2733
2739

من کلا چهاردست مانتو شلوار و بادی گرفتم.دوتا سایز صفر دوتا 1.

چندتا ببرم چه سایزی؟ممکنه سایز1 هم لازم بشه؟

اصلا سرهمی بگیرم بهتره یا همینا خوبه؟

من دوتا صفر میبرم و با یه  سرهمی 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

مانتو شلوار 😐😐

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738

من یه سرهمی خوشگل بردم برای عکس

ولی چون بچه بخاطر ناف یکم با سرهمی اذیته یه ست سایز صفر هم بردم براش

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍
اگر نگه دارن چی؟یا تو بیمارستان کثیف بشه

دو دست ببر 

یوقت بچه نم بزنه یا کثیف شه

عزیزم بادی تا گیره ناف داره یکم اذیتش میکنه مگر این که دکمه شو نبندی . دوتا بلوز سایز صفر براش ببر . دو یا سه تا شلوار . کلاه قنداق یه تشک کوچیک که روش بخوابه . یه پتوی خیلی نازک که احتمالا استفاده هم نشه چون گرمه هوا . یه شیشه شیر کوچیک برای احتیاط . پوشک و وسایل تعویض

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚

مم مولفیکس گرفته بودم تحربه نداشتم نگو پس داد زنگ زدم برام لباس آوردن مای بی بی خوبه.دو سه دست ببر براش لنگ نمونی .یه فلاکس آب جوش یه شیرخشک ببر دور از جون شیرنداشتی بچت گشنه نمونه بدای من گشنه موند بیمارستان شیرخشک ندادن داروخونه بسته بود گیر کروم طفلی بچم هی گریه میکرد

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم

یک دست بردم موقع ملاقات پوشیدم براش
یک دست هم بیمارستان داد

البته الان کرونا ست ملاقات ممنوعه ولی خب موقع ترخیص براش میپوشی

ولی پتو و پوشک بردم😊

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
2706