2737
2734

بچه ها کدوم واکسن کرونا بهتره؟؟؟ 

من چهارشنبه وقت داشتم ولی دیر رفتم از اونجایی فقط ۲۰ تا دونه بود تموم شده بود ، آسترازانکا بود.........

حالا نوبت زدن واسم شنبه برم ، احتمالا سینوفارم باشه و معلوم نیس دوباره آسترازانکا بیارن یا نه .....

حالا سینوفارم بزنم یا واسم ببینم آسترا میاد یا نه؟؟؟

تعداد رای : 82
نظرسنجی
سینوفارم
27
32%
آسترازانکا
18
21%
برکت
8
9%
دیدن نتایج
29
35%
💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سینوفارم برای خانوما عوارضش کمتره فکر میکنم بازم تحقیق کن

عوارضش مهم نیس‌.....مادرشوهرم و عمه شوهرم آسترا زدن یه روز تب و لرز کردن فقط....واسم ایمنیش مهم تره خب اون انگلیسی ...کاش زودتر میرفتم از دیروز اعصابم خورده

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕
2738
زیر شصت سال سینوفارم بالای چهل سال آسترازنکا 

دختر عمه شوهرم همسن منه ۲۴ سال.....اونا رفتن زدن هیچ علائمی هم نداشت ...فقط مامانش تب و لرز کرد یه روز

عوارضش مهم نیس‌.....مادرشوهرم و عمه شوهرم آسترا زدن یه روز تب و لرز کردن فقط....واسم ایمنیش مهم تره ...

عب نداره حالا چی یه که هست برو بزن تو این وضعیت هر چی زودتر واکسینه شی بهتره حالا هر چی بود

✨️دانشجوی صنایع غذایی✨

سینوفارم رو خیلی از کشورها مثل امارات گفتن دوز سوم هم بزنن برای بیماران خاص تو ایران بیشتر سینوفارم زدن عوارض‌ کمتره ولی واکسن ضعیفتری هم هست

آسترازانکا قویتره ولی به خاطر عوارضش توصیه میکنن خانمهای زیر 50 نزنن 

عوارضش مهم نیس‌.....مادرشوهرم و عمه شوهرم آسترا زدن یه روز تب و لرز کردن فقط....واسم ایمنیش مهم تره ...

خب اونا سنشون بالا بوده برا خانمهایی که هنوز یائسه نشدن استرازینکا ممکنه عوارض لخته خون بده

2706