2137
2106
عنوان

دعای مشلول

89 بازدید | 16 پست

خانمها اگه حاجتی دارین و از دست کسی دلگیر هستید و میخواید خودتون رو به خدا بسپارید دعای مشلول بخونید 🌸🌸🌸🌸🌸🌸

برای همه دعا کنید هر کس موفق شد این دعا رو بخونه 

برای منم دعا کنید لطفا چون دعای خیلی خوبیه دعا کنید زودتر باردار شم 🙏🙏🙏🙏🙏🙏

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلام دوستای مهربون شبتون بخیر

از فردا چله ی سوره فجر داریم که به سوره امام حسین معروفه و به ۴۰ نفر نیاز داریم

خوشحال میشم تو تاپیکم ببینمتون خانم های زیبا ❤🌹

https://www.ninisite.com/discussion/topic/7019461/چله-ی-سوره-فجر-از-۱-محرم-۴۰-نفر-بیاین-عزیزانم?

میشه برای رسیدن به حاجتم برام صلوات بفرستی 🥺🥺😘 ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده . *__* 🙈💔 توی قرآن خوانده‌ام یعقوب یادم داده است ، دلبرت وقتی کنارت نیست کوری بهتر است 💔🙈 *__* 🙃 در میان این همه گل گشتم و عاشق نشدم ، تو چه بودی که تورا دیدم و دیووانه شدم ... 🙃 *__* 💞 چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم ؛ مگر دشمن کند این ها که من با جان خود کردم 💞 *__* 😍🌊 از دریا نترسانم که من در قلب تو جان میدهم ... دریا بشی زیبای من غرق نگاهت میشوم ... 😍🌊 *__* 😄 دوست دارم بگم مال من شو میترسم بگی نه هی میخوام بگم دوست دارم میترسم بگی هَه 😏 😄 *__* ♥️ هِزار و یک شَب خیال بافتم ... از تویی که حتی یک شب نداشتمت ! ♥ *__* 💔😐 این همه خر دنبالمن که خرم کنن اون موقع من خر دنبال اون خری ام که خرم نمیشه ، عجب 😐💔 *__* 😏🤣 من بلد نیستم تو دل برم ولی خوب بلدم رو مخ برم 😏🤣 *__* 🤍 میگن به هرچی بخندی به سرت میاد ... میگم دلبر ، من انقد میخندم برات که به سرم بیای 🤍 *__* 😹✌🏻 من همیشه انلاینم اگر دیر جواب میدم از بیشعوریمه✌🏻😹

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

سلام دوستای مهربون شبتون بخیر از فردا چله ی سوره فجر داریم که به سوره امام حسین معروفه و به ۴۰ نفر ...

برای چی خوبه عزیزم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2166

خیلی دلم از اطرافیانم شکسته... دروغ میگن خیلی... بارها دیدم در حقم کاری نکردن می تونستن و نکردن اما الان که درگیر مساله ی جدیدی ام میگن کاری از دستمون برنمیاد وگرنه... بدم میاد اتیشم میزنن انگار

چرا جواب دل شکسته ام رو نمیگیرم... 

منم مثل شما منتظرم... 

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💟💟💟يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
بله عزیزم خیلی عالی بود  اگه نخونده بودم تایپیک نمیزدم گلم  التماس دعا

من ۴۰ روز یستشیر خوندم اصلا جواب نداد

💖اگه امضام میبینی به خاطر جیگر سوخته م برای حاجتم دعا کن💖 دلم تیکه تیکه شده 💔دلم شکسته تر از شیشه های شهر های شماست💔
خیلی دلم از اطرافیانم شکسته... دروغ میگن خیلی... بارها دیدم در حقم کاری نکردن می تونستن و نکردن اما ...

خانومی دعای مشلول کامل خودتو به خدا میسپاری 

برای من دعا کنید لطفا 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ۴۰ روز یستشیر خوندم اصلا جواب نداد

از ته دل بخواه ان شالله حل میشه عزیزم 

نیاز به چهل روز نیست یه بار بخون با توجه به معنی ببین چقد به دلت میشینه 

ان شالله صلاح و حکمت خدا بدرقه راهتون باشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از ته دل بخواه ان شالله حل میشه عزیزم  نیاز به چهل روز نیست یه بار بخون با توجه به معنی ببین چ ...

یعنی یا یه بارم درست میشه؟

💖اگه امضام میبینی به خاطر جیگر سوخته م برای حاجتم دعا کن💖 دلم تیکه تیکه شده 💔دلم شکسته تر از شیشه های شهر های شماست💔
2165
یعنی یا یه بارم درست میشه؟

ان شالله اگه به صلاحتون باشه حتما 

خدا خیلی مهربونه و نعوذبالله  بخیل نیست 

مطمعن باش اگه خیر شما توی اون چیز باشه عطا میکنه 

آرامش سهم دلتون 🥰🥰

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خانومی دعای مشلول کامل خودتو به خدا میسپاری  برای من دعا کنید لطفا

عزیزم تاپیک اخرم برام پست بذار برات سوره مریم بخونم

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💟💟💟يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
حتما  موضوعش چیه گلی ؟

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6950390/منتظرا-بیایین-براتون-سوره-مریم-میخونم-ان-شاالله-اولاد-سالم-و-صالح-روزی-تون-بشه-ا

عزیزم میشه بگی شما مساله ات چی بود و چطوری از این دعا حاجت گرفتی؟ 

من برای یه بیماری خوندم ولی حاجت نگرفتم

2183
عزیزم میشه بگی شما مساله ات چی بود و چطوری از این دعا حاجت گرفتی؟  من برای یه بیماری خوندم ولی ...

عزیزم نماز شب بخون ان شاءالله لباس عافیت به تن کنی 🙏🌹

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹