیدم الان یازده روز فکر کنم بشه بنطرت مادر ممکنه ناقل ب ...

اگه مشکوک بود باید تست میداد من تا فهمیدم زنگ زدم یه پرستار اومد تست گرفت گفت مثبته خدا رو شکر که واکسن نزدی⁦ اگه مشکوک بود باید تست میداد 

ایشالا هیچ چی نیست😊

وزن فعلی:۶۸ وزن هدف:۵۶ عضو گروه آبی💙💫
ما سعی میکنیم کسی که علائم داره رو بهش واکسن نزنیم  ولی هیچ جا این تایید نشده که واکسن باعث وخ ...

یعنی فقط تا ۶ ساعت بعد تزریق واکسن باید مواطب عوارض واکسن در افراد باشیم؟

خدایا من از تو راضی ام تو هم نادیده بگیر .
2731
ما سعی میکنیم کسی که علائم داره رو بهش واکسن نزنیم  ولی هیچ جا این تایید نشده که واکسن باعث وخ ...

عزیزم بابام کرونا گرفته روز 11 هست ولی سرگیجه شدیدی داره و ضعف داره چیکارکنیم سرگیجش خوب بشه دکترم رفته چیز خاصی نداده

اینک میگن خونو لخته میکنه چی؟

افسردگی از جنس غم نیست،خشم است،خشمی علیه خود!خشمی که رو به درون چرخیده وحمله میکند.///شما روح ندارید! شما روح هستید، ک جسم دارید.👻 روانشناس🤓🧠
ممنونم عزیزم توروخدا فقط دعا کن من خفیف بودم سوهرم نمیدونم چرا باوجود مصرف دارو دکتر بهش گفت ریه هات ...

ای وای برید یه عکس از ریه هاتون بگیرید منم داداشم هفت سالشه مطمئن هستیم که کرونا گرفته همه ناقلن به غیر از من الان کلی بدن درد داره و سرش گیج می‌ره حواستون به بچه باشه عزیزم حتما ماسک بزن براش 

وزن فعلی:۶۸ وزن هدف:۵۶ عضو گروه آبی💙💫
متاسفانه هر سری بدنم ب یه چیز جدیدی حساسیت نشون میده قبلا بوی سیگار اذیتم نمیکرد  ولی الان کس ...

سام عزیزم مادرم حساسیت داره شدید اسم داره وقتی رفت بار اول گفت برو تایید پزشک بیار ما فرداش رفتیم چینی زدیم نگفتیم حساسیت داره خدازوشکر طوری نشد دوز دوم هم تاسوعاس انشالله به  سلامتی میزنی دلت بد نکن خیلی از این ترسها الکی هست 

2740
درمورد مرگ و میر کرونا هم میگید ؟ یکم آروم بشم؟ خیلی میترسم ازش

یادتونه اوایل کرونا میگفتن درصد کشندگیش حدود ۲ دهم درصده؟

ولی متاسفانه الان امار دقیقی اعلام نشده که بدونیم در چه حدیه 

ولی باز هم درصد کشندگیش کمه . اما در چه صورتی؟ 

در صورتی که بعد از ابتلا درمان بشن. پشت گوش نندازن‌. هر چه سریع تر به پزشک مراجعه کنن . و از اونور هم داروی مورد نیازشون موجود باشه تو کشور ‌. در صورتی که تشدید پیدا کرد تخت و امکانات باشه تو بیمارستان برای بستریشون

الان متاسفانه وضعیت بیمارستانا اصلا جالب نیست. و میبینین که کسی به فکرمون نیست . با این حجم بیمار نمیشه اونطوری ک باید درمان هم کرد 

مردممون اصلااااا رعایت نمیکنن. همه جا شلوغ و ازدحامه. ماسک که دیگه کسی نمیزنه. دورهمی ها هم همه جا انجام میشه. من تو شرح حال ۹۰ درصد بیمارایی که دیدم مهمونی و دورهمی و مراسم رو دیدم .

دقیقا. همه ی دارو ها این احتمالو دارن که تو بدن یه نفر  واکنش خیلی شدید بدن و باعث شوک اش بشن. ...

درمورد امار مرگ ومیر بگو تو بیمارستان میگن محاله زنده بیان بیرون?

فامیلمونواکسن زده الان کرونا گرفته چرا?

دو تا از اقوام ماهم هر دو دوز واکسن زدن ولی کرونا گرفتن و فوت کردن 

آنشرلی هم نشدم یکی ازم بپرسه.  آآنه ه ه  تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت؟؟؟ 😭😭😭😭                      گاهی میپرسند از من  عاشقش هستی هنوز؟؟؟؟بی تفاوت بودنم را  گریه میریزد بهم!☔️    🍁😢😢😢😢
سام عزیزم مادرم حساسیت داره شدید اسم داره وقتی رفت بار اول گفت برو تایید پزشک بیار ما فرداش رفتیم چی ...

خیلی میترسم 

وقتی بدنم ب یه غذای واکنش نشون میده تا حد مرگ میرم

انشالله مادرتون سلامت باشن

اگه مشکوک بود باید تست میداد من تا فهمیدم زنگ زدم یه پرستار اومد تست گرفت گفت مثبته خدا رو شکر که وا ...

اخه علایم مداشت من سوهرم درگیریش بیشتر من خیلی کم درگیرم ولی واقعا حالم بد تازه امروز احساس میکنم یکم بهتر قبل سدم ..... بعد مادرم دوز اول واوسن زده بود یکماه شد بعد هیچ وقت سمت ما نمیومد شانس اومد برا اولین بار هرچی گفتم من حس میکنم حالم بده اخه اولدافت دهانی زدم بعد کمر درد جوری که نشستم گریه پاهام سست سد دو روز سردرد بعد گلو درد جوری اب دهنم نمیتونستم قورت بدم هی گفتن زیر کولر رو زمینم خوابیدی سرما خوردی کمر دردت مال زمین خوابیدن سردردت هم مال باد کولر باور سده بود هیجیم نیست ولی باز سک داشتم  تا اینکه تبم گرفتم دیرم ۳۷.۳.۳۷۴.۳۷.۶.۳۷.۷ رسید زنگ زدم بابام گفتم بخدا من به جیزیمه تب من از ۳۶.۵ بالا تر نمیرفت هی گفت نه بابا توهم زدی از بس رعایت میکنی توهمی شدی این حرفها بعد گفتم ولی دماعم باد داع میاد تاحالا اینجور نبودم گرمهه خلاصه با اینکه من اولین نفر علایم داشتم درصدمم الان کمه سوهرم بعد سه روز من علایم نشون داد بادرصد ریه بالاتر و اینکه کاملا مشکلاتمون متفاوت فقط یه سری چیزها دردهامون مثل همدیگه  ولی من مردم زنده سدم 

10 روزی هست که دوز اول واکسن سینوفارم رو زدم و هیچ مشکلی نداشتم 

و قصد بارداری دارم این مشکلی برای من ایجاد نمیکنه و اینکه خطرناک نیست موقع تزریق دوز 2 باردار باشم؟

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم
2706