2733
2734

سلام دوستان خوبم

عیدتون مبارک 

ان شاءالله سال دیگه نی نی هاتون توی بغل تون باشه و جشن عید غدیر بگیرین. 

دو تا چله همزمان برگزار میکنم... 

چله اول به نیت بارداری دوست خوبمون که خدا از حال و روزش و دل تنگی هاش خبر داره... خواهری گلم @نیلی66    

چله دوم به نیت پایان انتظار تمام منتظران اولاد به ویژه کاربران منتظر نی نی سایت

دعا کردن اول در حق دیگران باعث اجابت دعای خودمون هم میشه و چه بسا اثر بیشتری در اجابت دعامون داشته باشه...   

پس برای 80 نفر ثبت نام میکنم... هر روز برای دو نفر سوره مریم میخونم. روزی دو مرتبه. 

ثواب قرائت سوره مریم رو هدیه میکنم به امام علی علیه السلام و آقا رسول الله (ص) ،ان شاءالله برای ما   دخترای دل شکسته شون  دعا کنن که مامان بشیم و شیعه ی مولا علی علیه السلام رو تربیت کنیم... و چه افتخاری بالاتر از این....

یا علی. 

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 

واسه خواهر زاده ام بخون که خوب بشه و افسرده گیش برطرف بشه در برابر عدالت خدا کم اوردیم 😪😪😪😪 

کفش هایم را بپوش😪😪😪 تا بفهمی چقدر دنیا برام پرپیج و خم هست تمومی نداره لاکردار 🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔 میرقصم و میروم 😂😂💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃

خوااااهش میکنم برام دعا کنید امسال ب هدف و خواسته م برسم وگرنه خودم و زندگیم نابود میشیم😔😔

🙂"ننگ بر سربازی که بعد از جنگ خشابش پر باشد..."🙃 یه عهد با خدا بستم...قول دادم ک خیریه بزنم و سرپرستی چند کودک رو برعهده بگیرم خیلی برای رسیدن ب این هدفم جنگیدم خیلی زخمی شدم ولی دست بردار نبودم تمام امیدم امساله رسیدن ب این هدف بستگی ب رسیدن ب هدف دیگه ای داره میشه لطفا برام دعا کنید امسال بهشون برسم....😔❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خواهر عزیزم واسه منم بخون خدا بهت خیر بده انشاءالله خدا به همه منتظرا فرزند سالم و صالح عطا کنه 

رَبِّ هَبْ لی مِنْ لَدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً اِنَّکَ سَمیعُ الدُّعاء   اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّل فَرَجَهُم 
2728

@هدیه1373    

@آوایبابا    

@favali    

@بانودرستکار    

@رزقرمزرنگ   به نیت دوستت مینا خانوم

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
واسه خواهر زاده ام بخون که خوب بشه و افسرده گیش برطرف بشه در برابر عدالت خدا کم اوردیم 😪😪😪😪  ...

سلام عزیزم... 

برای بارداری هست این تاپیک... 

خواهرزاده تون برای بارداری اقدامن؟ 

خوااااهش میکنم برام دعا کنید امسال ب هدف و خواسته م برسم وگرنه خودم و زندگیم نابود میشیم😔😔

عزیزم این تاپیک برای بارداریه... 

قابل دونستین توی تاپیک قبلیم پست بذارین هدیه بگیرین

سلام خواهر عزیزم واسه منم بخون خدا بهت خیر بده انشاءالله خدا به همه منتظرا فرزند سالم و صالح عطا کنه ...

سلام عزیزم

یادداشت کردم

ان شاءالله به زودی زود مامان بشی

2738

@fesgheli1377    

سلام عزیزم برا منم دعا کن امسال باردار بشم خداخیرت بده

سلام عزیزم

یادداشت کردم

خوندم اطلاع میدم

ان شاءالله همین دوره باردار شی

سلام عزیزم یادداشت کردم ان شاءالله به زودی زود مامان بشی

خیلی ازت ممنونم خیلی لطف میکنی عزیزم 

رَبِّ هَبْ لی مِنْ لَدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً اِنَّکَ سَمیعُ الدُّعاء   اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّل فَرَجَهُم 

@شاهکارم      

@مسافرشهرغریب      

@royaa21      

@غنچه_91

@شیرینخانووم    

@دختری_ازدیار_لکستان    

2706