2737
2739
عنوان

بچه ها واکسن کرونا .‌.بیایید لطفاااااا

| مشاهده متن کامل بحث + 1202 بازدید | 147 پست
امیدوارم زودتر همه واکسینه بشیم این کابوس تموم بشه

انشالله تا عید همه واکسن زده باشیم

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم خیلیا هم آزاد دارن هزینه میکنن میزنن ...بعدم خیلیا که نوبتشون بوده نزدن ...همبن جا ببینید چند ...

خوشکلم آزاد یعنی چی ؟ 

مگه الان تو دارو خانه ها هست ؟ 

منم اگر امکانش باشه ترجیح میدم بگیریم بزنیم .... 

2742
انشالله تا عید همه واکسن زده باشیم

وای خدا ..... زودتر .... من قشنگ کلافه شدم 

خودم و همسرم کرونا گرفتیم حالا تا دو ماه که فکر کنم نباید واسکن بزنیم ولی نگران خواهر برادر های همسرم و برادر خودم هستم .کابوس شده واسم 

خوشکلم آزاد یعنی چی ؟  مگه الان تو دارو خانه ها هست ؟  منم اگر امکانش باشه ترجیح میدم بگ ...

نمیدونم عزیزم اون کاربر عروس کوچولو دیروز گفت خریدم .....منم پدرشوهرم به کلی آدم رو انداخته و یه مبلغی داده که منم همراه همسرم برم بزنم

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕
2740
خوشکلم آزاد یعنی چی ؟  مگه الان تو دارو خانه ها هست ؟  منم اگر امکانش باشه ترجیح میدم بگ ...

اره والا از جونمون و استرس که بیشتر نمیارزه فوقش ده تومن دیگه می‌دیم حداقل راحت میشیم چند وقت البته اینم بگم امروز با چهل سی صحبت میکردم می‌گفت واکسن رو دلتا و لاندا تاثیری نداره

لطفا حسود نباشیم
انشالله امسال بزنیم میریم مرحله بعد میگن اینم مثه آنفولانزا هر سال باید تکرار بشه 

زندگی عادی برگرده ... ترس از دست دادن عزیزانمون رو نداشته باشیم 

یک سفر بریم بعد از این همه مدت 

ما از دی ماه ۹۸ تا الان خانواده هامون رو ندیدم شهر غریب تنها .... کلافه شدم دیگه 

نمیدونم عزیزم اون کاربر عروس کوچولو دیروز گفت خریدم .....منم پدرشوهرم به کلی آدم رو انداخته و یه مبل ...

تاپیکشو خوندم گفته واسطه خریده دوز دوم هم تو یخچال خونشون هست مردم شانس دارن والا 

لطفا حسود نباشیم
انشالله امسال بزنیم میریم مرحله بعد میگن اینم مثه آنفولانزا هر سال باید تکرار بشه 

من حاضرم هر ماه واکسن بزنم ولی حداقل استرس واسه عزیزام نداشته باشم حداقل انقدر آدم به خاطر این ویروس تلف نشه

وای خدا ..... زودتر .... من قشنگ کلافه شدم  خودم و همسرم کرونا گرفتیم حالا تا دو ماه که فکر کن ...

نترس خدا بزرگه این روزا هم میگذره........الان شهر من بالای ۵۰ سال میزدن .....

انشالله تا عید همه میزنن دیگه . کاش اونایی هم که فرار میکنن نمیزنن اجباری باشه تا اثر کنه

2706