2733
2734
عنوان

بچه ها واکسن کرونا .‌.بیایید لطفاااااا

| مشاهده متن کامل بحث + 1202 بازدید | 147 پست
اره واقعا منم همینو به خواهرم میگفتم راستش یه کممترسیدم به خاطر واکسن شوهرم خوب اون ایمن میشه رعایت ...

آره دیگه واقعا جوونا واجب تر بودن ....

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕
الان سینوفارم بزنی کشورای همسایه مثل عراق و ترکیه. و...میتونی بری؟؟ فقط اروپا نمیشه درسته؟

بله میشه رفت.

فقط اروپا امریکا 

تو رو خدا زود لغو کاربری نکنین از خواهر شوهر زن داداش عروس همسایه ی مادربزرگ خاله م سیمکارت گرفتم😭🤪
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخ دقیقاً بانک ها .... خیلی بد بوده خیلی  بدتر اینکه با خانواده هاشون بوده .آخه فرزند و خانوم ...

فرهنگیان با خانواده میرن میزنن؟

تو رو خدا زود لغو کاربری نکنین از خواهر شوهر زن داداش عروس همسایه ی مادربزرگ خاله م سیمکارت گرفتم😭🤪
2731

نه فک نکنم....ما معلم داریم به خودش زدن فقط

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕

همه گروه های شغلی که اعلام کردن فکر کنم پدر و مادر و فرزندان و همسر هم شامل میشه 

من فرم نظام مهندسی رو دیدم همین بود که البته بعد گفتن در اولویت نیستید و کلا کنسل شد 

الان بچه ها به واسطه همسر دارن واکسن میزنن دیگه احتمالا همین هست 

ممنون از توضیحت دوست عزیز یه کم از استرسم کم شد

اصلا نگران نباشید دستورالعمل جهانی استرازنکا همینه 

همه گروه های شغلی که اعلام کردن فکر کنم پدر و مادر و فرزندان و همسر هم شامل میشه  من فرم نظام ...

نه 

همسر من امروز نوبت واکسن داشت از طرف سازمان شعلی ش ولی فقط به همون کارمند میزدن

بماند که چون تازه کرونا گرفته باید دوماه برای واکسن صبر کنه و این نوبت از دستش رفت استرازنکا هم میزدن براشون

حالا تا دوماه دیگه معلوم نیست آسترازنکا بیارن بازم یا نه

همه گروه های شغلی که اعلام کردن فکر کنم پدر و مادر و فرزندان و همسر هم شامل میشه  من فرم نظام ...

عزیزم خیلیا هم آزاد دارن هزینه میکنن میزنن ...بعدم خیلیا که نوبتشون بوده نزدن ...همبن جا ببینید چند نفر میگن واکسن نزنید و.....نوبتشون شده نزدن بقیه میزنن