2733
2734

با ذوق مامانم رفته بود گرفته بود گفت داداشم گفته این ترم تموم شه برم زن بگیرم😭

هر روز میذاشت جلوش و کل می‌کشید و محلی میخوند برای داییم از بس آرزو داشت براش 

😭😭😭

دیروز ساعت ۲ امتحان داشتهههههه ولی دیگه بیدار نشده که بره امتحان بده بمیرم الهی 

کاش من جاش میمردم انقدر درد نمی‌کشیدم

دایی نازارم چرا تنهامون گذاشتی بچه ها من جایی ندارم جز اینجا برای درد ودل میام لطفا نگید تاپیک میزنی🙏😭

عکس دایی قشنگمو بذارم براش فاتحه بفرستید😭

خطاب به اون کسی که به راحتی توهین و فحاشی میکنه توی سایت:گیرته مارم سرته مورم و چخو😉😂حواست خوت بو پس

علت مرگ?

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
آخه حیف نیست ورزشکار جوون خوشگل توی خواب سکته کنه بمیره😭😭 بمیرم برات آرزو داشتی مدرک دکترا رو بگی ...

اخ 

داغ جوون میسوزونه آدمو خدا بیامرزش خدا بهتون صبر بده عزیزم💔گوشیتو خاموش کن برو کنار خانوادت باش

آخه حیف نیست ورزشکار جوون خوشگل توی خواب سکته کنه بمیره😭😭 بمیرم برات آرزو داشتی مدرک دکترا رو بگی ...

فقط خداااا صبرتوون بده 🤲🤲🤲

یعنی از استرس امتحان بوده

ازمیان دردها،آنهایی که گفته نشدند مارا پیر کردند💔
اخ  داغ جوون میسوزونه آدمو خدا بیامرزش خدا بهتون صبر بده عزیزم💔گوشیتو خاموش کن برو کنار خانوا ...

خاله ندارم🥲

دوتا وایی داشتم یکیشون فوت شده اون یکی هم پیش مرداست 

مامانم و مامانبزرگم رفتن برای تحویل جنازه کسی پیشم نیست اصلااا

خطاب به اون کسی که به راحتی توهین و فحاشی میکنه توی سایت:گیرته مارم سرته مورم و چخو😉😂حواست خوت بو پس
فقط خداااا صبرتوون بده 🤲🤲🤲 یعنی از استرس امتحان بوده

کسی نمیدونه اصلا صبح ساعت ۸ بیدار شده به هم اتاقیاش گفته من صبحونه میخورم ساعت ۱۱ بیدارم کنید بریم 

بیدار نمیشه دیگع

خاله ندارم🥲 دوتا وایی داشتم یکیشون فوت شده اون یکی هم پیش مرداست  مامانم و مامانبزرگم رفتن ب ...

خدا رحمتش کنه.الهی که به شما صبر بده خیلی سخته 

عشقم پسرم بهترینم نفسم بنده به نفسات.مامان خیلی منتظر اومدنت بودم فدای دستای کوچولوت بشم.پسر خوشگلم داداشی شدنت مبارک دورت بگردم تو انقد مهربونی چه داداشی خوبی میشی برا کنجد تو دلم❤❤❤
تاپیک قبلی ت گفتی داییت فوت کرده

اینجا چیز دیگه ای گفتم؟