2752
2734
خب از کجا بدونیم که ما جز اون چند درصد نیستیم و با زدن واکسن بدنمون واکنش نشون نمیده و فوت نمیشبم؟؟خ ...

بعد از تزریق واکسن همکارامون راهنمایی میکنن که یه مدت همونجا بشینین و چون پزشک تو مراکز هست اگه تغییری تو بدنتون ایجاد شد همونجا اطلاع بدین . این شوک علائمی داره که گفتم بالا مثلا افت ناگهانی فشار‌ . افت هوشیاری. تپش قلب زیاد ‌. تنگی نفس و ضایعات پوستی. و اگه سریع بهش رسیدگی بشه با درمان سریع همه چی خوب میشه و علائمتون بهبود پیدا میکنه.درصد این افراد خیلی خیلی خیلی کمه واسه همین زیاد روش تاکید نکردم 

سلام.... خسته نباشید....  چ علائمی؟... من دز اول واکسن 14 تیر زدم....  الان چند ...

حتما حتما به پزشکتون مراجعه کنین . چون میگین سرفه دارین ممکنه درگیری داشته باشه ریه اتون. پزشکتون با معاینه تون راهنمایی های دقیق تری میکنه بهتون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ما سعی میکنیم کسی که علائم داره رو بهش واکسن نزنیم  ولی هیچ جا این تایید نشده که واکسن باعث وخ ...

مامانم رفت امروز زد نگرانم توروخدا دعا کن ناقل نبوده باشه اعثابم خرابه خیلی فعلا خداروشکر حالش خوبه میگه علایمی هم ندارم ولی من خفیف بود کرونام 

همه ی داروها همین ریسک رو داره مثل سفتریاکسون که قبل از کرونا مثل نقل و نبات میدادن حتی خود تست پنی ...

دقیقا. همه ی دارو ها این احتمالو دارن که تو بدن یه نفر  واکنش خیلی شدید بدن و باعث شوک اش بشن. ولی انقدر احتمال پایینه که مطرح نمیشه

چند تا از آشنایان ما واکسن زده بودن بیمار هم بودن ولی الان توی کما هستن و دکترا گفتن به خاطر واکسن ب ...

من که همچین حرفی رو باور نمیکنم دکترا زده باشن با احترام 

دقیقا. همه ی دارو ها این احتمالو دارن که تو بدن یه نفر  واکنش خیلی شدید بدن و باعث شوک اش بشن. ...

نظرتون راجب سلنیوم چیه؟ 

برای پیشگیری روزی دوبار بخوریم؟

عاشق آنست که حرفش به عمل ختم شود / ورنه هر مدعی لاف زنی عاشق بود
اعصاب

وای عزیزم منم مادرم دیروز رفت واکسن بزنه گفتن واسه شما پس فردا نوبتتونه بعد اومد خونه تنگی نفس داشت بابام کرونا داره یه هفتس بعد زنگ زدیم که یه پرستار بیاد سرم های بابام رو بزنه یه تست هم از مامانم گرفت و مثبت بود گفت خدا رو شکر که واکسن نزدم الان معلوم نبود کجام

وزن فعلی:۶۸ وزن هدف:۵۶ عضو گروه آبی💙💫
پدر من الان سه روزه علائم داره امروز رفت تست داد اگه خدانکرده مثبت شد که میگم بره پیش دکتر  اگ ...

ببین عزیزم متاسفانه مخصوصا این سویه ی دلتای کرونا ممکنه توی ازمایش هم خودشو نشون نده. با توجه به این که این فصل فصله سرماخوردگی هم نیست. ما هر علائمی رو کرونا در نظر میگیریم. پس حتی اگه منفی باشه بهتره یه پزشک ویزیتشون کنه

حتما حتما به پزشکتون مراجعه کنین . چون میگین سرفه دارین ممکنه درگیری داشته باشه ریه اتون. پزشکتون با ...

گاهی سرفه میزنم....  دکتر رفتم با معاینه کردن تنفس.. گفت ریه درگیر نیست... لازمه دوباره مراجعه کنم؟ 

مامانم رفت امروز زد نگرانم توروخدا دعا کن ناقل نبوده باشه اعثابم خرابه خیلی فعلا خداروشکر حالش خوبه ...

نگران نباشین ایشالا هیچی نمیشه. اب کافی مصرف کنن و استراحت کنن. جای نگرانی نیست 

وای عزیزم منم مادرم دیروز رفت واکسن بزنه گفتن واسه شما پس فردا نوبتتونه بعد اومد خونه تنگی نفس داشت ...

حالم خیلی بده من دوازدهم ناقل بودم پنج روز فهمیدم الان یازده روز فکر کنم بشه بنطرت مادر ممکنه ناقل بوده هرجی گفتم تست بده نرفت بده گفت هیچیم نیست ..... نکنه ناقل بی علامت باشه حالم خیلی بده بخدا واکسن دومش بود دوز دوم

نگران نباشین ایشالا هیچی نمیشه. اب کافی مصرف کنن و استراحت کنن. جای نگرانی نیست 

ممنونم عزیزم توروخدا فقط دعا کن من خفیف بودم سوهرم نمیدونم چرا باوجود مصرف دارو دکتر بهش گفت ریه هات داره ببشتر میشه خیلی ناراحتم استخون درد داست دیشب تمام ماهاش ماساژ میدادم خیلی روحیه ام از دست دادم بجه ام تب ۳۸.۸ کهیر زده 

2706